"PvP"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3458
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3458

Guest
Pyt.: Co to znaczy "PvP"?
Odp.: PvP, to skrót od zwrotu "Player versus Player", czyli "Gracz na Gracza". Odnosi się do sytuacji, gdy walka toczy się między dwiema osobami, a nie między człowiekiem a komputerem.

Mam do tego pytanie. Czy ktoś wie kiedy to będzie aktywne?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Hehe to akurat jest już od dawna wprowadzone jak nie od początku FoE :) Określenie PVP tutaj tyczy się walk między graczami - inaczej mówiąc podczas gdy walczysz z którymś ze swoich sąsiadów choć to nadal walka z komputerem :)

PVP = walki toczone ze sąsiadami

nie między człowiekiem, a komputerem

To stwierdzenie odnosi się do walk o prowincje, a dokładniej mówiąc walczymy o sektory w danej prowincji z wojskiem sterowanym przez komputer nie podlegającemu żadnemu graczowi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Nie zmienia to faktu, że IG poinformowało o pracach nad walką gracz vs gracz
 

DeletedUser3458

Guest
Jeśli jest wprowadzone, to proszę określ; w którym momencie do walki włącza się atakowany?
Według mnie - nigdy. Dostaje wiadomość o fakcie, że jego miasto było przez kogoś atakowane, a wojsko odparło atak.

Czyli dalej gracz prowadzi bitwę z komputerem, a nie z drugim graczem jak jest w zasadzie "PvP". Oznacza, że to nie jest "PvP"
Dlatego to moje pytanie o czas kiedy będzie aktywowana ta zasada w tej walce.
 

DeletedUser1724

Guest
Jeśli jest wprowadzone, to proszę określ; w którym momencie do walki włącza się atakowany?
Według mnie - nigdy. Dostaje wiadomość o fakcie, że jego miasto było przez kogoś atakowane, a wojsko odparło atak.

Czyli dalej gracz prowadzi bitwę z komputerem, a nie z drugim graczem jak jest w zasadzie "PvP". Oznacza, że to nie jest "PvP"
Dlatego to moje pytanie o czas kiedy będzie aktywowana ta zasada w tej walce.

Odpowiedziałem na to pytanie w poście przed Twoim - wyżej :p Wielu jest pewnie złych, że określenie PVP tutaj występuje (był "dym" o to na forum) mimo, że żadnych walk typowo gracz vs. gracz nie ma :p
 

DeletedUser1228

Guest
było zapowiedźiane ulepszenie pvp, oraz wojny gildii, ale ani słychu, ani widu o tym...
 

DeletedUser3458

Guest
Jestem spokojnym graczem i "dymu" nie robię. Lubię jednak (bardziej niż lubię), żeby to co jest napisane i że tak jest, to powinno tak być. W przeciwnym razie należy zmienić nazwę "PvP" na coś innego albo rzeczywiście dokończyć tak aby było zgodne z nazwą. No i oczywiście w ogłoszeniach na forum powinno coś być napisane o tym. Przynajmniej że trwają prace i w określonym czasie (mniej więcej) będzie to aktywne.

Na tym można zakończyć ten temat.
 

DeletedUser314

Guest
Oni sami nic nie wiedzą kiedy cokolwiek będzie aktywne...

Trwają prace nad wieloma rzeczami, jak np pomaganie innym budować wielkie budynki dające bonusy, walki gildii, itd itd.
 
Do góry