przerwana bitwa

Status
Zamknięty.

Auraya

Hrabia
coś przegapiłam w ogłoszeniach? od kiedy winę za błędy gry próbuje się przerzucić na gracza :|

Bez tytułu.png
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Mogłabyś wyjaśnić, dlaczego uważasz, ze komunikat jest wynikiem błędu gry? Pamiętaj proszę, że nie zawsze przerwaną walkę można po powrocie kontynuować (np. gdy sektor w tym czasie zostanie przejęty). Wówczas taka informacja pojawi się w miejsce zapytania o chęci kontynuowania starcia.
 
Ostatnia edycja:

dawid17612

Hrabia
wtedy komunikat powinien być jasny po odświeżeniu strony : nie możesz kontynuować walki ponieważ sektor został przejęty

taki komunikat jak ona dostała powienne dostać każdy po przegranej walce skoro jest w nim napisane "twoja armia nie była wystarczająco silna " wtedy dopiero posyspałyby się zgłoszenia do Suportu
 

Auraya

Hrabia
zastanawia mnie czy ktoś jeszcze otrzymał podobne komunikaty
u mnie się pojawia w trakcie bicia danego sektora (na pewno nieprzejętego, po wyjściu-wejściu dalej biłam ten sam), z gry nie wychodziłam (zresztą i tak walczę na auto, więc nie powinno mieć to wpływu) i na pewno moja armia była wystarczająco silna bo -nic nie zmieniając- po chwili dalej walczyłam na tym samym sektorze
 

Stormy

Szlachcic zagrodowy
Miałam tak kilka razu ale wtedy zawsze się okazywało że sektor został już przejęty.
 

Markiz.

Książę
zastanawia mnie czy ktoś jeszcze otrzymał podobne komunikaty
u mnie się pojawia w trakcie bicia danego sektora (na pewno nieprzejętego, po wyjściu-wejściu dalej biłam ten sam), z gry nie wychodziłam (zresztą i tak walczę na auto, więc nie powinno mieć to wpływu) i na pewno moja armia była wystarczająco silna bo -nic nie zmieniając- po chwili dalej walczyłam na tym samym sektorze
U mnie się pojawiło co najmniej dwa razy podczas Wypraw Gildyjnych.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
wtedy komunikat powinien być jasny po odświeżeniu strony : nie możesz kontynuować walki ponieważ sektor został przejęty

Sprawdziliśmy dokładnie sytuację. Faktycznie komunikat jest wtedy nieco inny. Ta konkretna informacja, której zrzut ekranu widzimy powyżej, pojawia się, gdy układ bitwy nie pozwala na jej zakończenie. Innymi słowy, w takich warunkach wymuszone zostaje poddanie się, by walka nie trwała w nieskończoność.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Proszę bardzo. Też przy okazji czegoś się dowiedziałem. :D

I skoro wszystko już wiemy - temat pozwolę sobie zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry