[Gildie] Przypięta wiadomość/wiadomość Pop Up

Czy jesteś za pomysłem:


  • W sumie głosujących
    18

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Czołem, dawno mnie nie było.
Dwa pomysły zbite w jedno.
Pierwsze - wiadomość przypieta
Chodzi o to by dało się jeden komunikat przypiąć na górze centrum wiadomości gildyjnych - oczywiście teraz sobie radzimy, głowny kanał jest tylko do ważnych info, ale jednak czasem jest pisane zbyt dużo, a moderator nie moze usuwac postów - tylko musimy kopiować i wrzucać od nowa (tak wiem radzimy sobie, ale może być lepiej)

Druga rzecz, tu przeczuwam kontrowersje.
Pop up wiadomość dla gildian.
Liderzy piszą wiadomośc do wszystkich (krótki komunikat), który wyskakuje wszystkim zalogowanym graczom lub przy logowaniu się (gdy gracz nie jest zalogowany w momencie pisania wiadomości)
twórca określa czasookres wiadomości, tak by gracz nie był zasypany 20 wiadomościami po wejsciu do gry, tylko tymi, które dotyczą "aktualne czasu"
+ dodatek, limit 1 wiadomości gildyjnej na godzine.
 

i.am

Baron
Czołem, dawno mnie nie było.
Dwa pomysły zbite w jedno.
Pierwsze - wiadomość przypieta
Chodzi o to by dało się jeden komunikat przypiąć na górze centrum wiadomości gildyjnych - oczywiście teraz sobie radzimy, głowny kanał jest tylko do ważnych info, ale jednak czasem jest pisane zbyt dużo, a moderator nie moze usuwac postów - tylko musimy kopiować i wrzucać od nowa (tak wiem radzimy sobie, ale może być lepiej)

Druga rzecz, tu przeczuwam kontrowersje.
Pop up wiadomość dla gildian.
Liderzy piszą wiadomośc do wszystkich (krótki komunikat), który wyskakuje wszystkim zalogowanym graczom lub przy logowaniu się (gdy gracz nie jest zalogowany w momencie pisania wiadomości)
twórca określa czasookres wiadomości, tak by gracz nie był zasypany 20 wiadomościami po wejsciu do gry, tylko tymi, które dotyczą "aktualne czasu"
+ dodatek, limit 1 wiadomości gildyjnej na godzine.
Co do drugiego, nie prościej byłoby zrobić żeby zawsze otwierała/wyświetlała się ostatnia ?
 

Auraya

Hrabia
byłoby fajnie... a skoro już poruszyłeś temat to jeszcze lepiej, gdyby była funkcja moderowania wiadomości przez osoby uprawnione
 

i.am

Baron
byłoby fajnie... a skoro już poruszyłeś temat to jeszcze lepiej, gdyby była funkcja moderowania wiadomości przez osoby uprawnione
-Wprowadzenie ankiet.
-Wątek typu forum gdzie osoby z uprawnieniami mogą moderować wiadomości.
-Wprowadzenie własnych zakładek (typu wątki perłowe, wątki handlowe, wątki z ogłoszeniami, itp.)

Możliwości jest od uja ale zmian się nie doczekamy
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
-Wprowadzenie ankiet.
-Wątek typu forum gdzie osoby z uprawnieniami mogą moderować wiadomości.
-Wprowadzenie własnych zakładek (typu wątki perłowe, wątki handlowe, wątki z ogłoszeniami, itp.)
... i pomyśleć, że to kiedyś było...
:haha:;>
 
Do góry