Propozycje co do rozwoju gry

  • Rozpoczynający wątek comando03
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser901

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Proponował bym zeby produkcja surowców była równa i a nie ze jednych surowców jest za 4 godziny 5 szt a innych tylko 1 szt
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Kapciur;6047 A itaki moj pomysl ( nie wiem czy ktos wczesniej to proponowal) zeby mozna bylo jak gdyby obracac budynki . Zaoszczedzilo by sie wtedy troche miejsca.[/QUOTE napisał:
Taki pomysł już był i nie zostanie wprowadzony, ponieważ strategią tej gry jest planowanie co gdzie i kiedy postawić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Właśnie po to są bonusy na mapie, jak by nie to, to nie rozwinąłby się handel...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Ja to myślę żeby trochę skrócili czas tworzenia żołnierzy chodzi mi o zrównoważenie czasu produkcji włócznicy 10s a procarz czy wojownik 1h to jest bez sensu nie wiem kto to wymyślił, tego nigdzie nie ma w grach, jest jakaś równowaga np. włócznik 10s, procarz 30s, wojownik 1 min, tak samo domy i zbieranie monet nie można to jakoś inaczej, powoli ta gra zaczyna się mniej podobać i nie tylko dla mnie, zakup diamentów hhehehehe na każdym kroku trzeba je kupować, administratorzy i twórcy tej gry zastanówcie się co wy robicie jak nie będzie zmian to zaczną odpuszczać sobie granie, a to dla was strata. Zróbcie coś żeby się miło grało i pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

a jeszcze jedno zwiększanie terenu ile to trzeba czekać żeby za monety mozna zwiększyć teren a nie tylko za diamenty 2 dni 3 dni bez sensu to nie zrobić że zwiększysz teren za 100 monet następne za 200 potem co 200 zwiększać. Pomyślcie o tym
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Ja to myślę żeby trochę skrócili czas tworzenia żołnierzy chodzi mi o zrównoważenie czasu produkcji włócznicy 10s a procarz czy wojownik 1h to jest bez sensu nie wiem kto to wymyślił, tego nigdzie nie ma w grach, jest jakaś równowaga np. włócznik 10s, procarz 30s, wojownik 1 min, tak samo domy i zbieranie monet nie można to jakoś inaczej, powoli ta gra zaczyna się mniej podobać i nie tylko dla mnie, zakup diamentów hhehehehe na każdym kroku trzeba je kupować, administratorzy i twórcy tej gry zastanówcie się co wy robicie jak nie będzie zmian to zaczną odpuszczać sobie granie, a to dla was strata. Zróbcie coś żeby się miło grało i pozdrawiam

a jeszcze jedno zwiększanie terenu ile to trzeba czekać żeby za monety mozna zwiększyć teren a nie tylko za diamenty 2 dni 3 dni bez sensu to nie zrobić że zwiększysz teren za 100 monet następne za 200 potem co 200 zwiększać. Pomyślcie o tym
Z tego co tu piszesz wynika że największym bezsensem jest to że w to grasz.Jakbyś miał wpływ na grę to według Twoich pomysłów zakończyłaby się ona po miesiącu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Misiek nie po miesiącu, nie wiem czy to twoja pierwsza gra na przeglądarkę szczególnie strategiczna, ja gram już ponad 8 lat w ogame i teraz w settlers online wejdź tam i zobacz jak jest, tam nie ma blokad jak masz surowce to możesz budować bez problemu jak nie to albo zdobywasz albo czekasz aż uzbierasz i zobacz że się gra po tyle lat a nie przez miesiąc, ale widać że chyba to jest twoja pierwsza gra tego typu. I może bez sensu że w to gram, bo to jest najgorsza gra jaką stworzyli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

A i jeszcze jedno misiek takie gry się nigdy nie kończą
 

DeletedUser101

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

A i jeszcze jedno misiek takie gry się nigdy nie kończą

Aktualnie FoE ma swój koniec;] Jeśli odbijesz wszystkie prowincje (co w tym tempie zajmie co niektórym jeszcze miesiąc), i zajmiesz wszystkie dostępne ZA DARMO pola, to nie będziesz miał co robić. No chyba, że zbieranie surowców. Zawsze możesz kupić powiększenie terenu za diamenty, ale kogo na to stać?
 

DeletedUser629

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Moyses ja tam settlersów nie lubię. Lubię strategiczne gry i to bynajmniej nie jest pierwsza w którą gram. Ta jest dla mnie świetna własnie przez te ograniczenia. Owszem może i bym chciała rozbudować bardziej miasto ale co to by wtedy była za gra jakby tylko to na tym polegało. Poza tym ta gra tez się nie kończy, bo w planie są dalsze epoki i możliwości, tylko tyle, ze teraz po prostu tego nie ma. Dla mnie to jednie zastój, przerwa w której się oczekuje na dalsze możliwości rozwoju. mam wrażenie, że ciągle wielu zapomina, że to jest beta i że programiście jeszcze nie jednym chcą nas zaskoczyć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

żeby tak wszystko kupować to trzeba z 1000 dziennie wydawać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Moyses ja tam settlersów nie lubię. Lubię strategiczne gry i to bynajmniej nie jest pierwsza w którą gram. Ta jest dla mnie świetna własnie przez te ograniczenia. Owszem może i bym chciała rozbudować bardziej miasto ale co to by wtedy była za gra jakby tylko to na tym polegało. Poza tym ta gra tez się nie kończy, bo w planie są dalsze epoki i możliwości, tylko tyle, ze teraz po prostu tego nie ma. Dla mnie to jednie zastój, przerwa w której się oczekuje na dalsze możliwości rozwoju. mam wrażenie, że ciągle wielu zapomina, że to jest beta i że programiście jeszcze nie jednym chcą nas zaskoczyć

Ale zobacz żeby odblokować teren muszę coś mieć czy marmur czy drewno lub coś innego a nie mam jak wybudować drwala czy kamieniarza bo nie mam pola, zlikwiduje domy nie będę miał ludzi żeby w/w wybudować, rozwale inne budynki które produkują narzędzia też nie będę miał żeby budować inne czyli pozostało tylko za diamenty poszerzać teren - śmieszne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

i żeby można jeszcze materiały za pieniądze kupować to by było lux
 

DeletedUser629

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Ale zobacz żeby odblokować teren muszę coś mieć czy marmur czy drewno lub coś innego a nie mam jak wybudować drwala czy kamieniarza bo nie mam pola, zlikwiduje domy nie będę miał ludzi żeby w/w wybudować, rozwale inne budynki które produkują narzędzia też nie będę miał żeby budować inne czyli pozostało tylko za diamenty poszerzać teren - śmieszne.

heh...jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym nie mogła czegoś zbudować..owszem, brakuje mi terenu permanentnie ale za każdym razem gdy coś muszę mieć to przesuwam, sprzedaje, kupuje i miejsce się robi a w ostateczności czekam na rozszerzenie terenu podbijając kolejne prowincje. Z diamentów nie korzystam bo mnie na to nie stać. Ta gra to jedna wielka kombinatoryka i właśnie to jest w niej fajne:) muszę analizować, planować, główkować a czasami cierpliwie czekać i z czasem wszystko osiągam co chcę:)Przyznaję jednak, że może się to nie każdemu podobać i widać Tobie akurat nie.


a co do kupowania materiałów to się zgadzam..ale boję się czy nie za bardzo ułatwiłoby mi to rozgrywkę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

fajnie by bylo handlowac i zlotem i zaopatrzeniem bo czasem tego pelno i nie ma co z nimi robic a tak mzna by pohandlowac tym tez :) wtedy by handel naprawde byl rozwiniety :)


co do walki tez taka mala zmiana mogla by byc:

Walki sa tu podobne do herosów :) wiec mozna by zwekszyc ilosc ludzi tzn. teraz jest max 8 i niech tak zostanie ale chodzi mi o zwiekszenie ilosci tak jak w herosach czyli zeby nie byla 1 jednostak tylko np. 300 procarzy itp.

wtedy walki byly by naprawde trudne i ciekawe :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser437

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Misiek nie po miesiącu, nie wiem czy to twoja pierwsza gra na przeglądarkę szczególnie strategiczna, ja gram już ponad 8 lat w ogame i teraz w settlers online wejdź tam i zobacz jak jest, tam nie ma blokad jak masz surowce to możesz budować bez problemu jak nie to albo zdobywasz albo czekasz aż uzbierasz i zobacz że się gra po tyle lat a nie przez miesiąc, ale widać że chyba to jest twoja pierwsza gra tego typu. I może bez sensu że w to gram, bo to jest najgorsza gra jaką stworzyli.

No właśnie, nie ma blokad nie ma nic co utrudniałoby grę na tyle żebyś wysilił swoje szare komórki.Gra dla dzieci i osób idących na łatwiznę.W szmirowatą Ogame, w którą grałem bardzo krótko już nie pamiętam kiedy, jedynym ograniczeniem był czas wytwarzania surowców.
Ta gra jest - bez obrazy - dla ludzi z inteligencją większą niż dziecka 10-cio letniego.
 

DeletedUser1017

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Zbudowałbym 10 budynków dla włóczników i miałbym w nosie strategie, rozwalałbym wszystko moim czołgiem o niebywałym czasie regeneracji ;) Graj w Heroes jak za tym tęsknisz (Nieprzymierząjąc trzecia część to dla mnie najlepsza gra na świecie ) ;) ;) ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Jeśli mamy mówić o epokach to ja powiem że w Empire Earth twórcy wymyślili ponad 12 epok od kamienia łupanego :D
Gram w heroes jak za tym tęsknie :> ale ciesze się że tutaj też jest taki system walki :D
A Ty jak lubisz rozwalać wszystko co się rusza czołgiem to odsyłam do world of tanks.
Btw nawet 15 budynków możesz zbudować... i tak do bitwy maks 8 poślesz... ewentualnie kilka budynków więcej można postawić dla regeneracji wojska... ale nie można przesadzić bo się zatrzymasz na włócznikach bez surki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser775

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

A ja na temat, proszę pomyśleć nad walkami gildii lub bitwa o fort. Z obecnym sposobem walki było by to bardzo ciekawe. Każdy gracz wcielił by się w jakąś jednostkę. Nie musicie od razu teraz tego wprowadzać, ale chociaż w ciągu 5 lat żeby to weszło :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

A ja na temat, proszę pomyśleć nad walkami gildii lub bitwa o fort. Z obecnym sposobem walki było by to bardzo ciekawe. Każdy gracz wcielił by się w jakąś jednostkę. Nie musicie od razu teraz tego wprowadzać, ale chociaż w ciągu 5 lat żeby to weszło :p

Gdzie średniowiecze a gdzie forty ;p
 

DeletedUser1264

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

Dodałabym tylko coś takiego, że np. kamień jest potrzebny do budowy jakiegoś budynku, wino podnosi ilość zadowolenia w tawernie która jest zwykłym budynkiem służącym do zadawalnia ludu czy też żeźby podnoszą zadowolenie jeżeli dodamy je do muzeum które tez służy do zadawalania.I powiedzmy,że na jeden dzień czy godzinę możemy dodać jedno wino do tawerny(które się zużywa z biegiem czasu) działa to tak jak obecne restaurowanie i zanika problem co robić z surowcami.No i wtedy handel by się kręcił bo wysoki lvl kupował by surowce od niższych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje co do rozwoju gry

obiekty można już przesuwać lub sprzedawać ale reszta pomysłów w-g mnie świetna :)
 

DeletedUser1934

Guest
Trochę losowych zdarzeń jak atakowanie przez bandy czy większe formacje woja naszych prowincji w celu odbicia lub grabieży .
Myślę że bardzo brakuje takich rozrywek szczególnie wtedy kiedy czekasz na kolejną walkę z sąsiadami (24h).
Jeżeli chodzi o zbieranie podatku itp jednorazowo za diamenty to totalny niewypał , minimum 3 do 7 dni za rozsądną cenę oczywiście .
 

DeletedUser426

Guest
Dodałabym tylko coś takiego, że np. kamień jest potrzebny do budowy jakiegoś budynku, wino podnosi ilość zadowolenia w tawernie która jest zwykłym budynkiem służącym do zadawalnia ludu czy też żeźby podnoszą zadowolenie jeżeli dodamy je do muzeum które tez służy do zadawalania.I powiedzmy,że na jeden dzień czy godzinę możemy dodać jedno wino do tawerny(które się zużywa z biegiem czasu) działa to tak jak obecne restaurowanie i zanika problem co robić z surowcami.No i wtedy handel by się kręcił bo wysoki lvl kupował by surowce od niższych.

tak tak .. i odrazu zmieńmy nazwe gry na Ikariam
 
Do góry