[Perły Architektury] Przechowanie budynku

Czy "Przechowaj budynek" powinien działać także na Perły Architektury?

  • Tak

    Głosy: 9 60,0%
  • Nie

    Głosy: 2 13,3%
  • Tak, ale za milijony diaxów

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie, nawet za milijony diaxów

    Głosy: 1 6,7%
  • Tak, ale z utratą części zainwestowanych pr

    Głosy: 3 20,0%

  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .

Dixaroc

Baron
A gdyby tak wprowadzić możliwość przechowania perły architektury w ekwipunku? Jestem w stanie zrozumieć wszelkie za i przeciw, ale jestem zwyczajnie ciekawy ilu osobom podoba się taki pomysł. Nie zapraszam w związku z tym do dyskusji, ale jak chcecie się wypowiedzieć to nie bronię ;)
 

deliryk

Wicehrabia
nie, z kilku powodów

gracz, co ma je na wysokim poziomie i tak sporo dostaje, zatem bez sensu kasować
gracz, co ma je na poziomie powiedzmy 50-60 też mu się opłaca to rozwinąć
gracz co ledwo zaczął budować niewiele straci jeżeli usunie daną perłę
gracz co ich nie ma to i tak nie będzie raczej budował

ogólnie problem jest taki, że prócz pereł, które produkują PRy to wszystkie inne zbytnio się nie zmieniły po wprowadzonych zmianach
tak, są budynki mające większe bonusy do walki, ale co z tego, nie masz ich nieograniczonej ilości
i wciąż gdzieś trzeba pakować pry :)

tylko niektóre perły straciły sens i bym specjalnie tym sie nie przejmował
 

deliryk

Wicehrabia
Czasem taka opcja by się przydała
ja nie twierdzę, że nie

opcja perły produkującej fragmenty masowej produkcji specjalnej też by się przydała
albo budynek eventowy

tak samo perła/budynek eventowy produkujący diaxy (nie jakieś 1% szans, tylko zwykła produkcja)

najlepiej jeszcze do tego budynek produkujacy fragmenty butelek dających +1000 do wszystkich statystyk na 30minut
 
Przy obecnym kierunku rozwoju gry, a dokładniej kompletnemu chaosowi i braku jakiejkolwiek konsekwencji, było by to bardzo przydatne. Większość pereł traci już sens, więc wypadało by je skasować, ale z drugiej strony nigdy nie wiadomo na jaki kolejny genialny pomysł wpadną twórcy.
 

AsAsInEkPL

Szlachcic zagrodowy
Ex-Team
Raczej jestem nastawiony negatywnie do możliwości przechowywania pereł architektury w inwentarzu. Wolałbym być zaskoczony innowacyjnymi rozwiązaniami lecz bez znacznej przebudowy, gdyż niejednokrotnie może działać to zniechęcająco. Na ten czas postępujących zmian w FOE w postaci dołączenia nowych interesujących budynków raczej jestem za poprawą statystyk pereł architektury, tak aby założenie ich unikalności było spełnione przez bonusy które na tle innych budynków byłyby odczuwalne. Perły architektury nie zmieniają rozmiarów, może czas to zmienić? zalegające ich plany mogłyby służyć np. do podnoszenia ich poziomu wizerunkowego i rozmiaru na mniejszy :-) Konieczność gromadzenia większej ilości planów mogłaby przyczynić się do większej aktywności graczy, tak jak obecna reorganizacja w postaci postępujących zmian bonusowych.
 

deliryk

Wicehrabia
Przy obecnym kierunku rozwoju gry, a dokładniej kompletnemu chaosowi i braku jakiejkolwiek konsekwencji, było by to bardzo przydatne. Większość pereł traci już sens, więc wypadało by je skasować, ale z drugiej strony nigdy nie wiadomo na jaki kolejny genialny pomysł wpadną twórcy.
która perła straciła sens? i dla kogo? na jakim etapie gry?

ok, widząc nowe eventówki czy osadówki, to tak, perły są słabsze, ale żeby od razu bezsensowne? :)
te co były bezsensowne od dawna, dalej są :) eventówki tego nie zmieniły :)

wrzucenie czegoś do przechowalni prędzej tylko pokaże IG, że nie mamy chęci bawić się niektórymi perłami, ale czy to coś zmieni?
będą pewnie nowe silniejsze perły jak te z tytana - skoro produkcja z eventówek poszła w górę, to widać dlaczego koszty nowych pereł też poszły w górę
poprawienie starych pereł byłoby strzałem w kolanko :)
 

Marik

Książę
Opcja by się przydała. Dla przykładu weźmy takiego krakena. Mam go na 90 lvl, czy z niego korzystam - raczej nie, usunięcie 90 poziomu od tak - troche szkoda. Dlatego przydałoby się gdybym mógł go schować bo może kiedyś sie przyda ;)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
nie za miło byście chcieli?
przeszkadza, to usunąć i budować od nowa. Skoro się nie opłaca budowac od nowa, to znaczy, że nie jest taka straszna i może stać.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Są perły gów... od samego początku.
Są perły, które stały się gów..
Są perły, które są dobre.
I są perły, które jeszcze IG nie wymyśliło ;)
 

Dixaroc

Baron
która perła straciła sens? i dla kogo? na jakim etapie gry?

ok, widząc nowe eventówki czy osadówki, to tak, perły są słabsze, ale żeby od razu bezsensowne? :)
te co były bezsensowne od dawna, dalej są :) eventówki tego nie zmieniły :)

wrzucenie czegoś do przechowalni prędzej tylko pokaże IG, że nie mamy chęci bawić się niektórymi perłami, ale czy to coś zmieni?
będą pewnie nowe silniejsze perły jak te z tytana - skoro produkcja z eventówek poszła w górę, to widać dlaczego koszty nowych pereł też poszły w górę
poprawienie starych pereł byłoby strzałem w kolanko :)
Koloseum xD
No, chyba że nigdy nie miała większego sensu.
 

koordi

Wójt
Tak, no czemu nie
Ludzie szybko zrozumieją, że perły i tak mają sens i przez te pry że specjałów to jeszcze większe levele będą mieć..
 
Do góry