produkcja zaopatrzenia różnica godzin

  • Rozpoczynający wątek koman123
  • Data rozpoczęcia

Czy warto wprowadzić

  • Tak

    Głosy: 3 30,0%
  • Nie

    Głosy: 6 60,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 10,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser

Guest
moim zdaniem jest żle ustawiony podział produkcji na godziny
moja propozycja
powinno wprowadzić 8 opcji lub 10
8 opcji
5 min 30 min 1 godz 2 godz
4 godz 8godz 16 godz 24 godz
10 opcji
5 min 30 min 1 godz 2 godz 4 godz
8 godz 12godz 16 godz 20godz 24 godz
zależy jak kto woli i akurat mi lepiej pasuje 10 opcji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser775

Guest
Nie wierzę w to, że czas produkcji zostanie kiedyś zmieniony.
Został specjalnie ustalony tak, żeby podzielić graczy na dwie grupy, tych co są często online i opłaca im się ustawiać na krótki czas, i tych co mają mniej czasu i żeby dogonić tamtych muszą kupować diamenty.
 

DeletedUser101

Guest
Pomysły to nie ten dział, dlatego temat przenoszę.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser1724

Guest
A mi tam obecny podział odpowiada, a dlaczego ??? Bo to ja sobie grę dostosowuję do swoich potrzeb, a nie gra mnie ^_^
 

DeletedUser426

Guest
Dyskusja jest i tak bez celowa bo tego napewno nigdy nie zmienią ;) nawet jesli zrobicie głodówke i przywiazecie sie do grzejnika
 

DeletedUser1724

Guest
chyba właśnie wręcz przeciwnie :p

Mylisz się :) Ja nigdy nie pozwolę by gra była czymś ponad realne życie dla tego ustalając czas produkcji mniej więcej wiem za ile będę mógł znów wejść na komputer :) Jak dla mnie osoby pracującej taki podział czasu produkcji jest jak najbardziej odpowiedni :)
 

DeletedUser256

Guest
nie kapuje ;p
masz 8 albo 24
pracuję 10 H... więc albo nastawię 24 albo 8 ale wtedy zaraz po powrocie muszę wejść na gra bo chyba tylko 4 H będzie jako wyprodukowane później się zepsuje...
o możliwości rabunku nie wspomnę ;>>
 

DeletedUser1724

Guest
nie kapuje ;p
masz 8 albo 24
pracuję 10 H... więc albo nastawię 24 albo 8 ale wtedy zaraz po powrocie muszę wejść na gra bo chyba tylko 4 H będzie jako wyprodukowane później się zepsuje...
o możliwości rabunku nie wspomnę ;>>

To też właśnie ta niewiedza o tym czy ktoś nas zrabował jest najlepsza ^^ Wchodzisz, patrzysz i albo masz all cacy albo orypali Ci kilka budynków i masz w plecy xD Ja średnio też poza domem jestem 10h ale jakoś mi nie przeszkadza szczególnie, że nie mam n. 14h :D
 
Do góry