[Forum ogólne] Ranking

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3372
  • Data rozpoczęcia

czy warto wzbogacic rankin o dodatkowe czyniki przy naliczaniu punktow

  • tak

    Głosy: 5 71,4%
  • nie

    Głosy: 2 28,6%

  • W sumie głosujących
    7
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser3372

Guest
witam wszystkich
mam taki pomysl moze nie jest on ciekawy ale napewno polepszyl by gre slabszych gildii
chodzi o modernizacje naliczania punktow w rankingu globalnym gildii pasowalo by ci slabsi tez mieli jakos odnosnie ze ich gildia tez sie rozwija bo poki co to tylko ci co wojuja wiedza ze jakies punkty zdobywaja wiec mam taka propozycje ze aby do punktow za potecial doliczac punkty za medale wszystkich czlonkow i punkty ktorzy zdobywaja poszczegolni gracze z danej gildii
pozdrawiam wszystkich;););)
 

DeletedUser

Guest
Po pierwsze brak ankiety.
Po drugie... interpunkcja.
Po trzecie jako pomysł zawiera elementy pożądane (przeze mnie).

ale, jesli znajdziecie moje posty, ja proponowałem oddzielenie rankingów GvG od RO.

Pomysł, generalnie, do poprawki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3372

Guest
jak najbardziej ja nie mowie ze on jest idealny i poprawki napewnowno sie przydadza to byl taki luzny pomysl jak by przeszedl w jakies formie to gra dla slabszych stala by sie bardzie ciekawa
 

DeletedUser

Guest
robert, dodaj tę ankietę bo Twój pomysł pójdzie do kosza ;)

Dałem "tak" jako, że pomysł zawiera element zgodny z moimi poglądami ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mikekun

Książę
jak najbardziej ja nie mowie ze on jest idealny i poprawki napewnowno sie przydadza to byl taki luzny pomysl jak by przeszedl w jakies formie to gra dla slabszych stala by sie bardzie ciekawa

Robercie, gra się regularnie zmienia jaki aktualizuje. Nie wszystko jest robione na pierwszym miejscu ale zawsze jest coś nowego w każdej nowej wersji. Dnia 3 czerwca wchodzi nowa wersja gry i wraz z nią koniec skakania na oblężenie, które tak mocno przeszkadzało wielu graczom. Ogólnie też się pojawią dość inne ciekawe rozwiązania w gvg, więc nawet i ta słabsza gildia w końcu będzie miała szanse na swój sektor.

Po drugie w ankiecie brakuje opcji obojętne w wyniku czego będę musiał zagłosować przeciwko akurat temu pomysłowi. Wiedzcie ja naprawdę rzadko zaglądam do rankingów więc one mnie nie interesują ponieważ wiem, że jestem bardzo daleko od pierwszego miejsca w nim. Dlatego też nie chciałbym aby devi skupiali się na mało ważnym aspekcie gry.

Po trzecie nie wiem czy przypadkiem akurat ten pomysł podbiega i pod ten paragrafik, skoro jest mowa o rankingach. Więc na przyszłość proszę o zaglądania pod stronkę.

*Ranking w wieży PvP, historia turnieju, podgląd wyników.
Zostało zgłoszone i proszę o nie duplikowanie tematów! : )

Życzę udanego dnia.
pozdrawiam Mikekun
 
Do góry