Proces budowy budynkow

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5506
  • Data rozpoczęcia

Chcesz aby wprowadzone te poprawki?

  • Tak

    Głosy: 17 68,0%
  • Nie

    Głosy: 8 32,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser5506

Guest
Witajcie!
Chciałbym zaproponować małą śmieszną niepotrzebną zmianę :)
Mianowicie rozchodzi się o to aby zmienić graficzny wygląd budowy domków, budynków kulturowych, produkcyjnych itp. Pomysł polega na tym żeby do budowanych budowli na przyklad (!) szedł jakiś robotnik z ratusza w niższych epokach, a np w postępowej do budowy jechała betoniarka. Albo żeby drewniane rusztowania które sa od epoki kamienia, zamienić na jakieś rozsypane cegły po placu budowy. Swego czasu na stronie FOE.TV byl widoczny gostek z kilofem kopiący w ziemi (zapewne pod budowę) ale czemu to się nie pojawiło w grze?

Zmiana nie wnosi nic do grywalnosci ale bedzie to fajny i miły dodatek pod wzgledem estetycznym. Prosze nie pisac ze administracja nie ma czasu i inne tego typu bo nie to jest poddawane ocenie czy maja czas czy nie.
Glosujac przeciw licze na argument, glosy bez pokrycia nie powinny miec znaczenia w ankiecie ^^


Pozdrawiam i zachecam do glosowania za pomyslem ! :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
To mała śmieszna niepotrzebna zmiana :rolleyes:
Może i coś by tam wyglądało, ale to wymaga pracy i grafików, i programistów, może dodatkowo lekko obciążyć przeglądarkę, a co by się działo, jakby się stawiało kilka(naście) budynków na raz, istna procesja ;) I czy taki pomysł naprawdę jest potrzebny? :)
Nie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11771

Guest
Pomysł fajny, ale ja bym jeszcze dodał zmiany dla dekoracji, bo jeśli sadzi się rośliny to czemu są rusztowania (WTF!)
Krócej mówiąc jestem za :)
 

DeletedUser5506

Guest
To mała śmieszna niepotrzebna zmiana :rolleyes:
Może i coś by tam wyglądało, ale to wymaga pracy i grafików, i programistów, może dodatkowo lekko obciążyć przeglądarkę, a co by się działo, jakby się stawiało kilka(naście) budynków na raz, istna procesja ;) I czy taki pomysł naprawdę jest potrzebny? :)
Nie.

Od czegos sa programisci i graficy, prawda? Samo sie nic nie zrobi, a gra by przynajmniej ladnie wygladala. Nie twierdze ze to musi byc bo grac sie nie da ale jest to cos co by nadalo fajny charakterek ;p
 

DeletedUser8507

Guest
Fajny bajer, ale może by inaczej to wygladało że na rusztowaniach są robotnicy i biją jakimś młotkiem deske? (Przybijają gwódź)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Od czegos sa programisci i graficy, prawda? Samo sie nic nie zrobi, a gra by przynajmniej ladnie wygladala. Nie twierdze ze to musi byc bo grac sie nie da ale jest to cos co by nadalo fajny charakterek ;p

Teraz są od nowych epok i GvG ;) Takie coś, i wszelkie zmiany kosmetyczne, można zgłaszać po wprowadzeniu wszystkich epok, teraz są zajęci, a takie zmiany na nic nie wpływają, prawda? Chyba że to zmiana, którą można zrobić rach-ciach, to wtedy tak :p

GvG wciąż udoskonalają, wojny nie są skończone ;) I oni zrobią wtedy, kiedy Team przepuści ten pomysł :)

@Guanabana
Niby kiedy :o I chyba nie aż tak podobny, bo takiego nie pamiętam :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5421

Guest
Przeciw... Kolejna nowinka która nic nie zmieni a kompa obciąży
 

DeletedUser5506

Guest
Teraz są od nowych epok i GvG ;) Takie coś, i wszelkie zmiany kosmetyczne, można zgłaszać po wprowadzeniu wszystkich epok, teraz są zajęci, a takie zmiany na nic nie wpływają, prawda? Chyba że to zmiana, którą można zrobić rach-ciach, to wtedy tak :p

GvG jest zrobione, jest na becie i sprawdza sie swietnie, epoka nowoczesna rowniez. W przewie takie cos mogli by zrobic. Ludzie zloci zrozumcie, nie oceniajcie to czy oni maja czas czy nie tylko czy sie podoba. ONI ZROBIA WTEDY GDY SAMI UZNAJA ZE MAJA NA TO CZAS...
 

DeletedUser

Guest
Nawet dobre mógłbyś bardziej się postarać zapraszam do Gildy wilkołaki;)
 

DeletedUser625

Guest
To mała śmieszna niepotrzebna zmiana :rolleyes:
Może i coś by tam wyglądało, ale to wymaga pracy i grafików, i programistów, może dodatkowo lekko obciążyć przeglądarkę, a co by się działo, jakby się stawiało kilka(naście) budynków na raz, istna procesja ;) I czy taki pomysł naprawdę jest potrzebny? :)
Nie.

Ciekawe, bo jak szczupak bardzo podobny pomysł zaproponował to jakoś nie było sprzeciwu :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
To chyba Szczupczuś proponował jeszcze przed wstąpieniem do Teamu :p
O, Guana, jak dobrze działasz mi na pamięć :)
Owszem, był taki pomysł, zawierający tylko część tego, co było tutaj :) Tam nawet byłem przychylny, bo chodziło o zmianę wyglądu rusztowań, a nie wysyłaniu robotników, betoniarek czy Bóg wie czego ;)
+ został zgłoszony.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5869

Guest
Ja bym dorzucił od siebie propozycję niekoniecznie trafną, ale ciekawą, a mianowicie zmiana wyglądu pereł wraz z kolejnymi poziomami. Na poziomie 0 rusztowania, wraz z każdym kolejnym pojawianie się części perły i znikanie rusztowań w tym miejscu, aż w końcu na poziomie 10 perła w całej okazałości i świetności :) Całkiem logiczne :D
 

DeletedUser5506

Guest
Ja bym dorzucił od siebie propozycję niekoniecznie trafną, ale ciekawą, a mianowicie zmiana wyglądu pereł wraz z kolejnymi poziomami. Na poziomie 0 rusztowania, wraz z każdym kolejnym pojawianie się części perły i znikanie rusztowań w tym miejscu, aż w końcu na poziomie 10 perła w całej okazałości i świetności :) Całkiem logiczne :D
to do osobnego tematu ;p
aczkolwiek chyba pojawila sie taka propozycja
 

DeletedUser625

Guest
a nie wysyłaniu robotników, betoniarek czy Bóg wie czego ;)

Wiesz i tak ludziki sobie chadzają po mieście, wiec co by to zmieniło gdyby zamiast gościa w cylindrze i pedalskim fraku szedł robol z taczką. :D Albo zamiast samochodziku jechałaby betoniarka, oczywiście w trakcie budowy budynku.
 

DeletedUser5506

Guest
To chyba Szczupczuś proponował jeszcze przed wstąpieniem do Teamu :p
O, Guana, jak dobrze działasz mi na pamięć :)
Owszem, był taki pomysł, zawierający tylko część tego, co było tutaj :) Tam nawet byłem przychylny, bo chodziło o zmianę wyglądu rusztowań, a nie wysyłaniu robotników, betoniarek czy Bóg wie czego ;)
+ został zgłoszony.

Podalem to jako przyklad co wyraznie podkreslilem :)

Oczywiscie nie zauwazylem tematu szczupaka i nie zeby nie bylo nie wzorowalem sie na nim..

- - - Zaktualizowano - - -

Wiesz i tak ludziki sobie chadzają po mieście, wiec co by to zmieniło gdyby zamiast gościa w cylindrze i pedalskim fraku szedł robol z taczką. :D Albo zamiast samochodziku jechałaby betoniarka, oczywiście w trakcie budowy budynku.

Dziekuje za poparcie, wszystko ladnie ujete :)
 

DeletedUser6218

Guest
Bardzo przyjemna propozycja, samo wykonanie przecież takiego "ludzika" nie zajmuje aż tak wiele pracy osobie która się na tym zna
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wiesz i tak ludziki sobie chadzają po mieście, wiec co by to zmieniło gdyby zamiast gościa w cylindrze i pedalskim fraku szedł robol z taczką. :D Albo zamiast samochodziku jechałaby betoniarka, oczywiście w trakcie budowy budynku.

Betoniarka jadąca bokiem!!!
ooołłłł jea ;)

Pierw niech nastąpi zmiana rusztowań potem można bawić sie betoniarkami... A co będzie jeździć w epoce brązu?
 

DeletedUser625

Guest
Blok kamienny ciągnięty linami przez niewolnika tak jak było w Starożytnym Egipcie.
 

DeletedUser7795

Guest
Pomysł wg mnie jest fajny, bo głupio jest stawiać np. elektrownię z epoki postępowej i widać DREWNIANE rusztowania.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie. Kwesti wizualnych można by w nieskończoność wymyślać. Jakby tak zajmowali sie pomysłami, upiększaniami każdego to można tak cały czas :) Poza tym rusztowania na budynku nie są na stałe i mi osobiście bez róznicy jest jak one wyglądają ....
 

DeletedUser3876

Guest
Owszem zgłaszałem podobny pomysł jeszcze przed przystąpieniem do Teamu ;)
http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=6877 - widoczny tutaj.
No i został zaakceptowany i zgłoszony.
Jako że ten nie odbiega zbytnio od poprzedniego nie ma sensu się drugi raz nad tym rozwodzić. Zamykam.

PS
Hehe, tak jest zawsze, Gdy zwykly szary gracz cos zaproponuje to sie woza i wytykaja a jak administrator to od razu super pomysl ^^
Zobacz moje pierwsze zdanie. Jakbym miał pomysł na grę będąc w Teamie to na pewno pisał bym już gdzieś indziej :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry