[Inne] przyszłośc, przyszłośc, przyszłość - a moze by tak ... inaczej?

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

czy sie podoba?

  • Tiak

    Głosy: 6 60,0%
  • Niet

    Głosy: 3 30,0%
  • moze... ale ja ujołbym to tak: (wyjasnienie w poscie)

    Głosy: 1 10,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser

Guest
od epoki jutra łącznie wszytko dotyczy przyszłości.

obecnie jak mam byc szczery to jest to az nadmiar nudne i liniowe

Proponuje zrobić coś innego.
Za,iast kolejnych epok i coraz to bardziej uciekac w sci-fi mozna zrobic drzewka technologii rozgałęzione - kazda gałąz daje cos zupelnie innego - inny rodzaj bonusów czy budynków.

Tylko 1 gałąz moze być aktywna.

Aktywna galaz daje bonusy z tej galezi.
Jesli bysmy mieli jakiekolwiek budynki innej galezi - staja sie one nieaktywne -czyli nie daja absolutnie nic - niewazne czy to budynek mieszlalny wojskowy prodkcyjny..

Galąz moznaby przelanczac placac jakims surowcem ktory juz istnieje (medale, diamenty, PRy, Promet, Nanokabel etc...
 

DeletedUser16990

Guest
A ja bym powiedział inaczej zamiast drzewka technologii i nikomu nie potrzebnymi nowymi budynkami dajmy możliwość rozwoju budynków już istniejących coś na zasadzie pereł architektury z tym że dany budynek może być rozbudowany do max 30-40 poziomu.
 

DeletedUser14806

Guest
To wtedy była by właśnie strategia, bo trzeba by bylo zdecydować jaką ścieżką rozwoju iść , część wybrała by jedną linię a pozostali drugą , wtedy strategia całych gildi zależała by od tego jakich graczy posiada w swoich szeregach i można by było powiedzieć że wracamy do strategi a nie do bezmyślnej klikanki zadaniowej na wyścigi kto wiecej wyrobi normy ten jest pierwszy w jakims tam rankingu.
 

DeletedUser17290

Guest
drzewka spoko nie możliwe do wprowadzenie po wprowadzeniu początku oceanicznej
nazwa tematu sugeruję propozycje zmian jedynie nazw epoki
ale coś w ten-desen mogli by dodać do ratusza czy budynku poza miejskiego
 
Do góry