Problem z kontem?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19680
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19680

Guest
Witam

Od wczoraj mam jakiś problem... nie byłam w stanie otworzyć okna z wyrocznią delficką i szczegółów poszczególnych prowincji. Dzisiaj przeniosłam się na inna przeglądarkę, wszystko działało ok, a teraz z kolei jak próbuję otworzyć mapę to wyrzuca mnie z gry... Podobny problem mam na innym komputerze.

Czy mogłabym prosić o jakąś pomoc?
 

DeletedUser13279

Guest
Może wersje przeglądarki stanowią problem!
Na google-chrome_64 pół elementów jest nie widoczne, natomiast wersja 32-bity działa dobrze.
 

DeletedUser19136

Guest
Witam, mam problem z zalogowaniem się do gry, wpisuje nicka i hasło i wyskakuje mi komunikat że " Twoje konto zostało zablokowane. Powód: zbyt wiele prób logowania. Spróbuj ponownie za 5 min. ", próbowałam za jakiś czas i dalej to samo, najlepsze jest to że jak pojawił się pierwszy komunikat to byłam w grze 10 godzin wcześniej, czy to oznacza że ktoś próbował mi się włamać na konto, bo ja na pewno się nie logowałam wcześniej.
Już po problemie jakoś weszłam do gry, ale dalej mnie zastanawia powód przez jaki nie mogłam się zalogować, wychodziłoby że ktoś chciał mi się włamać na konto, ale za wiele razy wpisał błędne hasło.
 

chudya

Hrabia
Witam, mam problem z zalogowaniem się do gry, wpisuje nicka i hasło i wyskakuje mi komunikat że " Twoje konto zostało zablokowane. Powód: zbyt wiele prób logowania. Spróbuj ponownie za 5 min. ", próbowałam za jakiś czas i dalej to samo, najlepsze jest to że jak pojawił się pierwszy komunikat to byłam w grze 10 godzin wcześniej, czy to oznacza że ktoś próbował mi się włamać na konto, bo ja na pewno się nie logowałam wcześniej.
Już po problemie jakoś weszłam do gry, ale dalej mnie zastanawia powód przez jaki nie mogłam się zalogować, wychodziłoby że ktoś chciał mi się włamać na konto, ale za wiele razy wpisał błędne hasło.
Tylko do supportu pisz :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry