Rekamy FoE w tv

  • Rozpoczynający wątek yakiii
  • Data rozpoczęcia

Czy gracze mogliby mieć wpływ na kształt reklamy FoE ?


  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
no to uczciwie dopisz jak to w settlersach za wpadki techniczne były "rekompensaty" dla graczy ;)
i co ? można docenić graczy , dzięki którym projekt żyje :p
bo mam wrażenie że w foe traktuje się graczy jako bezmuzgich diamentobiorców :haha:
No nie wiem czy rekompensaty dostali gracze, którym się przygoda zawiesiła i już nie mogli nic z kontem zrobić... Jedynie co można było zrobić to grać od nowa, a oni dali tylko parę rzeczy premium ze starego konta (nawet nie wszystko).
Odpowiedź mi proszę na ten post który wcześniej jako pierwszy cytowałeś, skoro już mnie tak wypytujesz, to nie bądźmy sobie dłużni ;).
 

DeletedUser

Guest
No nie wiem czy rekompensaty dostali gracze, którym się przygoda zawiesiła i już nie mogli nic z kontem zrobić... Jedynie co można było zrobić to grać od nowa, a oni dali tylko parę rzeczy premium ze starego konta (nawet nie wszystko).
Odpowiedź mi proszę na ten post który wcześniej jako pierwszy cytowałeś, skoro już mnie tak wypytujesz, to nie bądźmy sobie dłużni ;).
odpowiem na każde pytanie ale proszę podrzuć mi je tutaj bo nie bardzo pamiętam o co dokładnie chodzi ?

Od tego jest dział reklamy i tylko on o tym będzie decydować. Też nie rozumiem sensu tej dyskusji - żadna firma nie pozwoli decydować o swoim marketingu, a reklama dość znacząco na niego wpływa.
jeśli o to pyanie chodzi to z dziką radochą na nie odpowiadam :haha:

to jest tylko kwestia filozofii firmy , a nie twierdzenia żadna firma nie pozwoli ! firma , która szanuje swoich klientów ma z nimi bardzo dobry kontakt i sonduje nowinki wśród nich słuchając wnikliwie ich opinii (o dziwo:haha:)

tak więc marketing z grubsza mamy ogarnięty :haha:
pójdźmy dalej tropem słow "żadna firma" ...
a ile razy można walić głową w mur ? apelując o poprawę jakości gry ? to co ? piszemy do konkurencji , czy do Was ?

i mam jeszcze jedną ważną refleksję , support czy moderatorzy to byli czy też czynni gracze , więc co się takiego porobiło z Waszym postrzeganiem gry ? czy wszystkie te błędy , które wytykamy palcem to jest nie prawda ? u was gra normalnie pracuje ? nic was nie wkurza co aktualizacja ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Tylko to co zacytowałeś nie zawierało ani jednego pytania, ale spoko, nie wiem więc na co odpowiedziałeś :D

Chodziło mi o te pytanie:
więc odpowiadam , nie mam zamiaru cytowąć za innymi bo nie gram w inne gry , a co stoi na przeszkodzie mieć "tam gdzie słońce w *dupie zachodzi" wzorce ? i samemu stać się wzorcem właśnie dla tych innych ? inno też nie wzoruje się na innych :haha:

*dupa - skrót nazwy
Dobry
Urzędnik
Państwowej
Administracji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Ot - dla Hikariego szklanka zawsze jest do połowy pełna, ale dla większości (przynajmniej z tych Graczy, którzy piszą na forum) szklanka jest od połowy pusta.

Aha, Panie "Polonisto" - nie żebym się czepiał (bo zaraz dostanę priva od Pawła), ale jeśli już pluć, to nie na " grę", a na " grę".

Pozdrawiam :)

Mój błąd, rzeczywiście ^^
I tak, bo nie potrafię sobie wyobrazić, jak można tak ciągle narzekać, narzekać i narzekać, zamiast po prostu cieszyć się grą :|:idiot:

yakii - beta betą a wersja polska ma być docelowo po polsku, a nie w każdym innym języku ;)
Z tego co widzę, to ty się czepiasz wszystkiego, co rusza na forum i w grze :haha: Tego, że gracze nie decydują o reklamie, że reklamuje wadliwy produkt, że zacinanie, że błędy, jakby to miała być najgorsza gra przeglądarkowa w Internecie :o
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Mój błąd, rzeczywiście ^^
I tak, bo nie potrafię sobie wyobrazić, jak można tak ciągle narzekać, narzekać i narzekać, zamiast po prostu cieszyć się grą :|:idiot:

yakii - beta betą a wersja polska ma być docelowo po polsku, a nie w każdym innym języku ;)
Z tego co widzę, to ty się czepiasz wszystkiego, co rusza na forum i w grze :haha: Tego, że gracze nie decydują o reklamie, że reklamuje wadliwy produkt, że zacinanie, że błędy, jakby to miała być najgorsza gra przeglądarkowa w Internecie :o
to załatw proszę w wersji pl , żeby można było po polsku pisać na czacie :p wg jednej z rekomendowanych przeglądarek np chrome częstym jest kasowanie tekstu po wpisaniu magicznej literki "ą" :haha: to co to jest polska wersja ? hehe

P.S.
nadawane reklamy foe też powinny być mówione z pominięciem polskich znaków :haha:
 

Hikari36

Polonista
Polonista
A to chyba nie wina FoE, że "ą" kasuje wiadomość, masz tego świadomość, prawda? ;) Grałem w inne gry przeglądarkowe na Chrome (zanim przeniosłem się na FF, gdzie takiego błędu nie ma) i to nieszczęsne "ą" też kasowało całe wiadomości ;) Więc nie wiem o co ta awantura ^^
 

DeletedUser

Guest
A to chyba nie wina FoE, że "ą" kasuje wiadomość, masz tego świadomość, prawda? ;) Grałem w inne gry przeglądarkowe na Chrome (zanim przeniosłem się na FF, gdzie takiego błędu nie ma) i to nieszczęsne "ą" też kasowało całe wiadomości ;) Więc nie wiem o co ta awantura ^^
a czyja to wina ? jeśli się rekomenduje daną przeglądarkę to ma to wszysko pracować a nie wywalać flasha ! :mad:
albo się dostosowuje do wymogów danej przeglądarki ?
to zadanie dla programistów a nie dla graczy , my mamy czerpać radoche z tego co nam zaserwują a nie użerać się w nieskończoność :p
 

Hikari36

Polonista
Polonista
To wina przeglądarki i programistów, którzy nad nią pracują, a ne wina Inno ;)
A jak coś się nie podoba - to są inne przeglądarki, gdzie ten błąd nie występuje i po problemie :?
 

DeletedUser

Guest
To wina przeglądarki i programistów, którzy nad nią pracują, a ne wina Inno ;)
A jak coś się nie podoba - to są inne przeglądarki, gdzie ten błąd nie występuje i po problemie :?
a programiści oczywiście pracują dla ... PKN Orlen :haha: bo naturalnie że nie dla Inno i tylko tak od czasu do czasu wpadną tutaj "wypocić" kolejną aktualizaję hehe
inne przeglądarki :
frajerfox - zamula , że nie pytaj jak ?!:mad:
maxthon - całkiem dzielnie sobie radzi , ale często wyskakuje okienko jakobym wyczerpał całkowitą pamięć urządzenia (bzdura!) :mad:
chrome - też całkiem dzielnie sobie radzi i dodatkowo w formie żarciku ;) wykasuje wsio po wpisaniu "ą"

to w końcu która pracuje normalnie ?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
No ja tam nie wiem, ale Ci z Chroma chyba nie pracują dla Inno :idiot::idiot:

FF - nie zamula, chyba masz jakąś wadliwą :x
Z tej nie korzystałem i nie wiem.
Znowu czepianie się jednego błędu, zamiast skorzystać z poradnika/pisać po prostu "a" to będziesz wałkować ten temat przez kolejne 100 postów?
Jeszcze jest Opera i Safari, więc na nich możesz spróbować ;)
 

DeletedUser3220

Guest
a programiści oczywiście pracują dla ... PKN Orlen :haha: bo naturalnie że nie dla Inno i tylko tak od czasu do czasu wpadną tutaj "wypocić" kolejną aktualizaję hehe
inne przeglądarki :
frajerfox - zamula , że nie pytaj jak ?!:mad:
maxthon - całkiem dzielnie sobie radzi , ale często wyskakuje okienko jakobym wyczerpał całkowitą pamięć urządzenia (bzdura!) :mad:
chrome - też całkiem dzielnie sobie radzi i dodatkowo w formie żarciku ;) wykasuje wsio po wpisaniu "ą"

to w końcu która pracuje normalnie ?
Nie wiedziałam, że programiści Chrome też należą do IG!!! :?
 

DeletedUser

Guest
No ja tam nie wiem, ale Ci z Chroma chyba nie pracują dla Inno :idiot::idiot:

FF - nie zamula, chyba masz jakąś wadliwą :x
Z tej nie korzystałem i nie wiem.
Znowu czepianie się jednego błędu, zamiast skorzystać z poradnika/pisać po prostu "a" to będziesz wałkować ten temat przez kolejne 100 postów?
Jeszcze jest Opera i Safari, więc na nich możesz spróbować ;)
w sklepie też kupujesz koszule z jednym rękawem ? , mówiąc ... a tam , w domu sobie jakoś doszyję ten brakujący :haha:
jeśli coś się produkuje i są jakieś wytyczone normy / standardy to chyba pod nie trzeba produkt dopasować ? a nie robić coś co nie wiadomo do czego pasuje ?
 

DeletedUser3220

Guest
tu miałem na myśli programistów inno , którzy pracują nad foe , nie chodzi mi o chrome , bo ... "co nam wiatry jak my nie marynarze" ;)
No to nie rozumiem co mają programiści IG do problemu "ą", skoro to problem właśnie Chrome?
 

DeletedUser

Guest
No to nie rozumiem co mają programiści IG do problemu "ą", skoro to problem właśnie Chrome?
łooo matko :(
po co rekomendować przeglądarkę gdzie są problemy z flashem ? albo rekomendować dostosowując swój produkt (tu mam na myśli FoE) do wymogów tejże

P.S.
programiści inno powinni jasno określić , która przeglądarka dobrze obsługuje grę , co by takiego się złego stało gdybyśmy taką czytelną informację dostali ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
łooo matko :(
po co rekomendować przeglądarkę gdzie są problemy z flashem ? albo rekomendować dostosowując swój produkt (tu mam na myśli FoE) do wymogów tejże

P.S.
programiści inno powinni jasno określić , która przeglądarka dobrze obsługuje grę , co by takiego się złego stało gdybyśmy taką czytelną informację dostali ?
Przecież Gra działa, to tylko problem czata ^^
 

DeletedUser

Guest
bo nikt im nie dał zadania takiego , żeby poprawili jakość komunikacji w grze :haha:
natomiast zajmują się np dodawaniem idiotycznego słowa "epoka" przy budynkach i to niektórych :p co w efekcie powoduje wydłużenie tekstu do rozmiarów uniemożliwiających odczytanie z jakiej epoki dany budynek jest !
może nie wielu zwróciło na to uwagę ale niech ktoś mi powie z jakiej epoki jest laboratorium ?
Lab 1.png
Lab 2.png
kar 1.png kar 2.png

w jesieni epoka , w postępie ... postęp :haha:
zgłosiłem to do supportu , teraz wieki muszą minąć aby to poprawili :p
 

DeletedUser8110

Guest
To ja poproszę o powrót do tematu dyskusji, czyli REKLAMY FOE. :) Rozumiemy wzburzenie występującymi w grze błędami, jednak nie mają one nic wspólnego z reklamą FoE. Jeśli ktoś ma coś w tym temacie do powiedzenia, to zapraszam.
 

DeletedUser15227

Guest
No jak to nie ^^ Patrząc na reklamę i grając, to jedno jak i drugie jest wielkim błędem :D To taki mały joke :p

No ale to jest cecha charakterystyczna każdej reklamy. W reklamach aut sportowych często występują przedstawicielki płci pięknej, kupując ten samochód oczekiwałbys ze zostaną one dodane jako wyposażenie dodatkowe?

Ps. Panie wybacza te przedmiotowe traktowanie płci pięknej. Zasygnalizowałem jedynie pewien trend.
 
Status
Zamknięty.
Do góry