[Inne] Przyrost punktów na liście kontaktów.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18947
  • Data rozpoczęcia

Czy warto było by dodać przyrost punktów do gry

  • Tak

    Głosy: 6 85,7%
  • Nie

    Głosy: 1 14,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser18947

Guest
Hej, gram już trochę i często borykam się z nieaktywnymi userami będącymi w znajomych. Moją propozycją jest dodanie np chmurki po najechaniu na liczbę punktów obok portretów znajomych/gildianów/sąsiadów w której był by pokazany przyrost(na zielono)_lub spadek(na czerwono) w punktach albo procentach z ostatniego okresu np tygodnia lub miesiąca?

Co myślicie?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jest jakaś różnica czy gracz jest nieaktywny, czy leniwy? Nie wspiera, nie siada w tawernie, to żegnam i tyle.:haha:
 

DeletedUser18947

Guest
Jest jakaś różnica czy gracz jest nieaktywny, czy leniwy? Nie wspiera, nie siada w tawernie, to żegnam i tyle.:haha:

Nie wiem jak Ty ale ja nie wiem kogo usuwać, kogo nie, szczególnie że jest 75 znajomych a ewidencji prowadził nie będe ;) . Teraz wywalam wszystkich co jakiś czas i napełniam znowu pulę no ale trochę to uciążliwe.
 

DeletedUser18754

Guest
Wystarczy robić motywke z ratusza i od razu widać na pasku kto nie robi. Ale pomysł nie jest zły.
 

DeletedUser

Guest
na nie - oinno jak cos dodaje co ma pomóc i ulepszyć to ZAWSZE to spartoli.
przykład - dodali wsparcie
i super- oszczedzamy mega czas ALE 1 wielkie ogromne przeuj wielkie ALE ze ja nie moge - jest zasrany bufor, tzn pio kliknieciu wsparcia gra przelicza przez okolo 1 - 10 sekund (w wersji pre-alpha, czyli pierwsze wsparcie jakie wyszlo na serwerze BETAEST, tego nie było)
druga sprawa - po przejechaniu na 5 kolejnych osób - przycisk wsparcia się generuje też od 2 sekund do nawet 15, i jak wczesniej nie było tego w wersji pierwotnej na serwerze beta

ale jakis frajerowaty dziki z dupy wziety programista musial to oczywiscie spartolic i dodać czasy oczekiwania po kij wie co? moze mial zly dzien albo laska go rzucila i se wymyslil ze zrobi innym na zlosc ;/

i tak jest ze wszytkim - zrobia pomysl ogolny dobrzem, a szczegoly spartolą.

ja osobiscie wole 0 pomyslów, 0 nowosci, 0 ewentów, 0 czegokolwiek DO - PRZEKLENSTWO - POKI nie naprawią WSZYSTKIEGO, absolutnie WSZYSTKIEGO co mnie dziala prawidłowo!

FINITO MOJEJ NERWICY i mam nadzieje ze choc 1 z leniwych modow podziekuje za nie uzycie tylu tysiecy przeklenstw ile sie w tym poscie nalezalo
NARA
 

Von Grun

Wicehrabia
Hej, gram już trochę i często borykam się z nieaktywnymi userami będącymi w znajomych. Moją propozycją jest dodanie np chmurki po najechaniu na liczbę punktów obok portretów znajomych/gildianów/sąsiadów w której był by pokazany przyrost(na zielono)_lub spadek(na czerwono) w punktach albo procentach z ostatniego okresu np tygodnia lub miesiąca?

Co myślicie?
Wchodzisz do ratusza, klikasz historie wydarzeń, sortujesz według interakcji społecznościowych i jedziesz motywkę jak leci. Potem sprawdzasz na pasku kto sie świeci do zmotywowania i usuwasz. Bez zbędnych zabiegów "programistycznych", mniejsze ryzyko, że przy okazji coś spieprzą ;)
 
Do góry