Pytanie o zadanie eventowe nr. 54

Status
Zamknięty.

Azulena

Baron
Na wstępie - wielkie dzięki tym, którzy zamieszczają Listę zadań. Bez nich.... szkoda słów. ;)

Moje pytanie dotyczy zadania:

Quest 54:

Librarian: "Solve this moderate negotiation OR Defeat this medium-sized army" and "Defeat 5 units" - a konkretnie, jak mam rozumieć w tym zadaniu słowo "defeat".

Czy chodzi o pokonanie 5 jednostek (na Wyprawie lub mapie świata) czy usunięcie 5 jednostek, które posiadam.

Chciałabym wiedzieć to wcześniej, bo na mapie świata tylko negocjuję - wojsko jest jakieś kosmiczne, jak dla mnie ;) - a w obecnej Wyprawie jeszcze bym mogła to zrobić... ale czekając na to zadanie i nie dotykając się Wyprawy zanim do tego zadania nie dojdę.

A tymczasem właśnie teraz mam zadanie "Zwerbuj 5 jednostek", które mogę zrobić tylko na Wyprawie, ponieważ nie posiadam budynków wojskowych.
Czyli albo aktualne zadanie, albo zadanie nr. 54 - chyba, że "defeat". oznacza "usunięcie", wtedy ukończę event !
 

Azulena

Baron
Dziękuję. :)


Bardzo niedobrze... :( A taką miałam chęć na ten końcowy budyneczek. :( No cóż, to tylko pixele...
 

DeletedUser20328

Guest
Zawsze możesz np. w wyprawach rozpoczynać walkę, pokonywać 1-2 jednostki i się bezstratnie wyvofywać. Całą operację trzeba powtórzyć kilka razy i jest.
 

Azulena

Baron
O, na to nie wpadłam. ;)
Inne sposoby (np. burzenie, stawianie, burzenie, stawianie... itd.) już odkryłam, inne odkryli koledzy z Gildii, ale tego jeszcze nie. ;)

Dziękuję, to dobra rada - dowiedziałam się dwóch rzeczy, bo i tego, że na Wyprawie mogę się wycofać, też nie wiedziałam. Uruchamiam automat i już... ;) ;)
Jestem pacyfistką i o wojsku nie mam pojęcia, nawet tym w grze. ;)
 

DeletedUser20328

Guest
Dobra rada,
Jak zależy Ci, żeby pokonać wrogie jednostki,a nie stracić całej armii, to nigdy nie walcz na automacie.

Jak coś to wracam za kwadrans.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azulena

Baron
Dobra rada,
Jak zależy Ci, żeby pokonać wrogie jednostki,a nie stracić całej armii, to nigdy nie walcz na automacie.
Taaaak...
ale ja nie mam pojęcia, jak to robić inaczej i z absolutną pewnością automat robi to lepiej. ;)

Mogę dobrać wojsko odpowiednio do wojska przeciwnika, bo to się robi na spokojnie, mam czas pomyśleć, dowolnie długi czas.. ;)
A w walce, to jestem wdzięczna InnoGames, że nie dawno wprowadzili tę "Szybką potyczkę". ;)

Są kobiety, które nawet lubią takie zabawy, nie tylko sobie z nimi radzą - ale ja do nich nie należę.
 

DeletedUser20328

Guest
Ok. Też tak jestem. A jakie jednostki w konflikcie w wyprawach? Czy masz łotry?
 

Azulena

Baron
walcz w zestawie 1 +7 lub 2+6. Jeżeli w armii wrogiej nie ma artylerii to opuszczaj tury.
Tak robię - ale tylko wtedy, kiedy lekkie jednostki są wskazane, ze względu na rodzaj wojsk przeciwnika. Jednak z Twojej rady wnioskuję, że można ich używać zawsze. ;) A mam ich naprawdę dużo... ;)

Ale drugiego zdania nie bardzo rozumiem... ;)
 

DeletedUser19136

Guest
A ja dopisze tylko że w kazdym zadaniu gdzie trzeba zdobyć np 5 jednostek, ale nie jest napisane z jakiej epoki to można postawić koszary wlóczników, co zajmuje kilka sekund i wyprodukowac jednostki co zajmuje też kilka sekund. Tam gdzie nie ma wyrażnego zalecenia z jakiej epoki ma być wojsko to nawet i łotery są zaliczane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry