Produkcja Zaopatrzenia !

  • Rozpoczynający wątek Heksargon
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam
Chciałbym się zapytać dla czego moja produkcja zaopatrzenia jest niższa o 50% ?
Moje zadowolenie ludzi to 100%.
Jak np z fabryki owoców za 15min pracy mam dostać 65 zaopatrzenia to dostaje 34 ?
 

DeletedUser2097

Guest
Musisz mieć posiadać 120%zadowolenia żeby to produkowało tyle co powinno.
 

DeletedUser1724

Guest
Musisz mieć posiadać 120%zadowolenia żeby to produkowało tyle co powinno.
Proszę nie wprowadzać kolegi w błąd :)

Zadowolenie 100% równa się tyle wyprodukowanego zaopatrzenia ile jest dokładnie za czas w jakim go produkujemy, natomiast 120% daje nam dodatkowe 20% zaopatrzenia od podstawowej produkcji. A 50% to wiadomo, połowa mniej :)

Proponuję wyczyścić przeglądarkę ze zbędnych śmieci takich jak "Cookies" i powinno Ci już wskazywać tyle ile powinno być za 100% zadowolenia :)
 

DeletedUser

Guest
Apocalypto, żeby mieć PRODUKCJĘ na poziomie 120%, należy mieć ZADOWOLENIE na poziomie 140% ;)
 

DeletedUser2507

Guest
hej. ja mam ten sam problem. zadowolenie na 100 a produkja nizsza niz powinna. jak klikne na zebrane powiedzmy mlotki pojawia sie chmurka ze zebrano 1080 ale dodaje sie polowa tylko.mam wyczyszczone ciacha.

- - - Zaktualizowano - - -

hej. ja mam ten sam problem. zadowolenie na 100 a produkja nizsza niz powinna. jak klikne na zebrane powiedzmy mlotki pojawia sie chmurka ze zebrano 1080 ale dodaje sie polowa tylko.mam wyczyszczone ciacha.
 

DeletedUser1724

Guest
Apocalypto, żeby mieć PRODUKCJĘ na poziomie 120%, należy mieć ZADOWOLENIE na poziomie 140% ;)
Tutaj się zgadza tylko ja piszę o tym co widać w Zadowoleniu obywateli, a więc to co oczy widzą bo jak to się mówi "czego oczy nie widzą, temu sercu nie żal"


hej. ja mam ten sam problem. zadowolenie na 100 a produkja nizsza niz powinna. jak klikne na zebrane powiedzmy mlotki pojawia sie chmurka ze zebrano 1080 ale dodaje sie polowa tylko.mam wyczyszczone ciacha.

Proszę w tej sprawie napisać do Supportu bo faktycznie dziwna sprawa :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
sprawdź dokładnie zadowolenie potrzebne i zapewnione
Też miałem napisane 100 % ale tak naprawdę to 99,80% (potrzebne 1202 zapewnione 1199) i produkcję połowiczną
 

DeletedUser1724

Guest
Ja nigdy nie miałem tak, żebym miał inaczej jak jest napisane u góry w tym uśmieszku :)
 
Do góry