Punkty rozwoju!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2434
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2434

Guest
Popełniłem bład który moze sie początkującemu zdarzyc (szczególnie jesli gra cechuje sie skąpa informacją) i zużyłem punkty rozwoju. W tej chwili praktycznie nie mogę grac bo ani nie mogę szkolic wojska, ani odblokować technologi! Jakie jest wyjście? Tylko niech mi nikt nie pisze , ze moge dokupić diamenty! Juz zadni wyłudzacze typu The West itp. nie dostana ode mnie złamanego feniga!
Czyli pozostaje jedno rozwiązanie? - kasacja konta? (nie ma sprawy)
;-))
 

DeletedUser

Guest
zawsze mozesz poczekac na nowe pkt a dokladnie dostaje sie 1 pkt co godzine ewentualnie mozna kupic za zloto zbierane z domow mieszkalnych
 

DeletedUser1724

Guest
Nie ma co się załamywać bo wszystko jest do ogarnięcia :) Jak wyżej kolega wspomniał 1 pkt dodawany jest co jedną godzinę lub jeżeli chcesz szybciej to możesz punkty kupić za monety :)
 

DeletedUser2750

Guest
Stivenn..każda z takich gier musi "zarabiać" jak nie Ty to kto inny :p

Ja też gram krótko i narazie nie inwestuje w $...ale można i bez tego spokojnie grać :)

- - - Zaktualizowano - - -

Stivenn..każda z takich gier musi "zarabiać" jak nie Ty to kto inny :p

Ja też gram krótko i narazie nie inwestuje w $...ale można i bez tego spokojnie grać :)
 

DeletedUser1724

Guest
Stivenn..każda z takich gier musi "zarabiać" jak nie Ty to kto inny :p

Ja też gram krótko i narazie nie inwestuje w $...ale można i bez tego spokojnie grać :)

- - - Zaktualizowano - - -

Stivenn..każda z takich gier musi "zarabiać" jak nie Ty to kto inny :p

Ja też gram krótko i narazie nie inwestuje w $...ale można i bez tego spokojnie grać :)

Gra jest tak skonstruowana iż w pewnym momencie będziemy mieli nadmiar monet lecz brak młotków, a innym razem nadmiar młotków i brak monet :p Nie ma co rozpaczać z tego, że brakuje nam czegoś bo nie bawet ten brak zmieni się w nadmiar :D
 

DeletedUser2383

Guest
Zwłaszcza jak się dostaje misję "dostarcz 8000 młotków a w zamian dostaniesz nagrodę 10000 złota" :)
 

DeletedUser1724

Guest
Zwłaszcza jak się dostaje misję "dostarcz 8000 młotków a w zamian dostaniesz nagrodę 10000 złota" :)

Oczywiście i też z tego względu ale więcej jest takich sytuacji z odblokowywaniem technologi gdzie raz potrzebujesz sporo młotków, a raz sporo monet :D Rotacja tutaj jest spora więc nie ma co przejmować się brakiem czegoś no chyba, że ktoś ciśnie same monety lub młotki to ma już problem :p Powinien zbilansować sobie te 2 potrzebne rzeczy by jednak wydobycie ich było mniej więcej zrównane - no może troszkę więcej monet ale to już zależy kto jak sobie teren zagospodaruje :p
 
Do góry