Rangi na forum.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18715
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18715

Guest
Tak, są budynki, które wymagają dróg 2x2. Zwykłe także można stawiać. Nie da się tylko odwrotnie używać :) Czyli jak wymagana jest zwykła to może być i 2x2 :)
Dzięki, poza tym widzę że jesteś moderatorem, szybkie pytanie ponieważ na moim profilu zauważyłem podpis Szlachcic zagrodowy czy jakoś tak, te podpisy się zmieniają w zależności czy jak? A jeżeli jest już wątek na ten temat to pokażesz? Bo konto na forum mam od kilkunastu minut.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Dzięki, poza tym widzę że jesteś moderatorem, szybkie pytanie ponieważ na moim profilu zauważyłem podpis Szlachcic zagrodowy czy jakoś tak, te podpisy się zmieniają w zależności czy jak? A jeżeli jest już wątek na ten temat to pokażesz? Bo konto na forum mam od kilkunastu minut.
Te podpisy zmieniają się w zależności od ilości postów, ale nie ma info od ilu postów jest kolejny podpis :) Gdzieś jest na forum lista jakie są na forum, ale niestety nie mam teraz na tyle czasu, by to znaleźć. Jutro bez problemu to poszukam, proszę tylko przypomnieć :)
 

DeletedUser18715

Guest
Rangi kolejno to:
  1. Szlachcic zagrodowy
  2. Szlachcic
  3. Rycerz
  4. Baronet
  5. Baron
  6. Wójt
  7. Wicehrabia
  8. Hrabia
  9. Książę
  10. Książę krwi królewskiej
  11. Wielki książę
  12. Arcyksiążę
Arcyksiążę jest obecnie najwyższą rangą osiągniętą na forum, kolejne na chwilę obecną niech pozostaną tajemnicą ;)

Dzięki, ja tylko z ciekawości :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry