Przewijanie paska sąsiadów podczas walk. [zgłoszony]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3220
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za przewijaniem paska sąsiadów podczas ataku?

  • Tak

    Głosy: 11 78,6%
  • Nie

    Głosy: 3 21,4%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser3220

Guest
Więc mam taką propozycję.
Chodzi o pasek sąsiadów. Kiedy supportuję ich, przewija mi się automatycznie w miejsce ostatniego supportu. Mogłoby się tak samo robić podczas atakowania?
 

DeletedUser

Guest
Ja niestety jestem na NIE ;)
Ogólnie wole sam przewijać, poza tym przycina na słabych komputerach, tabletach, netbookach itd
Następny minus to że trzeba chwilkę poczekać po każdym odwiedzonym zamiast odrazu (co prawda to z 1,5sec ale jednak) a tak by można było odrazu. Ja np próbuje jak najszybciej kliknąć zanim zacznie mi przewijać...
 

DeletedUser

Guest
Pomysł świetny, jestem jak najbardziej na tak.

Ogólnie wole sam przewijać
A kto Ci będzie bronił, możesz sobie przewijać w tę i we w tę, jak tak lubisz.

poza tym przycina na słabych komputerach, tabletach, netbookach itd
Proszę wyraźnie czytać:
Kiedy supportuję ich, przewija mi się automatycznie w miejsce ostatniego supportu
Zasada ta sama, nie sądzę, by sprawiło to jakiś problem.

Następny minus to że trzeba chwilkę poczekać po każdym odwiedzonym zamiast odrazu (co prawda to z 1,5sec ale jednak) a tak by można było odrazu.
Jak lubisz czekać, to czekaj - problemu nie widzę.

Ja np próbuje jak najszybciej kliknąć zanim zacznie mi przewijać...
Ale dlaczego? Wydawało mi się, że lubisz czekać. Chyba, że cała niechęć do pomysłu sprowadza się do tej ''zabawy''.

Powyższe przykłady mają na celu ukazanie, że do dobrych pomysłów - w tym wypaku ashantess - można uczepić się byle czym.
Pozdrawiam
 

DeletedUser3220

Guest
jeśli przycina przewijanie, to przycina wszystko...
mi chodzi o to, że jak walczę, to za każdym razem muszę szukać, gdzie skończyłam :)
 

DeletedUser

Guest
on mówił ze nie lubi czekac

Rzeczywiście. Przyznam, że do końca nie zrozumiałem pana marpo - nie popiera pomysłu -> jako minus (pomysłu) podaje argument czekania. I to jest sprzeczne z założeniem:

mi chodzi o to, że jak walczę, to za każdym razem muszę szukać, gdzie skończyłam :)
Dokładnie. I to właśnie zajmuje czas.

Dziękuję panu/pani keirarot za zwrócenie uwagi :)
 

DeletedUser

Guest
glos na tak choc wolalbym aby bylo tak jak kiedys czyli pasek sasiadow nieruchomy bo teraz to lipa jest
 

DeletedUser4429

Guest
zdecydowanie jestem ZA.. bo powrót paska sąsiadów do samego początku jest mocno uciążliwy..
 
Status
Zamknięty.
Do góry