[Perły Architektury] Punkty rozwoju

Status
Zamknięty.

Black Lotus

Szlachcic zagrodowy
Hej. Taki pomysł nie wiem czy byłby możliwy do zrealizowania ale myślę że mógłby się spodobać:
A chodzi mi o to że są osoby które mają arki na poziomie 80 i wyższym które wiadomo się paczkują i taka sytuacja osoba zajęła 1 miejsce przykładowo wpłaciła 2346pr i z dnia na dzień ta osoba której wpłacono punkty rozwoju jakby zniknęła i przestała grać i te punkty rozwoju są u tego gracza kilka dni i dłużej . moja propozycja jest taka aby PO KILKU DNIACH NIEOBECNOŚCI GRACZA KTÓREMU ZOSTAŁY WPŁACONE PUNKTU ROZWOJU a Nie zamknął perły WRACAŁY DO PACZEK
 
Ostatnia edycja:

Persarum Rex

Zablokowany
PO KILKU DNIACH NIEOBECNOŚCI GRACZA KTÓREMU ZOSTAŁY WPŁACONE PUNKTU ROZWOJU a Nie zamknął perły WRACAŁY DO PACZEK
Dobrze by bylo bo juz 4 lata czekam na zwrot pr z pewnej perly ;) a powaznie to gra strategiczna ryzykujesz to zyskujesz odzyskujesz lub tracisz - nie chcesz ryzykowac wbijaj pr w swoje perly.
To tak jak bys żądal na gieldzie zwrotu pieniedzy za akcje które stracily wartość - a jak by wartosć akcji wzrosla to zysk bys przyjmował. Kazdy by tak chciał :)
 

Mark R

Wójt
Dopiero co był taki temat.(zamknięty kilka dni temu).
Element wpłaty pr to jak zapłata, ewentualny zwrot, tylko po zamknięciu poziomu w perle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry