[Budynki] Przebudowa- opcja widoku rzutu dróg i budynków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20535
  • Data rozpoczęcia

Czy wprowadzenie rzutu budynków pomogłoby w przebudowie

  • tak

    Głosy: 17 73,9%
  • nie

    Głosy: 6 26,1%

  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser20535

Guest
W foe city planerze jest opcja widoku rzutu dróg i budynków, co znacznie ułatwia dopasowanie budynków do wolnej przestrzeni oraz znacznie ułatwia poprowadzenie drogi, bez nadmiernego jej użycia.
Pomysł polega na tym aby podobną funkcję dodac do trybu przebudowy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21158

Guest
kod gry nie pozwala na taka zmianę wiec jej nigdy nie bedzie
 

DeletedUser19790

Guest
Głos na tak, ale patrząc na to jak gra jest zaprojektowana pod względem graficznym szansę na wprowadzenie oceniam na około 1%
 

Enkidu

Rycerz
Z tego co widzę, to kod gry układa sobie izometryczne rzuty na canvasie - równie dobrze możnaby na czas przebudowy wyświetlać prostokąty z miniaturkami budynków. To jest "low effort, quick fix".
 

DeletedUser21982

Guest
przy okazji przebudowy przydało by sie tesz wprowadzic przycisk do skasowania tego czego juz nie chcemy a nie jak teraz przebudowa wymusza umieszczenie wszystkiego... czasem nie starczy miejsca na wszystko bo planujemy innego rodzaju miejsce pod cos innego a ze nie mozemy skasowac czegos co uznamy za zbedne 'cały plan' diabeł bierze
 

DeletedUser21982

Guest
i coz to dało ze wrociłem do miasta bez zapisywania.. wszystko umieszczono spowrotem jak bylo
da sie łatwiej własnie o tym mowie by nie umiszczało spowrotem ( wowczas poszukam niepotrzebnych ktore niepaspowaly skasuje i wroce jeszce raz do przebudowy ) ale bezposrednio w oknie przebudowy był obok trzech ktore sa przycisk kasuj.. wlasnie da sie o wiele prosciej

to wrecz dziwaczne ze przebudowa nie umozlwia opcji wywal

ps
bo jesli masz duze rzeczy to nie problem ewentualnie sie naklikasz trzy razy wiecej niz potrzeba ale jesli masz do wywalenia kilkadziesiąt drózek chodnikowych to owszem problem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Irek771

Szlachcic zagrodowy
Witam. Ktoś może wytłumaczyć o co chodzi z tą przebudową ? Mam w menu przebudowy różne budynki. Wymusza rozmieszczenie ich wszystkich. Co się stanie jak rozmieszczę i zatwierdzę ?
 

Blade1984

Książę
i coz to dało ze wrociłem do miasta bez zapisywania.. wszystko umieszczono spowrotem jak bylo
Sebaa dobrze ci napisal, wychodzisz z edytora usuwasz bydynek i znowu wlaczasz tryb przebudowy i to co juz przebudowales jest tak jak to zrobiles jesli grasz na tel to uzywasz "cofnij" ktore jest w lewym dolnym rogu_20200705_165414.JPG jeśli grasz na kompie to kolo 20 mogę Ci napisać jak to zrobic.
 

Markiz.

Książę
@Blade1984, to było rok temu :)
Witam. Ktoś może wytłumaczyć o co chodzi z tą przebudową ? Mam w menu przebudowy różne budynki. Wymusza rozmieszczenie ich wszystkich. Co się stanie jak rozmieszczę i zatwierdzę ?
W menu przebudowy masz te budynki, które aktualnie posiadasz w mieście. Jeśli rozmieścisz i zatwierdzisz, to przebudowa zostanie zakończona i zatwierdzona.
 

Blade1984

Książę
@Blade1984, to było rok temu :)
A może nadal nie wie ;) nie spojrzałem na datę:D Irek tak jak pisze Sebbaa, menu przebudowy służy to przebudowania miasta z dostępnych budynków, jak przebudujesz i zatwierdzić to rozstawienie zmieni się na takie jak ustawiłeś w trybie przebudowy.
 
Ostatnia edycja:

McPietro

Wójt
Dałem głos na nie. Moim zdaniem jest to niepotrzebne ułatwienie. Myślmy, kombinujmy, po to jest ta gra.
 

Irek771

Szlachcic zagrodowy
Do tej pory po prostu kombinowałem jak ustawić budynki żeby uniknąć chaosu . nie korzystałem z opcji przebudowy bo się bałem że coś poprzestawiam i mi znikną niektóre budynki
 

Blade1984

Książę
Do tej pory po prostu kombinowałem jak ustawić budynki żeby uniknąć chaosu . nie korzystałem z opcji przebudowy bo się bałem że coś poprzestawiam i mi znikną niektóre budynki
Nic ci nie zniknie, w trybie przebudowy nie ma opcji kasowania budynków , a zmian nie zapiszesz jeśli nie rozstawisz wszystkich budynków.
 
Do góry