problem prosba do adminow art 212

Truflarz997

Szlachcic zagrodowy
Dzień dobry parę miesięcy temu niejaki Iskra południa dodał mnie do znajomych
napisał mi ze mam mu wrzucać 1,95 i zysk mój, oczywiście go wyśmiałem bo miałem arke około 1,92
napisałem, że mogę go najwyżej przyfarmić, on na to to DAWAJ i dostał -55 pr
od 3 mc jestem obrazany od kłamców oraz oszustów, na globalu, do tego mam podejrzenia ze zaczął zakładać multikonta
obraza mnie prawie codziennie, przez pierwsze pare mc obrażał po pare razy dziennie

prosiłbym adminów o pomoc gdyż zgodnie z artykułem 212 jest to przestepstwo i zamierzam zgłosić to na policje.
potrzebuje pomocy z danymi aby zabezpieczyć je notarialnie. wiem ze sam po nicku nic nie zdziałam ale to co robi ten typ przekracza wszelkie granice i zamierzam wyjaśnić to w sadzie
 

Truflarz997

Szlachcic zagrodowy
oszust, kłamca, złodziej, ze niby wrzutki obiecuje a kradne, codziennie to jest na globalu na G, że nie jestem prawdomówny itp
dzień w dzień od 3mc
jak napisze, ze sprzedam surowce czy coś Iskra poludnia pisze ze jestem oszustem, ciagle od 3mc tak kłamie ! i admini nic z tym nie robia
koles sobie po kilkanaście razy dziennie tak pisał wielkokrotnie zgłaszałem i 0 konsekwencji
teraz mam juz tego dosc i zamierzam zgodnie z art 212 wyjaśnić to w sądzie
 
Ostatnia edycja:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Jeśli gracz łamie zasady dotyczące komunikowania się z innymi użytkownikami prosimy o skorzystanie z systemu zgłoszeń, ponieważ zgłoszenia dokonane poza nim nie są przez support rozpatrywane. Można tego dokonać na dwa sposoby:
1) kliknąć nick na czacie i wybrać opcję "Zgłoś".
2) w wiadomości prywatnej, po kliknięciu w portret, wybrać opcję "Zgłoś".
Support podejmuje odpowiednie działania by zweryfikować każde zgłoszenie, a w razie potrzeby w stosunku do gracza łamiącego zasady zostaną wyciągnięte konsekwencje.
Jeśli podejrzewamy, że inny gracz popełnia przestępstwo również należy ten fakt zgłosić poprzez support - na forum nie posiadamy odpowiednich narzędzi, aby tego typu zgłoszenia rozpatrywać.
 

Truflarz997

Szlachcic zagrodowy
zrobiłem tak z 50 razy i nic w grze tak jak napisałeś
dlatego pisze tu 3miesiąc jestem szkalowany
do tego typek sobie chyba multikonta zakłada i dalej nic

gdzie mam jeszcze napisać skoro
1) kliknąć nick na czacie i wybrać opcję "Zgłoś". po 50x nie działa
po napisaniu na forum chyba tez
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Tak jak wspomniałem, jedynym miejscem, gdzie można zgłosić niewłaściwe zachowania innych graczy jest support, na forum naprawdę nie jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ nie mamy ku temu odpowiednich narzędzi.
 

Truflarz997

Szlachcic zagrodowy
czyli moge sobie wypisywać 3 miesiące ze trupek1000 oszust i nie poniose konsekwencji?
bo taka sytuacja jest tyle ze w stosunku do mnie
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Proszę zatem o dalsze zgłaszanie tego typu wiadomości w przeznaczonym do tego miejscu.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Daleki jestem od tego. Jedyne, co chcę przekazać to to, że poprzez forum nikt nie jest w stanie rozpatrzeć zgłoszeń dotyczących zachowań bezpośrednio w grze - jedynym miejscem, gdzie takowe narzędzia są jest support, i tylko tam należy tego typu problemy zgłaszać.
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
Jeśli gracz łamie zasady dotyczące komunikowania się z innymi użytkownikami prosimy o skorzystanie z systemu zgłoszeń, ponieważ zgłoszenia dokonane poza nim nie są przez support rozpatrywane. Można tego dokonać na dwa sposoby:
1) kliknąć nick na czacie i wybrać opcję "Zgłoś".
2) w wiadomości prywatnej, po kliknięciu w portret, wybrać opcję "Zgłoś".
Support podejmuje odpowiednie działania by zweryfikować każde zgłoszenie, a w razie potrzeby w stosunku do gracza łamiącego zasady zostaną wyciągnięte konsekwencje.
Sposób zgłaszania tego typu zachowań został przedstawiony przez Moderatora forum. I jak już było napisane - jedynie poprzez system Supportu jesteśmy w stanie pomóc w zaistniałej sytuacji. Forum nie jest odpowiednim miejscem do zgłaszania takich spraw - nie posiadamy tutaj odpowiednich narzędzi to raz, dwa Forum nie jest przeznaczone do tego typu dyskusji.

Proszę stworzyć odpowiednie zapytanie w systemie Supportu - otrzyma Pan tam jasną odpowiedź. Tutaj takiej dyskusji nikt nie poprowadzi.
 

WonderWoman1984

Szlachcic zagrodowy
prosiłbym adminów o pomoc gdyż zgodnie z artykułem 212 jest to przestepstwo i zamierzam zgłosić to na policje.
potrzebuje pomocy z danymi aby zabezpieczyć je notarialnie. wiem ze sam po nicku nic nie zdziałam ale to co robi ten typ przekracza wszelkie granice i zamierzam wyjaśnić to w sadzie
KK art 216 też tu pasuje :)
Minęło już trochę czasu od Twojego postu, możesz napisać czy coś zrobiłeś, czy on po prostu sobie darował?
 

Devine111

Baron
Na czacie możesz napisać, że przyjedziesz komuś do domu i go ,, ..,, i support pomimo zgłoszenia NIC z tym nie zrobi, a Ty oczekujesz że zajmie się nazywaniem kogoś oszustem.
 

WonderWoman1984

Szlachcic zagrodowy
@Devine111 ale support nie zrobi nic z tym, a odpowiednie organy ścigania owszem (tylko trzeba wiedzieć gdzie się udać).
W internecie nie jesteśmy anonimowi. I nie uważam, że na czacie mogę napisać, że przyjadę komuś do domu i go.....
 

Devine111

Baron
@Devine111 ale support nie zrobi nic z tym, a odpowiednie organy ścigania owszem (tylko trzeba wiedzieć gdzie się udać).
W internecie nie jesteśmy anonimowi. I nie uważam, że na czacie mogę napisać, że przyjadę komuś do domu i go.....
Ja również jestem zdania, że takich rzeczy nie wolno pisać. Jest to skrajnie głupie. Dałem po prostu przykład sytuacji z którą miałem ostatnio styczność. Support nie zrobił nic ( pozdrawiam Panią @Iris ), tak samo jak nie robi nic z botami, mulikontami, pomimo że winę danego gracza widać jak na dłoni. Zgłaszając jedyne co uzyskasz to ,, dziękujemy za kontakt i informacje, że nie można być informowanym o dalszym przebiegu sprawy,, co jest oczywiste. ,Jednak gdy się widzi że dany osobnik nadal sobie gra a sprawa jest zamknięta, o pracy supportu można powiedzieć tylko jedno..
 

WonderWoman1984

Szlachcic zagrodowy
@Devine111 ja mogę dodać do tego jeszcze jedno, brak pojęcia o poprawnej pisowni wiadomości/maili.

Nie zaczyna się wiadomości od słowa "witam" i nie kończy "pozdrawiam".

A takie sprawy jak zastraszanie, czy groźby ja załatwiam bez użycia supportu.
 

Marik

Książę
Ktoś by musiał się zająć tym naszym supportem jakaś instytucja, to by chodzili jak w zegarku. Teraz można pisać po 10 mln wiadomości do nich oraz zgłaszać kogoś nawet za groźby karalne i nie da to żadnej reakcji. Niektórych po prostu kryją, a zgłoszenia ignorują. Szkoda, że mało jest takich sytuacji jak twoja, a czemu?; bo jakby sprawe przejęła policja to w końcu by się coś zmieniło i przycisk zgłoś nie byłby już g... warty
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Zgłoszenia treści mających charakter gróźb wykraczających poza kontekst gry, a szczególnie gróźb użycia przemocy fizycznej, są traktowane przez obsługę gry bardzo poważnie. Zawsze wyciągane są wobec osób naruszających tę granicę konsekwencje. To prawda, nie udzielamy informacji o wymiarze przydzielonej kary osobom trzecim, ale zapewniam, że na bieżąco przeglądamy i analizujemy raportowane wiadomości. Jeśli wiadomość jest jednoznaczną zapowiedzią aktu przemocy i wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że groźba zostanie spełniona (zawsze w takich przypadkach musimy kwalifikować naruszenie zgodnie z przyjętą terminologią w kodeksie karnym; zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z przykładami, kiedy ten warunek nie jest spełniony) - naszym obowiązkiem jest interweniować i gwarantuję, że zawsze wywiązujemy się z niego z należytą starannością
Prosimy jednak, by pokrzywdzeni zawsze te występki raportowali za pomocą opcji Zgłoś.
 

Marik

Książę
Zgłoszenia treści mających charakter gróźb wykraczających poza kontekst gry, a szczególnie gróźb użycia przemocy fizycznej, są traktowane przez obsługę gry bardzo poważnie. Zawsze wyciągane są wobec osób naruszających tę granicę konsekwencje. To prawda, nie udzielamy informacji o wymiarze przydzielonej kary osobom trzecim, ale zapewniam, że na bieżąco przeglądamy i analizujemy raportowane wiadomości. Jeśli wiadomość jest jednoznaczną zapowiedzią aktu przemocy i wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że groźba zostanie spełniona (zawsze w takich przypadkach musimy kwalifikować naruszenie zgodnie z przyjętą terminologią w kodeksie karnym; zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z przykładami, kiedy ten warunek nie jest spełniony) - naszym obowiązkiem jest interweniować i gwarantuję, że zawsze wywiązujemy się z niego z należytą starannością
Prosimy jednak, by pokrzywdzeni zawsze te występki raportowali za pomocą opcji Zgłoś.
Warto by było zauważyć że to nie pierwszy taki post w którym gracz pisze o problemie na forum bo zgłoszenia problemów do was nie dotarły. Dziwi mnie że trzeba zrobić szum na forum żeby uzyskać zainteresowanie złamaniem zasad. Mam pytanie skoro wywiązujecie się z należytą starannością ze zgłoszeń o czynach karalnych, czy nie powinniście się także wywiązywać ze zgłoszeń rażąco łamiących regulamin gry?
 

Devine111

Baron
Zgłoszenia treści mających charakter gróźb wykraczających poza kontekst gry, a szczególnie gróźb użycia przemocy fizycznej, są traktowane przez obsługę gry bardzo poważnie. Zawsze wyciągane są wobec osób naruszających tę granicę konsekwencje. To prawda, nie udzielamy informacji o wymiarze przydzielonej kary osobom trzecim, ale zapewniam, że na bieżąco przeglądamy i analizujemy raportowane wiadomości. Jeśli wiadomość jest jednoznaczną zapowiedzią aktu przemocy i wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że groźba zostanie spełniona (zawsze w takich przypadkach musimy kwalifikować naruszenie zgodnie z przyjętą terminologią w kodeksie karnym; zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z przykładami, kiedy ten warunek nie jest spełniony) - naszym obowiązkiem jest interweniować i gwarantuję, że zawsze wywiązujemy się z niego z należytą starannością
Prosimy jednak, by pokrzywdzeni zawsze te występki raportowali za pomocą opcji Zgłoś.
Piszesz, to co powinno się dziać a nie ma w rzeczywistości miejsca. Widzę, że jesteś nowy, pobędziesz w supp trochę zobaczysz z jaką powagą, skrupulatnością działa reszta.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Warto by było zauważyć że to nie pierwszy taki post w którym gracz pisze o problemie na forum bo zgłoszenia problemów do was nie dotarły. Dziwi mnie że trzeba zrobić szum na forum żeby uzyskać zainteresowanie złamaniem zasad

Nie dopuszczamy do sytuacji, aby jakakolwiek raportowana wiadomość była pominięta. Znów nie mogę zdradzić szczegółów - struktura i narzędzia panelu są tajemnicą Firmy, ale proszę mi wierzyć - nie da się przeoczyć Waszych zgłoszeń. :) Ostatecznie, gdyby sytuacja budziła ogromne wątpliwości, czy zgłoszenie dotarło, możecie skontaktować się z nami przez Support. Informację o tym, czy widzimy raportowaną treść oczywiście możemy udzielić (ale pamiętajcie przy tym proszę, że o szczegółach postępowania już rozmawiać nie możemy).

Piszesz, to co powinno się dziać a nie ma w rzeczywistości miejsca. Widzę, że jesteś nowy, pobędziesz w supp trochę zobaczysz z jaką powagą, skrupulatnością działa reszta.

Miałem przyjemność być członkiem Zespołu też trochę wcześniej - i wtedy, i teraz (możemy podpatrywać pracę innych członków, zawsze to najlepsza forma nauki ;)) i nie wziąłbym głosu w tym wątku, gdybym nie miał tej pewności. Nie możemy propagować czynów określanych przez polskie prawo karne jako przestępstwo.
 

Devine111

Baron
Nie dopuszczamy do sytuacji, aby jakakolwiek raportowana wiadomość była pominięta. Znów nie mogę zdradzić szczegółów - struktura i narzędzia panelu są tajemnicą Firmy, ale proszę mi wierzyć - nie da się przeoczyć Waszych zgłoszeń. :) Ostatecznie, gdyby sytuacja budziła ogromne wątpliwości, czy zgłoszenie dotarło, możecie skontaktować się z nami przez Support. Informację o tym, czy widzimy raportowaną treść oczywiście możemy udzielić (ale pamiętajcie przy tym proszę, że o szczegółach postępowania już rozmawiać nie możemy).



Miałem przyjemność być członkiem Zespołu też trochę wcześniej - i wtedy, i teraz (możemy podpatrywać pracę innych członków, zawsze to najlepsza forma nauki ;)) i nie wziąłbym głosu w tym wątku, gdybym nie miał tej pewności. Nie możemy propagować czynów określanych przez polskie prawo karne jako przestępstwo.
Nie możecie a jednak to robicie. Proszę bardzo mi nie wciskać za przeproszeniem kitu, nie gram od wczoraj. Dobrze widzę jak wygląda Państwa wykonywanie obowiązków, "bezstronne" podchodzenie do spraw.

Przeoczyć może się nie da zgłoszenia, ale "olać" gdy się już zobaczy jak najbardziej.
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
Zgłoszenia całych gildii z konkretną datą i godziną, wielu graczy, masa dowodów np na Youtube, czy supporterka Natalia chwaląca się clikerem na forum... No naprawdę Szacunek za tak ciężką pracę. Dużo słów niewiele efektów
 
Do góry