Promocje Diamentowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19404
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19404

Guest
Dostałem promocję na diamenty +150%. Chcę zapytać, czy czekać na więcej, bo znajomy dostał ostatnio 200%, czy może warto skorzystać z obecnej?
Do tego chciałbym Was zapytać jakie promocje Wy otrzymaliście i czy było to związane z jakąś akcją w grze? Chodzi o możliwość wywołania promocji diamentowych, które aktywują się przecież samoczynnie poprzez algorytm.
 

DeletedUser19404

Guest
Teraz to już w ogóle dali po zaworach, nie dość że promocja na diamenty, to jeszcze dodatkowe lampiony:

Promocja_Drozdobrody.jpg
 

Fatherland

Książę
nie kupuj diamentów, nie warto na grę wydawać ani jednej złotówki
lampiony dodane do diamentów nic nie gwarantują, że wylosujesz to co chcesz, a już szczególnie w tak śmiesznej ilości 750
 

DeletedUser19404

Guest
Już kupiłem za 40zł - pomyślałem, że dzięki tym dodatkowym lampionom wreszcie uda mi się zdobyć jakiś element zestawu. Niestety wypadł mi znowu zestaw premii, a w nim bonus +10% do zaopatrzenia. Jestem na około 40 zadaniu, a mam dopiero 3 budynki z zestawu na 1 poziomie. Nawet lampiony premium nic tu nie pomogły. Jestem tym zażenowany. A za diamenty kupiłem 3 ekspansje premium - już je dodałem i postawiłem tam kowali, żeby móc robić event i zdobywać upragnione lampiony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry