PvP

  • Rozpoczynający wątek Eris666
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Chciałam się spytać o turnieje PvP
Czy jeśli podczas trwania turnieju przeskoczyłam do następnej epoki to nie mogę już w nim uczestniczyć ?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi :)
 

DeletedUser

Guest
Nie, nabijasz punkty jednostkami z danej epoki, żeby dalej uczestniczyć w turnieju z epoki żelaza, to nie możesz używać jednostek ani z nowszych, ani ze starszych epok.
 

DeletedUser

Guest
warunkiem uczestnictwa w turnieju jest posiadanie podbitej prowincji z wieza oraz jednostki z tej epoki
chcac walczyc w wiezy z epoki brazu trzeba miec :
-podbita wieze
-wojsko z epoki brazu ktorym walczymy i zdobywamy pkt

chcac walczyc w turnieju z epoki zelaza trzeba miec:
-podbita wieze z tej epoki
-wojsko (przynajmniej 1 jednostka z epoki zelaza a reszta moze byc z brazu )

WAZNE!!!
pkt z walki ida do wiezy z tej epoki z ktorej jest najlepsza jednostka w armii ktrora atakujemy
 

DeletedUser2337

Guest
witam a ja się dokleję ;p walczę na tym pvp i wygrywam i nadal niemam medali ;] o co kaman ??
walczę kilka dni i wygrałem już kilka razy z kolesiem co ma najwięcej medali i on nadal jest na 1 miejscu nie czaję ;]
jestem na 3 miejscu mam 3 medale ale nie dodaje mi ich do mojej kiesy ;p

http://wrzuc.se/i/501a4130645c1

ten turniej jest w toku ale wczesniejszy też chyba byłem na 3 miejscu i nie dodało mi medali do konta ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser766

Guest
medale przyznawane są zawsze pod koniec tygodnia(niedziela, popołudnie), dokładna data zakończenia turnieju podana jest w każdej wierzy
 

DeletedUser2337

Guest
no ok ale dlaczego nie zabiera medali temu pierwszemu kolesiowi skoro z nim wygrałem ?? juz kilka razy ;] On jest na 1 miejscu dlatego że ma bitew 70 ???
 

DeletedUser2337

Guest
niema tam odpowiedzi ;p
co mam robić żeby być na 1 miejscu w pvp ??? mam walczyc z kim popadnie w tej wieży ? żeby mieć jak najwięcej walk ? dopiero wtedy bede na 1 miejscu ?

skoro ja mam 23 bitwy wygrane a jakis jasef 13 to dlaczego jest na 2 miejscu a ja na 3 ??????????

http://wrzuc.se/i/501a4130645c1
 

DeletedUser766

Guest
musisz zdobyć jak najwięcej pkt. za walki. Atakować możesz wszystkich z sąsiedztwa(to ta 80 graczy), i wszystkich z sektorów(te prowincje z mapy z surowcami itp.). Sposób naliczania pkt. za walki nie jest do końca znany, ale z doświadczenia powiem Ci, że nie zależny to od tego jakie masz wojsko. Zależy od tego jakie wojsko ma w obronie twój przeciwnik(im lepsze, tym więcej pkt. za pokonanie go), od tego odejmowane są pkt. za zranione lub martwe jednostki z twojej armii
 

DeletedUser775

Guest
warunkiem uczestnictwa w turnieju jest posiadanie podbitej prowincji z wieza oraz jednostki z tej epoki

Zauważyłem inną rzecz, obecnie jestem na 1 miejscu na wieży wczesnego średniowiecza, różnica między mną, a drugim miejscem jest dosyć spora. Teraz chcę odblokować następną wieże, walczę wojskiem z rozkwitu średniowiecza, bo wojskiem z poprzedniej epoki mam za dużo strat. W sumie są 3 sektory, po przejęciu jednego z nich naliczyło mi punkty do tej wieży do której nie mam jeszcze dostępu (bezsens). Dowodem było informacja o zajęciu 2 miejsca no i moje wojska z nowej epoki. Rozumiem, że gdybym był pierwszy do końca, to na koniec tygodnia medali bym nie dostał (bo nie mam do niej dostępu) to po co nalicza mi punkty. jeśli mi zajmie ponad tydzień zajęcie tej prowincji z wieżą, to jestem stratny.

podsumowując: uczestnictwo powinno oznaczać zdobywanie punktów i pewną nagrodę z danej wieży albo z wieży z poprzedniej epoki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a skad wiesz ze nalicz skoro jej nie masz

a jesli nalicza i zdobedziesz ja przed koncem turnieju to nie bedziesz sie wkurzal ze straciles tyle pkt:)
 

DeletedUser775

Guest
Wiem, bo oprócz naliczonych punktów pokazało, że jestem na 2 miejscu, więc to raczej inna wieża bo na odblokowanej wieży mam 1 miejsce.

To już nie chodzi o to że stracę punkty na wieży, tylko o zapis który mówi, "musisz podbić prowincję z nią, aby uzyskać dostęp do wieży" co jest nie prawdą, bo mam do niej dostęp tylko nie będę miał dostępu do medali, jeżeli nie zdąże odblokować wszystkich sektorów.

Może producentom gry chodziło dosłownie o "dostęp", że można kliknąć i sprawdzić ile ma się punktów, bo żeby zbierać punkty i medale nie trzeba tam w ogóle wchodzić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry