[Zgłoszone] Przycisk usuń [+]

  • Rozpoczynający wątek AvRack
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za wprowadzeniem przycisku "Usuń"

  • Tak

    Głosy: 10 90,9%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 9,1%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pytanie a zarazem może pomysł czy dało by się wstawić przycisk " Usuń" w Ratusz > Wiadomości > Perły Architektury które rozbudowujesz" gdyż - i tu podam przykład o co mi chodzi.
Zdobyłem 9 planów czyli wszystkie kratki mam odkryte ale wspierałem więcej pereł niż jest kratek i teraz praktycznie tych co zostały nie wspieram bo nie potrzeba mi dublować kratek bo i tak dublują się przy odwiedzaniu sąsiadów wiec praktycznie muszę czekać aż ktoś dokończy dana perłę i wtedy zniknie a do tego czasu jest u mnie widoczna w "Wiadomości > Lista pereł które wspierasz" wprowadzając mały zamęt - myślę że przycisk "usuń" rozwiązał by ten problem. Punkty Rozwoju które tam już zostały wsadzone zostają w tej perle jako bonus dla właściciela perły lub są inne możliwości - ale nie chcę się rozpisywać no chyba że support byłby zainteresowany ta propozycją. Może nie da się tego wprowadzić ale chciałbym poznać opinię supportu .

Jeśli napisałem w złym dziale lub zaznaczyłem źle jako "Budynki" to przepraszam - jest to mój pierwszy post na forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

szachimat

Wicehrabia
ja jeste za, ale tylko pod warunkiem, że nie byłoby to "usuń" a np. "Archiwizuj" i byłaby jeszcze jedna zakładka z takimi oto wpisami o wspieranych perłach.
 

DeletedUser3876

Guest
ja jeste za, ale tylko pod warunkiem, że nie byłoby to "usuń" a np. "Archiwizuj" i byłaby jeszcze jedna zakładka z takimi oto wpisami o wspieranych perłach.

Bądź "ukryj". Faktycznie niektórym mogło by to ułatwić życie:)
 

DeletedUser

Guest
Również widzę w tym pomyśle pozytywny efekt.
Mam także kilka pereł w które nie inwestuję ponieważ gracze są nieaktywni lub przestali bawić się w FoE.
Przynajmniej funkcja "ukryj" miałaby wzięcie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry