Problem techniczny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17054
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16730

Guest
Na zagranicznych forach ludzie donoszą, że to jakaś wynikowa update flashu/firefoxa/samej gry.

Stawiam na flasha.
Ja już dawno powyłączałem wszystkie automatyczne aktualizacje i od tego momentu nie mam takich jazd. Teraz też mi chodzi jak zwykle bez większych problemów. Cofnięcie systemu może pomóc.
 

tagera

Baronet
grałam na Firefoxie i zaczęło się mulić, kręcił się młynek i kręcił i nic, wylogowywanie odświeżanie nic nie pomogło. Przeniosłam się na razie na chrome i na tej przeglądarce gra chodzi poprawnie.
 

DeletedUser7795

Guest
Może w kodzie gry zostało zmienione coś co po aktualizacji Flasha powoduje właśnie takie jazdy?
 

DeletedUser16730

Guest
Może w kodzie gry zostało zmienione coś co po aktualizacji Flasha powoduje właśnie takie jazdy?

Aktualizacje wtyczek, albo przeglądarek często ścinają się z różnymi programami które obsługują bez zmian w tych programach. Wtedy producenci tych programów muszą dojść co to jest i zmienić u siebie. Dlatego właśnie wyłączam automatyczne aktualizacje. Po jakimś czasie kiedy producenci dostosują się do aktualizacji można aktualizować, ale od razu to poligon doświadczalny. Adobe nie może przetestować wszystkiego przed aktualizacją.
Dlatego proponuję cofnąć system o kilka dni, wtedy będzie stan sprzed aktualizacji.
 

DeletedUser7795

Guest
Kiedy FoE ma zmienić swoje podłoże na HTML5? Na początku 2018 roku czy później?
 

DeletedUser17054

Guest
U mnie jest juz OK całym problemem był w FF o numerze 55 nalezy wrocic do FF 54.0.1
ja pobrałem go stad
http://www.pcworld.pl/ftp/pobierz/pc/121996.html
mozna zainstalowac jeden na drugi ustawienia zostana a wersja zostanie zmieniona na 54
a nastepnie ustawic w Opcje-Zaawansowane-Aktualizacja zeby nie robil automatycznych aktualizacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Ciekawe jaka zmiana w nowej wersji Firefoxa sprawiła, że FoE tak się zawieszało...
 

Solshine

Baron
Problemy z flashem w najnowszej wersji FF można spacyfikować zmieniając 1 ustawienie.
W pasku adresu należy wpisać "about:config", zaakceptować ostrzeżenie, odnaleźć pozycję: "dom.ipc.plugins.asyncdrawing.enabled" i ustawić na "false".

W moim przypadku były to: zastyganie pola gry do postaci nieklikalnej, nieładowanie się miast na kartach otwartych w tle, zżeranie przez FF całego dostępnego RAMu.
 

Valhan

Wójt
Problemy z flashem w najnowszej wersji FF można spacyfikować zmieniając 1 ustawienie.
W pasku adresu należy wpisać "about:config", zaakceptować ostrzeżenie, odnaleźć pozycję: "dom.ipc.plugins.asyncdrawing.enabled" i ustawić na "false".

W moim przypadku były to: zastyganie pola gry do postaci nieklikalnej, nieładowanie się miast na kartach otwartych w tle, zżeranie przez FF całego dostępnego RAMu.

A ktoś się orientuje jak taki manewr wykonać w Chrome? Bo szczerze powiedziawszy irytuje mnie (lekko powiedziane) to zmniejszanie i zwiększanie okna przeglądarki co 4-5 min... :/
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nie wiem czy zadaję pytanie we właściwym miejscu, ale co się stało z mistrzostwami gildii w wyprawach? Do tej pory nie znamy konkurentów. Tajne/poufne?:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry