Rekordy w walkach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1539
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1868

Guest
Ja tam jeszcze 6000 pkt. nie przekroczyłem :( ale nie mam bonusów z Pereł :)
 

DeletedUser

Guest
rekordem jest 5124ptk z walki screna nie mam ale jutro jeszcze raz ta sama osoba zostanie "skopana" to dodam ;-)
 

DeletedUser314

Guest
FOE_RECORD_GRANADIEERS2.jpg

W sumie kilka razy tyle miałem, może też kiedyś się więcej trafiło ale zapisanego nic lepszego nie widziałem ;p
 

DeletedUser

Guest
dorzuc do wyniku 20% i wtedy bedzie to mozna porownywac:) (6529 calkiem niezle:))
 

DeletedUser

Guest
I to bez bonusu z perły! Jestem pełen podziwu.
Mój rekord to skromne 3,5k ;)
 

DeletedUser314

Guest
RECORD_5_7k.jpg

a takie 5.7k mi się walnęło przypadkiem :>
W sumie tamto jak zauważył SIRMIRON było by 700 więcej (100%, a nie 120%), ale ten wynik też ładny :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
http://ifotos.pl/zobacz/Walka-^^j_xwpnqsx.jpg/
no i
http://ifotos.pl/zobacz/walka-^^-_xwpepea.jpg/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Najwięcej chyba tak to na grenadierach można zdobyć :>, dlatego mi tam wychodziło z bonusem to 6.5k, tylko ciężko dorwać taką przyjemną obronę, ja tamto w queście miałem :>
 

DeletedUser1724

Guest
Ja jak jeszcze walczyłem max miałem coś ok 3k lecz sobie ręki nie dam uciąć, bo to było już jakieś 2-3 miesiące temu ^^
 

DeletedUser4682

Guest
Weź jak wrzucasz na imageshack to zaznacz opcje nie zmieniaj rozmiaru. bedą zdjęcia lepszej jakości. I lepeij bedzie widać twoje pkt.
 

DeletedUser1520

Guest
Co prawda mój wynik nie jest tak spektakularny, ale za to osiągnięty przez 2 jednoski

Edit: Dodam tylko że walka odbyła się niedługi czas po wejsciu patcha 0.19 w którym dostaliśmy epokę kolonialną, więc o żadnych perłach nie ma nawet mowy.

5286.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Co prawda mój wynik nie jest tak spektakularny, ale za to osiągnięty przez 2 jednoski

Edit: Dodam tylko że walka odbyła się niedługi czas po wejsciu patcha 0.19 w którym dostaliśmy epokę kolonialną, więc o żadnych perłach nie ma nawet mowy.

View attachment 414

haha, jesteś jak 300 :>, czy Polska Husaria :).
Choć bardziej byłbym skłonny żeby do Jagieły porównać , bo na 90% się w lesie chowałeś :>
 

DeletedUser1520

Guest
hehehe... dokładnie, schowałem się w lesie i armatki same podchodziły, a jak już podeszły to zadawały mały dmg :)

Nie zrobiłbym tego experymentu gdyby nie koleżanka z okolic, która pokazała mi screena kogoś innego, chciała bym to sprawdził...no i wyszło :)
 

DeletedUser

Guest
hehehe... dokładnie, schowałem się w lesie i armatki same podchodziły, a jak już podeszły to zadawały mały dmg :)

Nie zrobiłbym tego experymentu gdyby nie koleżanka z okolic, która pokazała mi screena kogoś innego, chciała bym to sprawdził...no i wyszło :)
coś pięknego i zabawnego
gratki
 
Status
Zamknięty.
Do góry