[Walki] PVP - nowe nagrody

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14806
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za tym pomysłem?


  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser14806

Guest
Pomysł jest taki aby w PvP zmienić nagrody za wygranie wieży od którejś tam epoki ( powiedzmy od przyszłosci ) i zamiast medali żeby były pr albo diamenty bo medale to bez urazy żenująca nagroda za tydzień wysiłku i ścigania sie z sąsiadem o 1 miejsce. Jeszcze ta ilość...na waciki albo oranżadę. Napewno zyskało by na tym GvG i wyprawy bo ludzie chętniej by walczyli o takie nagrody i uczestniczyli w życiu gildi. Napędziło by to aktywność i każdy by był zadowolony łącznie z Innosami ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Gracze z niższych epok są gorsi, tak?

Mniemam, że założył iż w niższych jeszcze potrzebują medali na rozszerzenia. Pomijając ilość tych medali ma raczej rację, bo przy tej ilości która jest mi osobiście nawet "atakuj" nie chce się klikać dla wieży. Z pereł jest kilkanaście razy więcej przy okazji bez specjalnych działań.
 

DeletedUser7795

Guest
@jan-maria-scyzoryk myślę, że coraz mniej osób bierze udział w walkach PvP, bo dzięki Arkom na wysokich poziomach dostaje się duże ilości medali za pomoc przy perłach. Ci którzy nie będą mieli za bardzo szans na zajęcie dobrych miejsc w perłach mogliby pomyśleć o wzięciu udziału w walkach PvP gdyby zostały w nich zmienione nagrody.
 

DeletedUser8577

Guest
Pomysł jest.... dobry. Ale jak by nie było, nowy gracz (zakładając) też musi przez tydzień użerać się ze swoimi sąsiadami.

PS. Arka... to gwóźdź do trumny tej gry. :p
 

DeletedUser18728

Guest
O ile byłoby więcej nagród za poszczególne miejsca to wtedy jasne, chętnie widziałbym za topowe miejsca PRy. Trzeba jednak liczyć się z tym że odbiłoby się to na słabszych graczach, medale są użyteczniejsze dla nich póki albo nie wiedzą o istnieniu arki, albo nie mają realnego sposobu na zdobycie medali z niej. Dodanie PRów do puli nagród w dużym stopniu zwiększyłoby rywalizacje i jest to fajne i niefajne zarazem. Więcej cech pozytywnych przeważa, jednak no, częstotliwość plądrowania na pewno by się podniosła.

Cóż, jako osoba "militarna" i tak próbowałbym swoich sił.

No i nie.. Już od brązu mogłyby być jakieś skromne nagrody. Takie 5 PR za 1 miejsce, 2 PR za drugie i git.
 
Do góry