punkty zaopatrzenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2787
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2787

Guest
Hej jestem tu nowy...i mam pytanko jak zdobywać punkty zaopatrzenia, tzn bardziej mi chodzi jak je produkować. Myślałem że zbudowanie garncarnii powoduje przyrastanie punktów zaopatrzenia a tu zonk bo nic nie przyrasta. jest jakiś sposób na to?
 

DeletedUser2383

Guest
Klikasz na budynek produkcyjny i wyświetli ci się 6 opcji produkcji w zależności od czasu.
 

DeletedUser1724

Guest
Klikasz na budynek produkcyjny i wyświetli ci się 6 opcji produkcji w zależności od czasu.

Koledze chodzi pewnie o punkty rozwoju, a więc 1 punk dostajemy co 1 godzinę lub możemy je kupić za monety (cena wzrasta) lub Diamenty klikając na ten "+" z prawej strony paska z punktami :)
 

DeletedUser2383

Guest
Koledze chodzi pewnie o punkty rozwoju, a więc 1 punk dostajemy co 1 godzinę lub możemy je kupić za monety (cena wzrasta) lub Diamenty klikając na ten "+" z prawej strony paska z punktami :)

Nie wiem jak Ty czytasz bo ja widzę punkty ZAOPATRZENIA :p
 

DeletedUser1724

Guest
Nie wiem jak Ty czytasz bo ja widzę punkty ZAOPATRZENIA :p

Ale nie ma żadnych punktów zaopatrzenia, jest po prostu zaopatrzenie (młotki), a skoro kolega piszę że z Garncarni nie ma tych punktów to myślę, że chodzi mu o te punkty rozwoju :D
 

DeletedUser2383

Guest
Może niech zainteresowany sprecyzuje swoje pytanie ?
 

DeletedUser

Guest
To ja w takim razie zapytam. Czy istnieje sposób, oprócz rozwiązań związanych z realnymi pieniędzmi, na powiększenie punktów zaopatrzenia (młotków) ?
 

DeletedUser

Guest
nie
jedynie placac diamentami mozna zwiekszyc produkcje (jednorazowo)
 

DeletedUser1724

Guest
To ja w takim razie zapytam. Czy istnieje sposób, oprócz rozwiązań związanych z realnymi pieniędzmi, na powiększenie punktów zaopatrzenia (młotków) ?

Sposób na to jest jedynie taki by zwiększyć zadowolenie mieszkańców do 140% co daje na 120% produkcji :)
 

DeletedUser

Guest
Od dwóch dni mam zadowolenie na poziomie 120% i nie mogę przebić się wyżej, a młotków nadal mam 7 szt. Co odpowiada za produkcję?

- - - Zaktualizowano - - -

Już wiem - np garncarnie produkują młotki. Jakoś do tego doszedłem. No to teraz juz z górki :)
 
Do góry