Reklama gry w TV

  • Rozpoczynający wątek tomi-84
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wczoraj wieczorem widziałem reklame FoE na Discovery a dokładnie to filmik ze strony głównej posłużył jako reklama. Widać gra rusza pełną parą z dużymi funduszami na reklamy ;) Od czegoś są wkońcu gracze premium ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reklama gry w TV

I bardzo dobrze :)
Im więcej ludzi, tym więcej zabawy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reklama gry w TV

autorom gry chodzi aby jak najwięcej osób grało w tą gre . Im więcej osób w to gra tym więcej zarabiają pieniędzy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reklama gry w TV

Logika, a więc przyszłym sponsorom życzymy miłej zabawy :D
 

DeletedUser1017

Guest
Odp: Reklama gry w TV

Jak widać reklama przynosi efekty, skoro zachęciła np. mnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reklama gry w TV

Też widziałem reklame w TV i wbiłem do gierki : )
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Reklama gry w TV

widze ze dzieki ludziom ktorzy nie maja rodziny i co robic z pieniedzmi to foe sie swietnie zareklamuje.
dobrze jakby jeszcze reklama byla na tvn lub polsat bo wiaodmo discovery to nie tlyko polacy ale i obcokrajowcy ale nam zalezy aby polski foe sie rozwinal zatem dobrze byloby w polskiej telewizji dac tez reklame :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reklama gry w TV

Takie reklamy będą co raz częściej się pojawiały w TV. Przypomnijcie sobie, że nie dawno leciała zajawka Traviana. Na forum tej gry mówiło się wtedy ( a co było prawdą) , że jak programiści zaczęli iść w stronę komercji , sporo osób odeszło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reklama gry w TV

Reklama dźwignią handlu, lepiej żeby mówiono jakkolwiek niż wcale :)
 

DeletedUser512

Guest
Odp: Reklama gry w TV

Takie reklamy będą co raz częściej się pojawiały w TV. Przypomnijcie sobie, że nie dawno leciała zajawka Traviana. Na forum tej gry mówiło się wtedy ( a co było prawdą) , że jak programiści zaczęli iść w stronę komercji , sporo osób odeszło.

Jakoś nie zauważyłem aby sporo ludzi przestało grać w travke, wręcz przeciwnie na starych serwerach nadal zakładane są nowe konta. Z drugiej strony skoro reklamy idą w TV to produkt reklamowany musi być dobry i bez wad .... czy aby tak jest na pewno. Pewnie w reklamie nie było mowy iż jest to beta i trwają testy :D
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Reklama gry w TV

nie kłamią, tylko nie mówią wszystkiego, no ale nikt im nie zarzuci, że kłamali :D
 

DeletedUser512

Guest
Odp: Reklama gry w TV

nie kłamią, tylko nie mówią wszystkiego, no ale nikt im nie zarzuci, że kłamali :D

zatajenie prawdy jest kłamstwem a przynajmniej oszustwem :D każdy sąd skaże gościa/firme/ jesli ten bedzie wciskał wadliwy towar :D
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Reklama gry w TV

to raczej oszustwem, bo wg mnie kłamstwo to powiedzenie komuś fałszu, a to tylko zatajenie, czyli to, co rząd robi z nami. Nie kłamie, ale też nie mówi wszystkiego ;)
 

DeletedUser1354

Guest
Odp: Reklama gry w TV

hehe zobaczymy co z tego wyniknie i jak wplynie na jakosc gry...a swoja droga kiedy bedzie wersja wlasciwa gry?

pozdro
 

DeletedUser426

Guest
Odp: Reklama gry w TV

zatajenie prawdy jest kłamstwem a przynajmniej oszustwem :D każdy sąd skaże gościa/firme/ jesli ten bedzie wciskał wadliwy towar :D

A czy ktoś wciska wadliwą wersje gry ? NIkt nikogo nie zmusza do rejestracji, robisz to na własna odpowiedzialnośc ;)
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Reklama gry w TV

i jest to też darmowe, nie jak w sklepie że trzeba kupić, a jak ci nie działa to masz pecha ;)
 

DeletedUser512

Guest
Odp: Reklama gry w TV

A czy ktoś wciska wadliwą wersje gry ? NIkt nikogo nie zmusza do rejestracji, robisz to na własna odpowiedzialnośc ;)

a jak nazwiesz reklamowanie towarów - co zrobiłbyś jakby reklamowali blenda-med po którym wypadają zęby albo mercedesa w którym nie działa wspomaganie :D

i jest to też darmowe, nie jak w sklepie że trzeba kupić, a jak ci nie działa to masz pecha ;)

darmowe czy nie ale ma opcje premium za które człowiek musi zapłacić nie lichą kasę, płacisz i nadal napotykasz błędy ba nawet więcej choćby pomyłka w tłumaczeniu opcji z budową budynku a właściwie czasem tego budynku budynku/gdzieś tam na forum jest to poruszone/
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Reklama gry w TV

no tak, ale premium nie jest obowiązkowe, tak samo jak granie w tą grę. a sprawa błędów, to już co innego...
 

DeletedUser1354

Guest
Odp: Reklama gry w TV

Ludzie nie denerwujcie się to jest wersja beta więc błędy będą ale je usuną tak myślę:)

Cierpliwości:)
 

DeletedUser512

Guest
Odp: Reklama gry w TV

Ludzie nie denerwujcie się to jest wersja beta więc błędy będą ale je usuną tak myślę:)

Cierpliwości:)

nikt sie tu nie denerwuje są to luźne rozmowy na temat reklamy i tyle osobiście akceptuje ta erg taka jaka jest dopóki nie zginie dopisek beta wtedy zaczniemy dyskusje na serio :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reklama gry w TV

Między innymi dzięki tej reklamie na Discovery ja też znalazłem się wśród graczy :)
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Reklama gry w TV

czyli widzę że ta reklama w Tv przyciąga nowych do FoE :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reklama gry w TV

Zobaczyłem reklamę gry na kanale National Geographic HD i 3min. później zacząłem grać. Zostaję
 

DeletedUser1488

Guest
Czy reklama leci jeszcze na jakichś kanałach poza Discovery i National Geographic HD?
 
Status
Zamknięty.
Do góry