Przeglądarki internetowe

  • Rozpoczynający wątek HERO
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9461

Guest
W takim razie biorę się za sprawdzenie jak ona się sprawuje :)

LTE to cham, bo jest tylko na transfer, a jak dużo pobierasz, czy coś to nie bardzo, bo na przykład kupujesz transfer 5GB to chwila i nie ma, jak dla mnie to jest zło kompletne ;)

ja mam LTE do pobierania sie nie nadaje bo duzo ciągnie ale wszystko inne świetnie śmiga
 

DeletedUser8996

Guest
Co do maxthona to tak:
Forge chodzi trochę wolniej niż w Chromie, A reszta mniej więcej tak samo, no może ciut wolniej YT, przynjamniej tak mi się wydaję, czyli tak

Chrome - flash - w miarę szybko, szybciej od Maxthon i Safari; zwykłe strony, Forum FoE - szybko, ale wolniej od Safari, szybciej niż Maxthon; YT, Gmail - w miare szybko, ale YT wolniej od Safari, a Gmail szybciej
Maxthon Cloud - flash - w miarę szybko, ale wolniej od Chrome; zwykłe strony, Forum FoE - szybko, ale wolniej niż Chrome i Safari; YT,Gmail - w miarę szybko, ale wolniej od Chrome, Gmail szybciej niż Safari,
Safari dla Windowsa - flash - wolno, wolniej niż powyższe; zwykłe strony, Forum FoE - bardzo szybko, szybciej niż Chrome i Maxthon; YT - trochę szybciej niż na Chromie i Maxthonie; Gmail - wolno, wolniej od Chrome i Maxthon

Co dziwne, na Maxthonie gdy wszedłem do swoejgo miasta od razy wyskoczyło mi, coś takiego, żebym zapisał jakies mp3, zapisałem i pobrało mi ścieżkę dźwiękową z gry, nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale chyba, że jak jest jakaś muzyka w kodzie strony, gry czy coś to jest możliwość jej pobrania, ale nie wiem jeszcze.

Czyli jak dla mnie Chrome na razie króluje, ale dziwne jest to, że na Safari np. YT szybciej chodzi, skoro na flashu laguje, troche tego nie rozumiem, dziwne ;)

Także tak:
1. Chrome 9/10
2. Maxthon 7,5/10
4. Mozilla 7/10
5. Safari, ale jak dla mnie to można do opery porównywać... 3/10
6. IE 2,5/10
7. Opera 1/10

Jeszcze jutro dokładniej przetestuje Operę, Mozillę i IE ;)
I jeszcze jedno:
Chrome zdecydowanie wymiata w szybkości pobierania plików :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
odkąd zacząłem używać do FoE Cyberfox'a, flash nie zastrajkował mi ani razu...
pozdrawiam
 

DeletedUser8996

Guest
odkąd zacząłem używać do FoE Cyberfox'a, flash nie zastrajkował mi ani razu...
pozdrawiam

Nawet nie wiedziałem, że tskie coś istniej, ale jutro sprawdzę :)
Jak tak dalej pójdzie to mi się dysk twardy przegrzeje od nadmiaru przeglądarek :p
 

DeletedUser5531

Guest
Mi pod linuxem zostaje tylko chrome, ach ta niekompatybilność :(
A co do wielkości miast - spierałbym się - w nowej epoce domki są ponad 2x większe niż wcześniej, więc w sumie domków wychodzi mniej niż 2 epoki wcześniej np.
 

DeletedUser

Guest
Od ponad roku gram na Operze i jestem zadowolony, b.dużo miast muszę przejść żeby odświeżać. Polecam

Z kolei u mnie na Operze nie działa żadna z gier Inno :D Wszystko się potwornie muli, możliwe, że to dlatego, że mam dość stary i powolny komputer. Za to na Chromce FoE działa płynnie i bez większych problemów, przynajmniej do czasu, gdy nie mam otwartych dwóch przeglądarek i Skype, wtedy przegrzewa mi się komputer ;)
 

chudya

Hrabia
Tak zachwalaliście chrome, że dwa dni na nim jechałem i stwierdziłem że o dwa dni za długo. Odświeżać co około 8 miast musiałem, wiadomość pisząc ździwko mnie chwyciło jak mi wiadomość znikła bo "ą" napisałem. Na Operze pół sąsiadów zjadę zanim odświeżanie zrobię i o żadnych zmyłach literowych nie ma mowy. Jedźcie sobie na chrome a ja napewno na operze. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Potwierdzam słowa przedmówcy - Opera świetnie śmiga, nie ma z nią żadnych problemów.
A co do Chrome - lepiej zbyć milczeniem. Miałem kiedyś, to po prostu kpina nie przeglądarka.
 

DeletedUser14

Guest
Ja na Chrome nie mam żadnych problemów. Wszystko pięknie się ładuje i szybko ;D
 

DeletedUser8996

Guest
Tak zachwalaliście chrome, że dwa dni na nim jechałem i stwierdziłem że o dwa dni za długo. Odświeżać co około 8 miast musiałem, wiadomość pisząc ździwko mnie chwyciło jak mi wiadomość znikła bo "ą" napisałem. Na Operze pół sąsiadów zjadę zanim odświeżanie zrobię i o żadnych zmyłach literowych nie ma mowy. Jedźcie sobie na chrome a ja napewno na operze. Pozdrawiam

Do ą można się przyzwyczaić a po za tym nie ma jakiś większych problemów, a w reszcie przeglądarek już można by się dopatrywać, o operze nie wspominając ;)
 
... kiedyś używałem chrome , lecz po zmianie komputera nie zainstalowałem . Mam mozillę i jestem z niej zadowolony . Wszystko działa szybko i sprawnie .....
 

DeletedUser8996

Guest
Co do cyberfoxa, muszę uznać, że niezły jest, ponieważ jestem nawet skłonny stwierdzić, że jest trochę szybszy od Chrome, mam na mysli flasha, strony, YT, Gmail i wszystko ;)
Jak szybszy od Chrome'a to i szybszy od Mozilli, goście, którzy tworzyli przeglądarkę na bazie kodu Mozilli, wiedzieli co robili, bo wszystko jest tak jak trzeba i na razie ta przeglądarka według mnie nie ma sobie nic do zarzycenia, a w Chromie nie da się napisać ą.
Jednak chyba pozostane przy Chromie, bo się przyzwyczaiłem, fajnie mi się z niego korzysta, może tez będę na zmianę korzystał z Chrome i Cyberfoxa, ale rzeczywiście, jeżeli chodzi o szybkość CF, jak dla mnie jest wyśmienita ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak zachwalaliście chrome, że dwa dni na nim jechałem i stwierdziłem że o dwa dni za długo. Odświeżać co około 8 miast musiałem, wiadomość pisząc ździwko mnie chwyciło jak mi wiadomość znikła bo "ą" napisałem. Na Operze pół sąsiadów zjadę zanim odświeżanie zrobię i o żadnych zmyłach literowych nie ma mowy. Jedźcie sobie na chrome a ja napewno na operze. Pozdrawiam

Ojjj przecież nikt Ci nie zabrania jechania na Operze lecz jak dla mnie Opera po woli schodzi do slamsów z powodu małej ilości osób, które z niej korzysta, a niewątpliwie % użytkowników w porównaniu do FF czy Chrome jest na pewno spora, by nie powiedzieć kolosalna.

Zresztą wystarczy popatrzeć jak szybko rozwija się Chrome - kiedyś FF górował lecz jak Chrome wprowadzili to był przełom i wiele osób się na nie przerzuciło :D
 

DeletedUser8457

Guest
nie obrażajcie najlepszej przeglądraki - Google Chrome! Mój ranking: 1 chrome 2 firefox 3 opera
 

chudya

Hrabia
Ojjj przecież nikt Ci nie zabrania jechania na Operze lecz jak dla mnie Opera po woli schodzi do slamsów z powodu małej ilości osób, które z niej korzysta, a niewątpliwie % użytkowników w porównaniu do FF czy Chrome jest na pewno spora, by nie powiedzieć kolosalna.

My się HERO chyba nie rozumiemy, nigdzie nie napisałem, że ktoś mi zabrania a co najważniejsze ja operę i chrome porównałrm w TEJ grze a nie w innych aspektach danych przeglądarek. W czym innym może być odwrotnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
My się HERO chyba nie rozumiemy, nigdzie nie napisałem, że ktoś mi zabrania a co najważniejsze ja operę i chrome porównałrm w TEJ grze a nie w innych aspektach danych przeglądarek. W czym innym może być odwrotnie.

I poważnie Ci lepiej Opera śmiga z FoE ??? U mnie było odwrotnie, Opera się cięła, a za to Chrome śmigało aż miło :p
 

DeletedUser3306

Guest
Ja mam liska i chrome, lisek wolniej chodzi, chrome jak to chrome, wtyczka leci kilkanaście razy dziennie ale jestem już przyzwyczajony, może kiedyś spróbuje tego cybera ale jak na razie chrome musi starczyć.
Mam też sporo problemów przez podpięty telewizor do komputera także złotego środka nie znajde.
 

DeletedUser8996

Guest
Ja mam liska i chrome, lisek wolniej chodzi, chrome jak to chrome, wtyczka leci kilkanaście razy dziennie ale jestem już przyzwyczajony, może kiedyś spróbuje tego cybera ale jak na razie chrome musi starczyć.
Mam też sporo problemów przez podpięty telewizor do komputera także złotego środka nie znajde.

Jeżeli w Chrome wtyczka leci kilkanaście razy dziennie to i raczej w Cyberfoxie lepiej nie będzie, może troszkę ;)
 

DeletedUser8457

Guest
mi chrome ładnie śmiga, ale raz dwa razy dziennie pada wtyczka ale tylko przy kilku stronach naraz
 

DeletedUser3306

Guest
Jeżeli w Chrome wtyczka leci kilkanaście razy dziennie to i raczej w Cyberfoxie lepiej nie będzie, może troszkę ;)

Mam stary komputer, słaby, do tego net 2mb i to radiówka, porażka ale co poradze, w akademiku to miałem takiego neta że 3 mb/s mi pobierał wszystko i wtyczka żadziej leciała ale wtedy miałem xp, teraz lece z win7.
 

DeletedUser

Guest
Wypróbowałem już wszystkie przeglądarki, Chrome jest najszybszy, FF za długo się włącza, IE coś ma miał z proporocją obrazu.
 

DeletedUser8457

Guest
Wypróbowałem już wszystkie przeglądarki, Chrome jest najszybszy, FF za długo się włącza, IE coś ma miał z proporocją obrazu.
Szczerze mówiąc, u mnie FF działa świetnie, mógł by być u mnie faworytem, gdyby nie kilku letnie przyzwyczajenie do Chrome.
 

DeletedUser4257

Guest
Ja korzystam z opery i jest szybka i git.Chociaż Chrome był lepszy ale zainstalowało mi się gó*no qvo6 i nie da się odinstalować.
 
Do góry