Problem z jednym graczem

Valhan

Wójt
W związku z tym że starałem sie utrzymać pozycje w turnieju PvP musialem atakować kilku graczy i to co 24h
przez co otrzymałem wiadomość z wieloma przecinkami i wyzwiskami jaki to ja nie jestem..
A na koniec gracz ten odgrażał sie ze znajdzie mnie w realu
Nie żebym się go bał ale w wiekszości gier tego typu obok kazdej wiadomości pw byl przycisk do zglaszania takich wiadomosci, a tutaj tego mi brakuje
Co moge zrobic w takiej sytuacji?
 

DeletedUser3220

Guest
W związku z tym że starałem sie utrzymać pozycje w turnieju PvP musialem atakować kilku graczy i to co 24h
przez co otrzymałem wiadomość z wieloma przecinkami i wyzwiskami jaki to ja nie jestem..
A na koniec gracz ten odgrażał sie ze znajdzie mnie w realu
Nie żebym się go bał ale w wiekszości gier tego typu obok kazdej wiadomości pw byl przycisk do zglaszania takich wiadomosci, a tutaj tego mi brakuje
Co moge zrobic w takiej sytuacji?

W takiej sytuacji możesz zgłosić sprawę do Supportu, najlepiej ze screenami. :)
Najłatwiej z gry, prawy przycisk myszy i Support.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli nie lubisz takich sytuacji, zgłoś do supportu.
Możesz:
1. Kliknąć PPM w grze i wybrać opcję Support
2. Kliknąć na przycisk Support na forum
Dodatkowo dobrze by było, jakbyś dał screena wiadomości przy zgłoszeniu, żebyś miał jakiś dowód

Ach. O minutę za późno. Ale odpowiedzieć nie zaszkodzi, czyż nie?
 

DeletedUser3220

Guest
Jeżeli nie lubisz takich sytuacji, zgłoś do supportu.
Możesz:
1. Kliknąć PPM w grze i wybrać opcję Support
2. Kliknąć na przycisk Support na forum
Dodatkowo dobrze by było, jakbyś dał screena wiadomości przy zgłoszeniu, żebyś miał jakiś dowód

Ach. O minutę za późno. Ale odpowiedzieć nie zaszkodzi, czyż nie?

Owszem :D
Lepiej dwa razy pomóc, niż raz zaszkodzić^^
 

DeletedUser1724

Guest
Ja mam tylko nadzieję, że słowa Bryfft-a o zaostrzeniu kar w sprawie takich wiadomości nie pójdzie na marne. Takim to się powinno od razu konto kasować i niech zaczyna od nowa :D
 

DeletedUser4429

Guest
W takiej sytuacji możesz zgłosić sprawę do Supportu, najlepiej ze screenami. :)
Najłatwiej z gry, prawy przycisk myszy i Support.

i co takie zgłoszenie da ? byłem w podobnej sytuacji, oczywiście sprawa zgłoszona, z konkretnymi dowodami i jakoś efektów brak.. jedyne co mi odp to to, że sprawa w toku, więcej informacji nie udzielają bo ja nie jestem stroną w tym postępowaniu, tylko informatorem ;] najwidoczniej zagadnienia typu powód i pozwany są przez support nieznane.. wychodzi na to, że w tej grze można obrzucać kogoś "mięsem" i nie ponosić za to konsekwencji, bo jedyna rzeczą za którą można otrzymać bana jest multikonto..
 

DeletedUser1724

Guest
nethood aleś Ty niedoinformowany jest ^^ Było o tym na forum dosyć głośno, Bartek obiecał, że w tej sprawie zmieni się podejście do osób używających niecenzuralnych słów. Ja go osobiście trzymam za słowo i mam nadzieje, że się wywiąże z tego co pisał i takie przypadki będą od razu rozpatrywane z rezultatem = ban min. 2 tygodnie lub kasacja konta bo raczej mowy o resocjalizacji tutaj nie ma jak to wcześniej było realizowane ze strony Supportu.
 
Do góry