problem z zadaniami EMA

Status
Zamknięty.

DARKRENOD

Szlachcic zagrodowy
zapytanie poszło do suportu, ale może ktoś z graczy jest wstanie to wyjaśnić

witam
jestem w EMA zrobiłem wszystkie zadania bonusowe
1) i nie otrzymałem drugiego slotu zadan powtarzalnych (czemu?)
2) i druga kwestia pojawił się pierwszy slot zadan powtarzalnych po zrealizowaniu zadan pobocznych i przez chwilę działał i nagle bez wejścia w następną epokę ani badaniami technologii , ani zrobieniem pierwszego zadania z lini głownej HMA znikł i zamienił się w zadanie poboczne z epoki HMA. Zaznaczam nie przeprowadziłem nawet zwiadu pierwszych prowincji z HMA a wskoczyło poboczne abym w nich zajął sektor.
3) gdy zrealizowałem wszystkie zadania poboczne z EMA (według wiki fandom) to zanim wskoczyły zadania powtarzalne to pojawiły się jakieś dziwne następne zadania poboczne typu plądruj sąsiadów motywuj lub odrestarowywuj wydawaj pr kup pr - więc je realizowałem aż do momentu zadania którego nie mogłbym zrealizować więc przerwałem i pojawiły się w końcu powtarzalne ALE przestały działać zgodnie z tym co opisałem w punkcie 2

reasumując nie wyszedłem z epoki EMA (nie dotknąłem technologi z epoki HMA , nie dotknąłem pierwszego zadania lini głównej HMA) a w zadaniach mam
pierwsze z linii głównej - przeprowadż zwiad 2 prowincji na południe od Felssenke,
oraz drugie które jest pobocznym - podbij 1 sektor kontrolowany przez Lothaiar Childericha lub Ludwika.

Coś tu chyba jest nie tak jak powinno być
Proszę o wyjaśnienie powyższych kwestii
 

Markiz.

Książę
Mapę zrobiłeś też tylko do EMA, czy może jednak HMA? Dzieki mapie tez dostajemy zadania z epok wyzszych niz jestesmy.
 

DARKRENOD

Szlachcic zagrodowy
tak - nie wyszedłem poza EMA na mapie

będąc w IA miałem mapę i technologię doprowadzoną do analogicznej sytuacji jak teraz i tam wszystko działało jak należy
jedno zadanie z głównej rozpoczynające EMA - nie realizowałem by nie utracić powtarzalnych
i drugie które było powtarzalnym
i było wszystko ok

a teraz po wejściu w EMA się wszystko zwaliło - mam:
jedno zadanie z głównej rozpoczynające HMA - nie realizowałem by dostać powtarzalne
i drugie które jest pobocznym już z HMA

i to poboczne mówi abym zajął sektor w prowincji z HMA której nawet nie odkryłem zwiadowcą, bowiem nie zrealizowałem żadnego zadania z głównej w HMA

a i jeszcze ciekawostka bo sobie przypomniałem: wśród tych dziwnych zadań pobocznych o których pisałem wcześnie to między innym nawet pojawiały się w języku niemieckim :)
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Scout the two provinces next to Maktaba - to jest pierwsze głowne zadanie w EMA. Na pewno masz takie?
Dotyczy to prowincji z epoki wcześniej wieć z automatu je pewnie zrobiłes i zaakceptowałeś ;)
ot cała filozofia.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Dobrze zrozumiałem, że jesteś we wczesnym średniowieczu? w technologi i na mapie?
Trzeci slot zadań dostaje się po zrobienu zadań drugiej linii zadań bonusowych
https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Bonus_Quests
zwiazanych z obszarem Late Middle Age Bonus Map

Cytat z dyskusji:
Ursin2·26.01.2021


Dziękuję za poświęcony czas. Właściwie dzisiaj mogę potwierdzić, że tak, dodatkowe zadania LMA otwierają dodatkowe miejsce na zadania, które po ukończeniu zarówno zadań bonusowych, jak i pobocznych, zamienia się w zadania powtarzające się.
 

DARKRENOD

Szlachcic zagrodowy
czyli w kwestii trzeciego slotu (drugiego z zad. powtarzalnymi) by się wyjaśniło - rozumiem z twej wypowiedzi że trzeba zaliczyć i te bonusowe z EMA i LMA by je dostać (a nie tylko z EMA).

co do braku drugiego slotu (pierwszy z zad. powtarzalnymi) to tu problem,
zrealizowałem to z Maktabą o której mówi powyżej Grzechu Junior, następnie przebrnąłem przez poboczne z EMA (wraz z tymi dziwnymi w języku niemiecki co się pojawiały) i odblokowały się powtarzalne tylko na chwilę po zrealizowaniu kilku wpadło next poboczne które dotyczy już epoki HMA, a ja nie wszedłem na mapie w HMA ( pierwszy slot - czyli z główną linia brzmi Scout the two provinces south of Felssenke i na nim się zatrzymałem nie realizując go)
 

DARKRENOD

Szlachcic zagrodowy
cały wic polega na tym że jak go nie wykonałem , mam go w slocie ale go nie zrobiłem (analogicznie postąpiłem w IA i przez 5 miesięcy grałem z zadaniami pobocznymi które wtedy nie zostały zblokowane)

a czy ktoś może się odnieść do tych zadań co mi się pojawiły po niemiecku ?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
cały wic polega na tym że jak go nie wykonałem , mam go w slocie ale go nie zrobiłem (analogicznie postąpiłem w IA i przez 5 miesięcy grałem z zadaniami pobocznymi które wtedy nie zostały zblokowane)

a czy ktoś może się odnieść do tych zadań co mi się pojawiły po niemiecku ?
no ale dlatego go masz bo wykonałeś pierwsze zadanie z kolejnej epoki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry