Rekamy FoE w tv

  • Rozpoczynający wątek yakiii
  • Data rozpoczęcia

Czy gracze mogliby mieć wpływ na kształt reklamy FoE ?


  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No ale to jest cecha charakterystyczna każdej reklamy. W reklamach aut sportowych często występują przedstawicielki płci pięknej, kupując ten samochód oczekiwałbys ze zostaną one dodane jako wyposażenie dodatkowe?

Ps. Panie wybacza te przedmiotowe traktowanie płci pięknej. Zasygnalizowałem jedynie pewien trend.
w reklamach perfum dla kobitek też się roi od facetów :p i zapytaj czy by nie chciały do takiego flakonika w bonusie dostać takie "ciacho" ? :haha:

tak zwana sprzedaż łączona ;) jak kupisz to , to to drugie damy ci w prezencie (oczywiście w twojej podświadomości) :haha:
 

DeletedUser15227

Guest
Wracając do tematu więc reklama ma błędy które są wręcz hasłem reklamy ^^

Reklamy proszków informują ze wypiora każda plamę co mija sie z prawda.
Reklamy dezodorantów męskich sugerują, ze żadna kobieta Ci sie nie oprze...co jest kłamstwem.
Można tak mnożyć bez końca.
Co miała pokazywać reklama FoE? Nerda przed komputerem?
 

DeletedUser

Guest
kiedyś słyszałem o ciekawym eksperymencie marketingowym
dwaj młodzi biznesmeni z bodajże czech ? wpadło na zaskakujący pomysł
kupowali proszek u producenta , zamówili u innego dostawcy szare papierowe opakowania z czarnym nadrukiem o treści ...
"zwykły , inny proszek"
"nasza reklama jest nadawana kilkadziesiąt razy dziennie we wszystkich stacjach tv" :haha:

... no bo wiadomo jak to się reklamują ci wiodący producenci ;) nasz proszek to .... a zwykły tamto , nasz proszek jest ... a inny coś tam ;)
panowie sprzedali tego proszku od groma !!! bo ludzie byli ciekawi co to za zwykły proszek ? albo już mieli dosyć agresywnej reklamy ? :haha:
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Reklamy proszków informują ze wypiora każda plamę co mija sie z prawda.
Reklamy dezodorantów męskich sugerują, ze żadna kobieta Ci sie nie oprze...co jest kłamstwem.
Można tak mnożyć bez końca.
Co miała pokazywać reklama FoE? Nerda przed komputerem?
Tylko że reklama proszku nie mówi że jest do czarnego jak nie jest.
Mi nie chodzi o oprawę z fajerwerkami a o np tekst od epoki kamienia do teraz. Ja jestem w przyszłości, byłam już w jutrze może ja gram w inną grę? Do tego kiedyś w reklamie był Napoleon jak dobrze pamiętam nasza postać promocyjna która nie występuje w grze. To już wcześniej opisywalam a forum;)

Jak zobaczę reklamę jeszcze raz to powiem co jeszcze jest nie bardzo .
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ja tam nie narzekam na niemiecki, a raz czy dwa reklamę widziałem (mało TV oglądam).
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A ja myślałem, że jesteś wielojęzyczny :D

Boziu ja nie wiem co te reklamy reklamują - grę czy film animowany :D
A zobacz reklamę OREO. Co mają potwory do ciastka? I też jest to animowane :p Tak już jest. Reklama ma przyciągnąć uwagę, a nie pokazywać wady produktu ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry