[Zgłoszone] Pytanie dot. Poddania sie /Auto-walki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5421
  • Data rozpoczęcia

Popierasz pomysł ?

  • Tak / Tak ze zmianami [Napisz w poście]

    Głosy: 20 83,3%
  • Nie [Wymagane uzasadnienie]

    Głosy: 4 16,7%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser5421

Guest
Taka sytuacja. Jestem na poczatku epoki kolonialnej . Terroryzuje sąsiadow moimi 6 działami polowymi (Niezależnymi!) z rożnych misji . Atakuje kogos. I tu widze : 8x Cieżkozbrojony ryczerz ... No mowie nieee , przegram i klimam ,,rozkaz odwrotu" (,,Poddaj siĘ") ale niestety kliknąłem ,,Auto-Walka" i widze jak moje niezalezne działka umieraja :< .

Moim pomysłem jest możliwość ustawienia w opcjach pytań upewniających takie decyzje . Gdy mamy je właczane i klikniemy na jedną z 2 opcji to bd pytania Gnr. Grivusa np. takie:

,,Panie, napewno chcesz sie wycofać ? Może mała zmiana strategii a napewno wygramy ? ""
Wycofaj sie------------ Wróć do bitwy

,,Wasza wysokosć , napewno chcecie abym to ja prowadził wojska w tej bitwie ? "
Niech walczy twoj generał ----------------- Walcz sam
 

DeletedUser8996

Guest
Dokładnie tak jak pisze Hikari, tyle że ta lista małych zmian jest już bardzo długa :)
 

DeletedUser8

Guest
Dla okienek potwierdzających jestem za, w wielu miejscach ich brakuje.
 

DeletedUser

Guest
Może jeszcze damy powiadomienie i potwierdzenie zbiorów monet i zaopatrzenia w mieście tych, które nie były zagwiazdkowane: "Panie, czy na pewno chcesz zebrać te monety/zaoaptrzenie bez bonusu" ??? No szlak by mnie trafił chyba i pewnie wielu trafi jak wprowadzą takie rozwiązanie podczas walk .... Jestem zdecydowanie wszystkimi 10 palcami na NIE !!!

"NIE" DLA WYSKAKUJĄCYCH DODATKOWYCH OKIENEK !!!!


- - - Zaktualizowano - - -

Dla okienek potwierdzających jestem za, w wielu miejscach ich brakuje.

Kasiu lecz by wprowadzone zostały tam gdzie ich na prawdę brakuje, a nie jak w tym wypadku dla tych co przez głupotę tracą wojsko :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
HERO - Ale to TY teraz skrytykowałeś dając za przykład, zresztą głupi, okienko dla zbioru monet. Było takie coś w pomyśle ? NIE. Zaproponował to ktokolwiek ? TY. Jak już, to okienka tylko tam, gdzie są potrzebne, a nie, jak u Ciebie, tam gdzie są niepotrzebne :) Chociażby przy odblokowywaniu miejsc za diamenty w militarnych - myszki lubią robić psikusy :haha:
 

DeletedUser8996

Guest
HERO
Nie wszyscy mają dobrego kompa i dobre łącze, czasami się coś przytnie i nic nie poradzisz na to że kliknąłeś walka automatyczna lub coś innego, zresztą wg mnie to okienko przydałoby się tylko tam, chociaż mnie osobiście tylko raz zdarzyło się pomylić ikony, ale ja mam dobre łącze i dobrego kompa, nic nie przycina (może czasami).
Także myślę, że nic by się Tobie nie stało, gdybyś musiał zamiast jeden raz to kliknąć dwa, aby bitwa przebiegła automatycznie :)

Hikari36
To przy tych diamentach to by się tez jednak przydało :)
 

DeletedUser

Guest
HERO - Ale to TY teraz skrytykowałeś dając za przykład, zresztą głupi, okienko dla zbioru monet. Było takie coś w pomyśle ? NIE. Zaproponował to ktokolwiek ? TY. Jak już, to okienka tylko tam, gdzie są potrzebne, a nie, jak u Ciebie, tam gdzie są niepotrzebne :)

Widzę, że aluzji nie zrozumiałeś no ale spoko ^_^

Także myślę, że nic by się Tobie nie stało, gdybyś musiał zamiast jeden raz to kliknąć dwa, aby bitwa przebiegła automatycznie :)

