[Walki] PvP

Czy pomysł Ci się podoba?

  • Tak

    Głosy: 2 20,0%
  • Nie

    Głosy: 8 80,0%

  • W sumie głosujących
    10
  • Głosowanie zakończone .

LoLeK.

Szlachcic zagrodowy
Proponuję, żeby w PvP były również kolejne nagroda za np. 150000 i 200000pkt.
 

Marik

Książę
A co to zmieni skoro przez 2 miesiące pomimo zmiany przeciwników bije ciągle tego samego gracza? 2 miesiące jeden, po 2 miesiącach kolejny, jeden i ten sam ot wielkie mi pvp
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
pvp to najbardziej zbędna funkcjonalność marnująca zasoby serwerów InnoGames xd
i chyba najbardziej niezbalansowana, gdzie gracze w niższych epokach mają większe szanse niż Ci w ostatniej epoce (bo tytanowcy dostają mniej punktów za wina niż gracz będą max w wenus

plus tak samo niesprawiedliwe, że im wyższa epoka tym większy koszt medali (jakby ilosc zdobywanych medali zależał od epoki, a nie od arki xD)
 

deliryk

Wicehrabia
budynki nie będące perłami a także nagrody eventowe (skrzynki itp.) dają więcej medali na wyższych epokach, zatem koszt też rośnie
funkcjonalność nie jest zbędna jeżeli jesteś w top500 lub wyżej i liczysz na dx co każdy poniedziałek
a we wtorek robisz wg4

z punktu widzenia zasobów, to pvp zajmuje tyle miejsca w bazie danych co historia motywacji budynków
nie ma to znaczenia praktycznie
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
budynki nie będące perłami a także nagrody eventowe (skrzynki itp.) dają więcej medali na wyższych epokach, zatem koszt też rośnie
funkcjonalność nie jest zbędna jeżeli jesteś w top500 lub wyżej i liczysz na dx co każdy poniedziałek
a we wtorek robisz wg4
szansa na diaxy jest iluzoryczna, by być w top trzeba by ich wydawać dziesiątki milionów dziennie/tygodniowo dostając w zamian śmieszne nagrody
WG nie ma totalnie żadnego sensu by robić w jeden dzień

a co dostawani więcej medali to he he xD bo w jowiszu z paczek medali dostaniesz z 30k xD a chyba piąty zakup podejscia już wyprzedza taką nagrodę
a w żelazie dostaniesz ze skrzynki 500 medali za które możesz spokojnie kupić z 15 podejść... jak nie więcej.

Ten wzorst jest totalnie nieproporcjonalny. Poza tym, nagrody medali z budynków czy z eventu to jest najbardzije irracjonalna rzecz w tej grze
GIGANTYCZNA PACZKA MEDALI i 20k medali XDDD

arena pvp jest do wywalenia w kosmos. Robić max darmowe podejscią by sobie kilka punktów zdobyć do rankingu i tyle.
kto chce niech sie bawi, ale ilość poświeconego czasu i medali jest 100000x niewspółmierny do nagród
20% szans na 200 diamentów za dziesiątki milionów medali

<w niższej epoce ten koszt jest oczywiscie duży niższy i trzeba wydać max kilka milionów, a nie dziesiątki milionów)
 

deliryk

Wicehrabia
nie twierdzę, że to jak jest ma jakikolwiek sens, albo, że jest to proporcjonalne

w WG, w żelazie, z lekką produkcją medali zrobisz całe WG w 1 dzień, nie posiadając wielkiej produkcji
pierwsze kroki kupujesz za 1-2 medale
dla farmerów zrobienie wg w 1 dzien to spoko opcja

a czy szansa iluzoryczna to nie wiem
dawniej jak grałem to na farmach ustawionych na wg i (o ile dobrze pamiętam) wczesne średniowiecze bez zbędnej kkonkurencji, to sporo tego można było co tydzień natrzaskać
 
szansa na diaxy jest iluzoryczna, by być w top trzeba by ich wydawać dziesiątki milionów dziennie/tygodniowo dostając w zamian śmieszne nagrody
WG nie ma totalnie żadnego sensu by robić w jeden dzień
Diaxy wpadają co jakiś czas a nakład z mojej strony żaden żeby się utrzymać w top 500 żadnych przyspieszeń dodatkowych podejść tylko walki które się pokazują, słownie 5 do10 min dziennie
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Diaxy wpadają co jakiś czas a nakład z mojej strony żaden żeby się utrzymać w top 500 żadnych przyspieszeń dodatkowych podejść tylko walki które się pokazują, słownie 5 do10 min dziennie
ja bije tyle ile mam podejsc i na E około 500-1000 miejsce

diaxy są tylko za 500 miejsce masz 20% szans na 30 diaxów. Szał ;D żal jakiejkolwiek jednostki na to i tak
klikam te podejscia dla punktów rankingowych, ale nagrody i ilosc potrzebnych medali jest totalnie oderwana od nagród (a ludzie i tak wydają byc tam być wysoko - dramat, ale co kto lub)
 
Na poparcie mojej teorii mogę powiedzieć że dzisiaj mi diaxy wpadły.
Na 200 miejsce wskoczyłem w Przyszłości i na razie nie spadłem poniżej top 500 ponad rok
 
Do góry