[Inne] Przywrócenie paczek z Poszukiwacza Skarbów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17393
  • Data rozpoczęcia

Podoba się?

  • Tak, oczywiście

    Głosy: 30 63,8%
  • Tak, ale ...... (napisz odpowiedź)

    Głosy: 1 2,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 6,4%
  • NIE BO NIE

    Głosy: 1 2,1%
  • Nie

    Głosy: 12 25,5%

  • W sumie głosujących
    47

DeletedUser17393

Guest
Cześć! Wpadłem na pomysł, żeby powróciły paczki z Poszukiwacza Skarbów! Wiele ludzi (w tym ja) ma już dość, dostawania pr zamiast paczki to do paska ;).
 

bartekmod

Książę
tak, ale dodatkowo dorzucić rekompensatę paczek PR w ilości jaka trafiła nam na pasek podczas tej chwilowej zmiany
 

DeletedUser

Guest
na nie - poszukiwacz to tylko problem i bezsens
aby byl przydatny to trzeba klikac jak posraniec i wiecznie byc online.
ja jestem za zlikwidowaniem poszukiwacza calkowiie
 

DeletedUser17393

Guest
Dobrym rozwiązaniem byłaby możliwość całkowitego wyłączenia tego poszukiwacza skarbów.
Przeszkadza on tym graczom, którzy w ogóle do niego nie zaglądają.
Mam kolegę, który też nie korzysta z Poszukiwacza i mu to nie przeszkadza
 

DeletedUser11629

Guest
Tak
Mam kolegę, który też nie korzysta z Poszukiwacza i mu to nie przeszkadza
Tak, ja tez mam takiego kolege. I on zapewne tez ma takiego kolege. Itd...

Jestem osobiscie w ogole za zlikwidowaniem poszukiwacza, zdewaluowal sie w dzisiejszych realiach, gdzie WG daje lepsze nagrody i nie trzeba nad nimi sleczec dzien w dzien.
 

DeletedUser17393

Guest
Tak, ja tez mam takiego kolege. I on zapewne tez ma takiego kolege. Itd...

Jestem osobiscie w ogole za zlikwidowaniem poszukiwacza, zdewaluowal sie w dzisiejszych realiach, gdzie WG daje lepsze nagrody i nie trzeba nad nimi sleczec dzien w dzien.
Jeżeli nie wierzysz mogę podać nick skontaktujesz się z nim osobiście ;)
 

DeletedUser13695

Guest
glos na nie , nie ma tam az tyle pkt zeby stanowilo to problem. Ja olalem poszukiwacza po calosci , nie warto marnowac czasu na to
 

DeletedUser17488

Guest
Osobiście wolał bym, żeby wszystkie PR szły do paska.
 

DeletedUser

Guest
I tu poniekąd przyznam Ci rację ale mowa jest o Poszukiwaczu.
 

DeletedUser17290

Guest
przyznam Ci rację ale
ale wszystcy inni też
poszukiwacz na począteczku zbytnie ułatwienie, później taki sobie, już po kilku tygodniach gry do niczego
trzeba go zmienić ale nie wiem jak,
może na początku wybierało by się długość rejsu, rejs dawały by punkty, im więcej punktów tym można za niego dostać lepszą nagrodę, punkty się resetują po przerwaniu ciągu, maksymalna nagroda jest ograniczona, w zależności od jego trwania rużne ilości punktów
 

DeletedUser7795

Guest
Przecież jak zbieramy PRy z pereł to idą one właśnie na pasek. A co do paczek PR to niech będzie tak jak jest. Zobaczylibyście jaki byłby armageddon jeśli paczki by całkiem zniknęły...
 

DeletedUser17290

Guest
o tym armagedonie rozmawiamy, nie o tym co jest (przynajmniej nie licząc poszukiwacza głównego tematu)
 

DeletedUser

Guest
a ja proponuje zlikwidowac dziadostwo zwane poszukiwacz skarbów - jest to jeden z najwiekszych DEBILIZMOW jakie inno wymyslilo,

- dla osob pracujacych: nie mozna ukonczyc calej trasy bo jest limit czasowy.
- zaslania czesc miasta
- ma nieziemsko slabe nagrody

dlatego warto go usunac zanim zatopi cale inno w oceanie tempoty.
 

DeletedUser17497

Guest
@caelian Ciekawe. Ja pracuję i o ile nie mam nawału roboty, to zwykle jestem w stanie ukończyć trasę bez problemów.
Aktualnie będąc na etapie epoki kolonialnej, wcale nie płaczę kiedy dostaję dodatkowe punty rozwoju i chętnie poświęcę dla nich ten centymetr kwadratowy widoku miasta. : P

Co do tematu, paczki byłyby przyjemne i z całą pewnością przydatniejsze niż punkty do paska, ale jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Inno zechciało wrócić do pomysłu z którego już raz zrezygnowali.
 

DeletedUser17819

Guest
Ja sobie podliczyłem ten czas potrzebny mi do zdobycia tej złotej skrzyni i wychodzi 17 godzin 20 minut. A jak się wyloguję to jeszcze zapomnę, i reset, a jeśli nie, to po zdobyciu złotej skrzyni pójdę spać o 1 w nocy.. ;/
 

DeletedUser

Guest
Ja sobie podliczyłem ten czas potrzebny mi do zdobycia tej złotej skrzyni i wychodzi 17 godzin 20 minut. A jak się wyloguję to jeszcze zapomnę, i reset, a jeśli nie, to po zdobyciu złotej skrzyni pójdę spać o 1 w nocy.. ;/

i wlasnie dlatego ten poszukiwacz to glupota.
 

DeletedUser17497

Guest
@NieWażneKtoCoCięTo Eee... Ale wiesz że złotą skrzynkę możesz otworzyć po prostu następnego ranka? Żeby zrobić całą trasę, wystarczy że będziesz mieć dostęp do sieci przez 9h 20' każdego dnia.
 

DeletedUser17819

Guest
@NieWażneKtoCoCięTo Eee... Ale wiesz że złotą skrzynkę możesz otworzyć po prostu następnego ranka? Żeby zrobić całą trasę, wystarczy że będziesz mieć dostęp do sieci przez 9h 20' każdego dnia.
To wciąż jest 9 godzin, a naprawdę mam co robić. Czasami zdarza się, że zapomnę wejść właśnie w tej chwili... Zbierz i zrestartuj.
 

DeletedUser17497

Guest
@NieWażneKtoCoCięTo No ale 9 to nie 17. Poza tym pilnować tego trzeba tylko przez pierwsze trzy wyprawy, bo na ich zebranie masz ledwie godzinę. Na otworzenie czwartej i piątej skrzyni masz po cztery godziny, więc naprawdę kupę czasu.
Naprawdę nie widzę tu problemu.
 
Do góry