Właśnie, że by się stało bowiem nie toleruję wyskakujących okienek jak i większość osób grających, a tym bardziej podczas walk nikt by tego nie chciał no chyba, że takie powiadomienie dałoby się wyłączyć lecz na stałe to już na prawdę walki w FoE przestaną mieć znaczenie, jak już nie przestały przez to, że medale zdobyć można u błazna z zadań i to o wiele więcej niż tydzień walk :D To akurat plus dla osób grających ECO jak w tej chwili ja :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8996

Guest
Zgadzam się z tym, że powinno się dać to wyłączyć albo włączyć, a co do wyskakujących okienek w trakcie walki, to nie tak do końca nikomu niepotrzebne, bo jak to ma być potwierdzenie mojej czynności to się zgadam, bo czasami można się pomylić, no i jeszcze przydałoby się zastosować takie coś tak jak mówi Hikari w tym żeby się przypadkiem diamentów nie wydało na ukończenie budynków :)
 

DeletedUser5421

Guest
Widzę, że aluzji nie zrozumiałeś no ale spoko ^_^



Właśnie, że by się stało bowiem nie toleruję wyskakujących okienek jak i większość osób grających, a tym bardziej podczas walk nikt by tego nie chciał no chyba, że takie powiadomienie dałoby się wyłączyć lecz na stałe to już na prawdę walki w FoE przestaną mieć znaczenie, jak już nie przestały przez to, że medale zdobyć można u błazna z zadań i to o wiele więcej niż tydzień walk :D To akurat plus dla osób grających ECO jak w tej chwili ja :D

Ja ci przeszkadza to raz wyłaczysz je w opcjach i tyle...

- - - Zaktualizowano - - -

Moim pomysłem jest możliwość ustawienia w opcjach pytań upewniających takie decyzje


Pisałem o tym ,hero
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Też mi tego brakuje bo już raz podobny problem miałem, ale tylko z jedną niezależną jednostką do której mam w badaniach daleko a była bardzo pomocna (nie musiałem zmieniać wojsk na inny typ obrony). Dobrze że miałem na wydanie 45 Diamentów :p
 

DeletedUser625

Guest
Ja z pośpiechu raz wywaliłem 150 diamentów na budynek z przemysłowej potem ****iłem przez 10 minut :D
 

DeletedUser9508

Guest
Zupełnym przypadkiem założyłem właśnie zbliżony temat, dotyczący zabezpieczenia przed przypadkową zamianą istniejącej drogi. O tym, że można przypadkowo włączyć auto-walkę zamiast ucieczki też kiedyś pomyślałem, ale że jeszcze nie udało mi się pomylić przycisków więc nie zakładałem tematu :)
Oczywiście jestem na tak, ale zastanawiam się też dlaczego tej auto-walki nie można przerwać w dowolnym momencie? Żeby pozwolić grać komputerowi za nas równie dobrze można klikać na automatyczny ruch przy każdej jednostce, jednak chyba nie o to chodzi, żeby się naklikać bez sensu?
 

DeletedUser8764

Guest
Taka sytuacja. Jestem na poczatku epoki kolonialnej . Terroryzuje sąsiadow moimi 6 działami polowymi (Niezależnymi!) z rożnych misji . Atakuje kogos. I tu widze : 8x Cieżkozbrojony ryczerz ... No mowie nieee , przegram i klimam ,,rozkaz odwrotu" (,,Poddaj siĘ") ale niestety kliknąłem ,,Auto-Walka" i widze jak moje niezalezne działka umieraja :< .

Hymmm, a kto "terroryzując" sąsiadów włącza auto walkę?? To jest tylko Twoja decyzja i musisz przyjąć to na klatę.

Powiem tak kto mieczem wojuje ten od miecza ginie :p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Taka sytuacja. Jestem na poczatku epoki kolonialnej . Terroryzuje sąsiadow moimi 6 działami polowymi (Niezależnymi!) z rożnych misji . Atakuje kogos. I tu widze : 8x Cieżkozbrojony ryczerz ... No mowie nieee , przegram i klimam ,,rozkaz odwrotu" (,,Poddaj siĘ") ale niestety kliknąłem ,,Auto-Walka" i widze jak moje niezalezne działka umieraja :< .

Teraz wpadłem na pomysł że przy takim "złym" kliknięciu (auto walka) można kliknąć na odświeżenie gry i jak się załaduje to jak wyskoczy okienko to kliknąć na poddanie się - może wtedy nie padną wszystkie (o ile pamiętam jest dokańczana aktualna runda i zakończenie walki).
 
Status
Zamknięty.
Do góry