[Inne] Przejście z miasta do rankingu globalnego.

  • Rozpoczynający wątek Xseno
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadzasz na taką modernizację?

  • Tak

    Głosy: 4 57,1%
  • Nie

    Głosy: 3 42,9%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser

Guest
Witam.
Proponuje dodać opcję przejścia z miasta gracza nie będącego w sąsiedztwie, gildii i przyjaciołach do rankingu globalnego.
Wyglądałoby to tak:
Skoro nie można motywować itp. gracza nie będącego w sąsiedztwie, gildii i przyjaciołach, to po co komu jest opcja "Działania"? Ja proponuje by nad "Wróć do miasta" nie było "Działań" tylko "Wróć do rankingu". Opcja ta przeniesie gracza do rankingu globalnego na miejsce gracza w którym mieście byliśmy.

Zaoszczędziło by to wiele czasu i klikania np. przy zapraszaniu do gildii przez osobę, która najpierw musi wybadać miasto innego gracza.;)

Mam podobną propozycję na temat oglądania miast innych członków innej gildii, ale najpierw wypowiedzcie się na temat tego.
Mam nadzieję, że nie powtórzy się taka sama sytuacja jak z templariuszami.:shame:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4428

Guest
mi to się osobiście w ogóle nie przyda, więc brakuje mi opcji "obojętne"
 

DeletedUser

Guest
Ale są też inni ;) więc jeszcze czekamy ;), bo to akurat jest pożyteczne i prędzej czy później się to komuś przyda. :D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ale są też inni ;) więc jeszcze czekamy ;), bo to akurat jest pożyteczne i prędzej czy później się to komuś przyda. :D

To Twoja opinia, "są też inni z inną opinią" ;) A opcja "Obojętne" jest przydatna, kiedy komuś ani to nie będzie przeszkadzało, ale też nie pomoże :)
Takie przypadki są raczej rzadkie... To, czy zaakceptuje zaproszenie już jest świadectwem aktywności, a nie to, czego nie można zmotywować. Poza tym, nie trzeba wchodzić w miasto gracza, można od razu w ranking, i zobaczyć ile powalczył, ile ma medali... ;) Dla mnie ta opcja jest zbędna, dlatego jestem na nie...
A zapraszanie członków innych Gildii to już w ogóle nie będzie przydatne, skoro są w Gildii, to raczej nie chcą jej opuścić ;)
 

DeletedUser

Guest
A w przypadku nowej gildii? A kiedy się chce zobaczyć miasta pierwszej dziesiątki w rankingu? (Sam jak zaczynałem grę to chciałem zobaczyć najlepszych graczy i musiałem się trochę naklikać) A kiedy nie mamy gildii, w sąsiedztwie nie ma gracza z perłą którą chcemy wspierać, to szukamy graczy w rankingu globalnym by ich zaprosić do przyjaciół, a co mam ciągle przechodzić do miasta później do rankingu, później znów wpisywać numer pozycji gracza, gdzie prawdopodobnie są już postawione te perły itd?
Są też inne powody.

W każdym razie proszę by ktoś zaproponował taką opcję supportowi, twórcom gry, czy komuś kto się zajmuje takimi rzeczami.
 

Mikekun

Książę
Uczciwie powiem mało przydatna opcja która zaproponowałeś. W moim wypadku w ogóle nie korzystam z rankingów. Wystarczy mi paski abym mógł coś zmotywować. Przydałaby mi się jednakże opcja "przejdź do następnego miasta będącego w gildii" kiedy chciałbym rozpocząć serię motywowania albo odnowienia. Tego mi własnie brakuje w tej grze.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Co do gildii: Gdy gildia, która w GvG chce zaatakować inną gildię, czasami sprawdza członków tej gildii, by sprawdzić np. ile jest graczów z Alcatrazami, albo ile jest osób zdatnych do walki w Ep. np. Jesieni, by wiedzieć jaki stawią opór (w glidji w której jestem pewna osoba sprawdzała osoby w gildii, którą chcieliśmy zaatakować i co? Musiała się bardzo dużo naklikać, bo sprawdzając miasto innego gracza nie było opcji "Wróć do profilu gildii"--->możliwość wrócenia do profilu przeciwnej gildii. Zamiast tego była opcja "Działania", która się jej w ogóle nie przydała i nie przyda (chyba, że jest w sąsiedztwie lub przyjaciołach)).

Kiedy wchodzimy do miasta innego gracza (nie z naszej gildii) poprzez profil gildii, powinna być opcja "Wróć do profilu gildii"--->możliwość wrócenia do profilu przeciwnej gildii, zamiast "Działania".

Proponuje zaproponowanie tych dwóch pomysłów FoE Teamowi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry