Rekordy w walkach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1539
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4259

Guest
Pewnie mi też na słowo nie uwierzysz - ale tak faktycznie jest - idealne 96.000 za jedną walkę.
Sam kilka razy tyle miałem, ale screenów nie robiłem. A teraz już nie zrobię, bo mamy za dużo sektorów, żeby je zwalniać i zbijać same chempiony.

widzę, że macie dylemat... jakiś miesiąc temu trafiłem na becie na taki sektor i pewnie zepsułem komuś ustawkę:

record.jpg
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Skoro Torq i wiewiór podają dowód to wierzę :) Piękny wynik, ale jakiś taki bardzo wysoki :p Już widzę, jakie będą w następnej epoce...
 

DeletedUser8764

Guest
można więcej - 2 łotry ranne - gdyby bez strat to byłby większy wynik.
Wystawiający odpiął perły obronne aby mieć mniejszy bonus czy "po całości" czyli odłączył ratusz? ;)

Albo standardowa ustawka w GvG !
Ja dziś Będe atakował taki sam skład, z tym, że z aktywną obroną. Wczoraj z czołgami z PMOD się namęczyłem :p Dziś już współczesny czołg czeka ;)

http://screenshooter.net/100010971/wnvvpgk

- - - Zaktualizowano - - -

Jakby było bez bonusów to było by bez strat :p

http://screenshooter.net/100010971/casfaik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4614

Guest
@natalia... jesli myslisz o ataku na prowincje, gdzie łotr nie jest priorytetem jak w PvP :) .. ja wole brac na mapke 4 cz. + 4 łotr... najbezpieczniej:) i chyba wydajniej...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Właśnie w tym układzie jade po mapie, jak na razie starymi jednostkami ale już powoli trzeba nowe wstawić bo dużo pada.
P.S. Jako leniwiec jade automatem, i sądzę że 2 razy po 8 dział będzie nie do przejścia...
 

Fatherland

Książę
8 czempionow z epoki jutra na kampanii w epoce przyszlosci daje rade do przedostaniej prowincji - pelen automat. potem na przedostatniej i ostatniej trzeba nowe jednostki, np. nowe czmpeiony 8 sztuk. łotry sie nie sprawdza na kampanii tam gdzie sa dziala i czolgi nowe. dzial nie probowlem bo ich malo jeszcze. pewnie beda lepsze.
 

DeletedUser4614

Guest
jesli chodzi o małe punkty to 115.200 bodajze bylo za 8 czempionów epoki jutra... :)
 

DeletedUser14685

Guest
To ja tez sie pochwale wynikiem... i wynikiem w wiezy tez :)
101k.PNG
 

DeletedUser14004

Guest
A ja wygrywam wszystko, mój wynik(łączny z wieży) to coś koło 40 tysięcy. :p Rzadko raczej napadam sąsiadów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry