Renesansowe Królestwa

  • Rozpoczynający wątek Gomes
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam, chciałbym przedstawić grę przeglądarkową której akcja rozgrywa się w xv wieku, istnieje królestwo polskie, podzielone na 3 województwa: Małopolska, Wielkopolska, Mazowsze. oto opis z wikipedi, w rzeczywistosci ta gra jest o wiele, wiele lepsza:).

Renesansowe Królestwa to historyczny MMORPG, przełomu średniowiecza i renesansu w Europie, stworzony przez firmę Celsius online. W świecie gry istnieje ok. 150 tysięcy aktywnych postaci[1]. Gracze prowadzą je przez kolejne szczeble późnośredniowiecznej drabiny społecznej, od skromnych chłopów, aż do bogatych i wpływowych urzędników, wojskowych czy przedstawicieli stanu duchownego. Gra działa z poziomu przeglądarki, a wiec większość akcji polega na wciskaniu odpowiednich opcji. Większość życia politycznego i towarzyskiego dzieje się oficjalnym forum lub karczmach. Rejestracja jest darmowa, istnieje jednak system dodatkowych, płatnych bonusów.

Jak przeczytaliscie, można działac w polityce, być kupcem a także księdzem czy nawet królem:)
Istnieje możliwosc gry w pokera, rabowania innych osób na drodze , łupienia statków (jako pirat).

Zachęcam serdecznie do gry;)

Ps. Ja gram juz prawie 4 lata i się nie nudzi, moj nick jak tutaj-Gomes
 

DeletedUser

Guest
fajna gra. Grałem rok, założenia proste. I wystarczy chwila by zrobić wszystko co trzeba dziennie zrobić. :)
 

DeletedUser11758

Guest
Grałem tą grę . Nie wart w nią grać . Tłumaczenie jest byle jakie . Podstawowe rzeczy tłumaczą a dodatkowych nie. Prowadzili możliwość leczenia . Nie wiadomo jak robić leki i jakich trzeba składników . Nie ma tego przetłumaczonego i brak informacji. Produkty podstawowe wiadomo do czego służą a dodatkowe rzeczy nie wiadomo . Gra jest nudna . Trzeba kupować jedzenie i pracować . To szybko się nudzi .Można wybrać drogę nauki i armii . Nauce wybiera się drogę kapłaństwa czy nauki . Trzeba się uczyć . Dwie umiejętności można opanować a następnych nie da się opanować . Próbowałem kilka razy się uczyć i brak efektów . Kupiłem książkę brak efektów a później wykład brak efektów. Można kupić ulepszenia . Niestety można płacić tylko Euro i zapłata za te rzeczy wynosi bardzo drogo .Za to można kupić szlachectwo które prawdopodobnie daje lepszą możliwość nauki .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry