[Walki] Przycisk "obrona" pod jednostkami.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16730
  • Data rozpoczęcia

Przyda się?

  • tak

    Głosy: 6 85,7%
  • nie

    Głosy: 1 14,3%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser16730

Guest
Nie wiem prawdę mówiąc czy to jest obiektywnie dobre, ale mi by się przydało.
Pod jednostkami na dolnym pasku przycisk "obrona", po kliknięciu jednostka aktywowana nie rusza się, a wyłącznie zadaje ciosy wrogom którzy są w zasięgu.
W praktyce, ustawiam jednostkę tam gdzie chcę żeby stała, włączam jej obronę i aktywuję automat. Nieaktywowane jednostki działają normalnie z zasadami algorytmu.
 

DeletedUser18000

Guest
Takie dodatkowe opcje na pewno by się przydały przy obronie, choć może nie koniecznie taka o której piszesz.
Przy ataku, nikt cię nie zmusza do włączania automatycznej walki.
Ale nie jestem przeciw, w końcu nikomu to w niczym by nie przeszkadzało, tylko że raczej pożytek za słaby żeby opłacało się to dodawać do gry.
 

DeletedUser16730

Guest
Przy ataku, nikt cię nie zmusza do włączania automatycznej walki.

Do grania w tę grę też mnie nikt nie zmusza, ale mam możliwość jednego i drugiego. Natomiast automat bardzo często jest tylko półautomatem ponieważ...

tylko że raczej pożytek za słaby żeby opłacało się to dodawać do gry.

...nawet nie wiesz jak się mylisz, pożytek jest tak ogromny, że nawet nie wierzę żeby to przeszło.

Kiedy atakujesz jednostką i 7 łotrami trzeba jednostkę trzymać z tyłu. Na automacie jest to trudne, a przy szybkich wręcz niemożliwe. Nie wspomnę o artylerii. Dla mnie byłoby to 2-3 godziny oszczędności w tygodniu.
 

DeletedUser18000

Guest
Przecież automat zawsze atakuje łotry w pierwszej kolejności, więc musisz zrobić ręcznie 1, góra 2 tury
walki. w zasadzie wystarczy jedno kliknięcie na jednostkę żeby stała, i możesz już puszczać auto.
 

DeletedUser16730

Guest
Przecież automat zawsze atakuje łotry w pierwszej kolejności, więc musisz zrobić ręcznie 1, góra 2 tury
walki. w zasadzie wystarczy jedno kliknięcie na jednostkę żeby stała, i możesz już puszczać auto.

Spróbuj zrobić taki numer z szybką jednostką i 7 łotrami, a później walczyć z drugą falą.
 

DeletedUser7795

Guest
@OldZbig najwyraźniej nie wszystko widziałeś. @jan-maria-scyzoryk ma rację. Ta sztuczka nie zawsze działa. Nawet ciężkozbrojne jednostki mogą zostać pokonane w pierwszej fali i pozostaje Ci tylko poddać się, bo samymi łotrami drugiej fali nie pokonasz.
 
Do góry