[Jednostki] Przypisanie jednostki do budynku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14727
  • Data rozpoczęcia

Czy przydałoby się wprowadzenie takiej zmiany ?

  • Tak

    Głosy: 11 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser14727

Guest
Chodzi o to, że obecnie jeśli mamy kilka takich samych budynków militarnych, gdzie szkolone są takie same jednostki, to na karcie zarządzania armią mamy te jednostki obok siebie i nie wiemy, które pochodzą z którego budynku. W przypadku gdy wybieramy sobie te jednostki do walki to czasem może się okazać, że wybierzemy wszystkie cztery z jednego budynku i tym sposobem gdy je stracimy to musimy je 4 razy "produkować" co zajmuje więcej czasu. Pomysł mój więc polega na tym, aby posiadając 2 lub więcej takich samych budynków militarnych, były one numerowane np w ten sposób:
1.jpg

tak, aby wybrać jednostki np po połowie z każdego budynku:
2.jpg

i tym samym móc je "produkować"(szkolić) równocześnie w obu budynkach zamiast wszystkie w jednym.
 

DeletedUser

Guest
Sam pomysł rozróżniania armii popieram, ale z tym numerowaniem widziałbym to troche inaczej. Samo "Obozowisko Jaggerów 1" - okej, ale "budynek 1" zaraz obok nazwy jednostki troche mi sie nie podoba, może lepiej byłoby dodanie kolejnej rubryki nad typem jednostki - w tym wypadku nad "Lekkozbrojne" i tam wpisać nazwe oraz numer budynku.
Albo jeszcze inaczej, zamiast numerowania może zastosować kolory? Mielibyśmy całą pule kolorów do wyboru, i sami moglibyśmy oznaczać budynku, a jednostki wtedy automatycznie by ten właśnie kolor sobie przypisywały i np na ikonce armii zamieścić taką jakby wstążkę w tym kolorze?

Mimo wszystko, pomysł popieram :)
 

DeletedUser14727

Guest
Sam pomysł rozróżniania armii popieram, ale z tym numerowaniem widziałbym to troche inaczej. Samo "Obozowisko Jaggerów 1" - okej, ale "budynek 1" zaraz obok nazwy jednostki troche mi sie nie podoba, może lepiej byłoby dodanie kolejnej rubryki nad typem jednostki - w tym wypadku nad "Lekkozbrojne" i tam wpisać nazwe oraz numer budynku.
Albo jeszcze inaczej, zamiast numerowania może zastosować kolory? Mielibyśmy całą pule kolorów do wyboru, i sami moglibyśmy oznaczać budynku, a jednostki wtedy automatycznie by ten właśnie kolor sobie przypisywały i np na ikonce armii zamieścić taką jakby wstążkę w tym kolorze?

Mimo wszystko, pomysł popieram :)

Jakikolwiek sposób oznaczania jednostek względem budynków będzie dobry, aby tylko był czytelny....no i został wprowadzony :D:)
 

DeletedUser14459

Guest
Moim zdaniem zamiast oznaczać budynki.. to nad samymi budynkami mogłyby być swego rodzaju flagi, które byłyby naniesione na jednostki (coś na wzór pomarańczowego paska z tym, że mniejsze i usytuowane w rogu avatara jednostki).
W każdym bądź razie wiadomo o co chodzi i jestem za. Bardzo przydatna sprawa.
 

DeletedUser15092

Guest
A w mojej opinii zamiast numerowania powinna być prostsza opcja. Żeby po prostu wszystkie Obozowiska Jegrów miały wspólną pule jednostek. Innymi słowy - wchodząc na jeden budynek widzimy jednostki ze wszystkich budynków.
KgbNWsi.png

I w ten oto sposób jak stracimy 4 jegrów z jednego budynku, to nie musimy 4 razy rekrutować jegrów w jednym budynku, a drugi stoi bezczynnie, tylko 2 budynki mogłyby rekrutować dwie jednostki, aż będzie tyle, ile może być maksymalnie we wszystkich obozowiskach jegrów.
 
Do góry