Problem techniczny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17054
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17054

Guest
Cos sie stalo z gra dzisiaj - strasznie dlugo sie laduje i muli po jakiejs minucie nie moge w nic
kliknac choc wydaje sie ze wszystko jest w porzadku - czy tez tak macie czy to jest jakis problem u mnie ?
 

DeletedUser17735

Guest
Mam to samo, ogólnie odkąd miesiąc temu zmieniłam kompa na nowszego gra chodzi tragicznie, muli niesamowicie i długo się wszystko wczytuje, a co najdziwniejsze na drugim kompie ale starszym o kilka lat gra chodzi szybciutko i nie ma żadnych problemów. Jak tak dalej bedzie to chyba usunę konto bo po prostu nie da się grać.
 

DeletedUser18298

Guest
Cos sie stalo z gra dzisiaj - strasznie dlugo sie laduje i muli po jakiejs minucie nie moge w nic
kliknac choc wydaje sie ze wszystko jest w porzadku - czy tez tak macie czy to jest jakis problem u mnie ?
Mam to samo.. I to nie tylko na swoim komputerze, w pracy dzieje sie tak samo. Musi to być problem nie z naszej strony, strasznie irytujace.
Cos zmienili i sie stalo..
 

DeletedUser7795

Guest
U mnie też okropnie się tnie. Nie mogłem wcale zebrać produkcji. Wiadomości ładują się w nieskończoność. Czat się wiesza. Do tego baaaardzo długo ładowało mi się miasto. Jak kliknąłem na bazar żeby zebrać 2 PR to reakcja była dopiero po 3 sekundach.

W końcu przesiadłem się na tablet. Na tablecie wszystko śmiga.
 

DeletedUser18298

Guest
U mnie też okropnie się tnie. Nie mogłem wcale zebrać produkcji. Wiadomości ładują się w nieskończoność. Czat się wiesza. Do tego baaaardzo długo ładowało mi się miasto. Jak kliknąłem na bazar żeby zebrać 2 PR to reakcja była dopiero po 3 sekundach.

W końcu przesiadłem się na tablet. Na tablecie wszystko śmiga.
Na urzadzeniach mobilnych jest ok, ale na komputerze jest jednak wygodniej. Pytanie czy maja zamiar cos z tym zrobic.
 

DeletedUser7795

Guest
@Mekhrium mi też laptop chodzi dobrze, ale dzisiaj to jakaś tragedia. Gra chodzi jak mucha w smole.
 

DeletedUser17054

Guest
Tylko chodzi o to , ze jeszcze wczoraj wszystko w miare śmigało a dzisiaj nagle lipa jest wyczyscilem cache sprawdzilem malware i niby wszystko gra a gra nie dziala
 

DeletedUser18298

Guest
Tylko chodzi o to , ze jeszcze wczoraj wszystko w miare śmigało a dzisiaj nagle lipa jest wyczyscilem cache sprawdzilem malware i niby wszystko gra a gra nie dziala
U mnie tez bylo ok, zaktualizowalem flasha, dzisiaj jest lipa, w pracy tez z dnia na dzien. Problem techniczny u nich..
 

DeletedUser12625

Guest
U mnie problemy zaczęły się wczoraj po aktualizacji liska, myślałem że to wina przeglądarki, ale skoro więcej osób tak ma to oznacza że problem leży gdzie indziej.
 

DeletedUser16730

Guest
zaktualizowalem flasha

Już dawno tego nie robię i od tej pory nie mam większych niespodzianek. Wcześniej co go zaktualizowałem to były jaja.
Dzisiaj na foxie mi chodzi jak zwykle, czyli muli jak ma mulić, standardowo. Ani dużo, ani mało.
 

Fatherland

Książę
Wyczyścić ciasteczka. ja już wszystkie zjadłem z kuchni. Można też usunąć konto i zacząć od nowa w bronzie. Wówczas gra nie muli.
 

DeletedUser16730

Guest
Można też usunąć konto i zacząć od nowa w bronzie.

Bardzo dobra myśl! Automatycznie z wyrzutka społecznego Inno awansujesz na targeta sprzedaży diaxów.
Będziesz mógł wtedy też pisać na forum "łał, super, zrobiłem event w 3 dni! a Wy?" i dostaniesz dużo polubień od teamu.
 

McPietro

Wójt
Windowsy pobierają aktualizację i stąd obciążone łącza i gra się muli. Poza tym, gdy miasto rozbudowane to zaczynają nie wyrabiać nienajmocniejsze karty graficzne. Oczywiście to nie wszystkie przyczyny, ale bardzo częste.
U mnie ostatnie kilka dni chodzi ok, ale któregoś dnia w ubiegłym tygodniu była kicha. Jak się okazało, Windows zameldował, że pobrał aktualizację.
 

HuanMing

Książę
U mnie od trzech dni gra się "zawiesza" ale w nowy sposób. Przestaje reagować na kursor, pomimo, że w tle wszystko teoretycznie działa. Pomaga jedynie odświeżenie o_O
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
U mnie od trzech dni gra się "zawiesza" ale w nowy sposób. Przestaje reagować na kursor, pomimo, że w tle wszystko teoretycznie działa. Pomaga jedynie odświeżenie o_O
A powiększenie/zwiększenie okna na chwilę pomaga? Chodzi o zoom z przeglądarki. Bo teraz Firefox zapapugował błąd znany z Chrome. Chyba, że mylę błąd.
 

DeletedUser13142

Guest
Mam dokładnie ten sam problem. Gra się tnie, przesuwanie ekranu nie działa (tak jak napisał wcześniej HuanMing - problem występuje od 3 dni) z tym że w moim przypadku odświeżanie nic nie daje - w ogóle nie da się w ten sposób grać. Kursor się zawiesza, przeskakuje, reaguje z opóźnieniem. Zoom nie pomaga ani ten z gry ani z firefoxa. Nie działa tylko gra na kompie; z wersją dla smartfona nie ma żadnych problemów.
 

DeletedUser18298

Guest
2 Różne komputery, a takie same błędy. Pytanie czy coś można z tym zrobić.
 

DeletedUser12625

Guest
Windowsy pobierają aktualizację i stąd obciążone łącza i gra się muli. Poza tym, gdy miasto rozbudowane to zaczynają nie wyrabiać nienajmocniejsze karty graficzne. Oczywiście to nie wszystkie przyczyny, ale bardzo częste.
U mnie ostatnie kilka dni chodzi ok, ale któregoś dnia w ubiegłym tygodniu była kicha. Jak się okazało, Windows zameldował, że pobrał aktualizację.
A jaka karta graficzna jest wymagana do foe? Musi to być jakiś potwór skoro na wysokim daję radę odpalić Wiedźmina 3, Dishonored 2 itp. a biedne foe zacina się.
 

DeletedUser7795

Guest
Pierdzielę, przesiadam się na tablet do chwili aż naprawicie wydajność, bo nie można nic zrobić. Ani zebrać produkcji, ani jej nastawić. Nie można przesunąć ekranu. Do d*py z takim graniem.
 

Solshine

Baron
Na Firefoxie ten sam problem u mnie, gra zawiesza się samoczynnie, zastyga jakby do postaci gif-u - gwiazdki skaczą nad zmotywowanymi budynkami, ale nie można w nic kliknąć. Dzieje tak się samoczynnie, bez względu czy się jest na tabie z grą, czy w innym tabie. Przy otwarciu kilku miast w kilku tabach, te nie ładują się w tle, co wcześniej działało. Dodatkowo plugin container for firefox zjada sukcesywnie cały RAM, nawet jak jest się afk, wystarczy odejść na parę minut.
Nie pomaga resetowanie, czyszcenie, na świezym profilu jest tak samo.
Na zagranicznych forach ludzie donoszą, że to jakaś wynikowa update flashu/firefoxa/samej gry.
Zaleca się przeglądarkę Waterfox w wersji 46.0.1, jest to klon Firefoxa. Wszystko śmiga bez problemów na niej. Na najnowszej ten sam shit co przy FF.
 
Status
Zamknięty.
Do góry