[Zadania] Przeniesienie poszukiwacza skarbów

Czy przenieść na prawo?


  • W sumie głosujących
    8

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jako że gram na rożnych monitorach, tym samym różnych calach, dostrzegam pewne problemy z wyświetlaniem zadań, zwłaszcza podczas eventów.
W tym evencie mamy dodatkowo 2 "kwadraciki" z zadaniami w tym jeden oddzielny do losowania. Jest tam jeszcze poszukiwacz skarbów, 3 zadania stałe i pokazują się jeszcze szybka zbiórka, motywacja inne opcje diamentowe.
Przez te 2 kwadraciki dodatkowe, jest zawsze problem na małych monitorach z wyświetleniem całości. Dlatego moja propozycja jest prosta.
Przenieść poszukiwacza skarbów na prawą stronę ekranu, on i tak wyskakuje z dymkiem z prawej wiec nawet miało by to wygląd, a w lewej krawędzi było by trochę luzu,
 

astrotaurus

Hrabia
Och, jak ja rozumiem to co mówisz!
Od miesięcy siedzę najczęściej na małym słabym netbooku, więc w sumie działam po omacku i przeniesienie jednego znaczka mnie by też pomogło. Teraz nigdy nie mogę zobaczyć ikonki informującej o zbiorach, więc nie mam informacji czy czegoś nie przegapiłem czy źle nie poklikałem.,...
Po evencie ona znowu wylezie samą górną krawędzią nad panel sterowania, ale w czasie eventu bieda.
Nie wiem czy proponowana zmiana nie naruszyłaby w pojęciu Teamu zasady grupowania ikonek "zadaniowych", popieram ułatwienie czy raczej omijanie utrudnień. ;)
 

DeletedUser

Guest
W czasie eventów i u mnie nie widać ale po wciśnięciu klawisza f11 mam pełen ekran i wszystko widzę - więc jestem na nie :) nie chce rozrzuconych ikonek zadań w przyszłości bo ktoś napisze że dalej nie widać.
 

DeletedUser3220

Guest
Ciekawe, że takie propozycje już bywały, a jak nic z tym się nie dzieje, tak się nie dzieje.
Mnie nie stać na większy monitor, a za każdym razem brać pełny ekran tylko po to, żeby coś kliknąć to paranoja.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja też mam w domu ebooka czy jak to się to nazywa, ma chyba 11cali jakoś. Korzystam od święta, ale jest. A tu masz odpowiedź na pełen ekran, ja nie korzystam z pełnego ekranu w grze bo bym z nudów umarła między ładowaniem, tak sobie fotki kotów w internecie choćby pooglądam a mi sie okienko perły wgra (to ironia ale coś w tym jest)
Chodzi o podzielenie na prawo i lewo ikonek bo się nie mieszczą, w mniejszych monitorach.

Jeżeli chodzi o przewijanie jak po prawej stronie, to chyba to nie przejdzie bo zadanie zaliczone musi być widoczne, nowe zadanie również, a i nie zgodzi się na to większość graczy bo utrudni to grę tym z dużym monitorem.
 

DeletedUser

Guest
już lepiej jakby dało się zwijać ikonki i te niepotrzebne by się zwinęło :p a zostałby poszukiwacz skarbu i informujące Ja chcę czysty przejrzysty ekran :) oczywiście jeśli by się ukończyło zadanie by mogła ikonka się ponownie pojawić ale gdy nie jest ukończona to po co? szkoda że nie da się ukrywać zadań powtarzalnych i tych pozostałych mi tylko zakrywają kawałek miasteczka :)
 

DeletedUser7795

Guest
Ja bym tego poszukiwacza w ogóle wywalił. Nie zaglądam tam wcale. Jak dla mnie niepotrzebny dodatek.
 

DeletedUser3220

Guest
Na pewno ładowanie tego wszystkiego hurtem po lewej stronie nie spełnia swej roli.
 
Do góry