Przyspieszenie bitew

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16874
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się z pomysłem:

  • TAK

    Głosy: 8 100,0%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser16874

Guest
Rozgrywanie wielu bitew pod rząd staje się bardzo nużące i czasochłonne, a wszystko przez animacje jednostek. Wprawdzie w wyższych epokach jednostki poruszają w miarę sprawnie to w niższych ślimaczą się po tej mapie. A jak już dojdą na pozycję to ładują broń.... następnie oddają strzał... a potem jeszcze przeładowują... Może to ja jestem jakiś niecierpliwy, ale coraz bardziej zniechęca mnie to np. do wypraw (oprócz lipnych nagród).
Proponuję opcję wyłączania animacji w bitwach - klikam na pole i jednostka od razu się tam pojawia, klikam jednostkę wroga i od razu odejmowane jest życie.
Ewentualnie proszę o radykalne przyspieszenie animacji.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Istnieje możliwość przyspieszenia animacji - w lewym dolnym rogu znajduje się odpowiednia ikona, przedstawiająca symbol większości ">" - są możliwe do wyboru 3 różne przyspieszenia animacji i ta najszybsza jest niemal tym, czego oczekujesz (wciąż widać jak jednostka się porusza i widać animacje ruchu/ataku, lecz dzieje się to wystarczająco szybko, by się nie nużyć przy toczonych walkach ;))
 

DeletedUser16874

Guest
Haha, nigdy nie zwróciłem na to uwagi. Dziękuję bardzo. Miałem ustawione 2 x ">" i na trzech rzeczywiście jest zdecydowanie lepiej. Marzyłbym o o 4 x ">" ale wystarczy. Można pomysł przenieść do zrealizowanych! :D:D:D
 

kasia2389

Arcyksiążę
POPIERAM.
To jedna z tych drobnych rzeczy, która już dawno powinna być zrobiona np. zamiast tego [urząd kontroli publikacji i prasy] systemu osiągnięć.

Istnieje możliwość przyspieszenia animacji - w lewym dolnym rogu znajduje się odpowiednia ikona, przedstawiająca symbol większości ">" - są możliwe do wyboru 3 różne przyspieszenia animacji i ta najszybsza jest niemal tym, czego oczekujesz
Niestety nie jest to tym, co tygrysy lubią najbardziej.
Po zmianie kolejności ataku gdy łotry są praktycznie na końcu, trzeba niestety walki automatyczne rozpoczynać ręcznie, a patrzenie na snujące się po mapie jednostki nie wszystkim graczom sprawia przyjemność.
moja propozycja:
1. bieg > pozostaje tak jak jest
2. bieg >> otrzymuje prędkość 3. biegu >>>
3. bieg >>> powoduje natychmiastowe przesuniecie jednostki (oczywiście dotyczy to również jednostek wrogich).
 
Do góry