[Problem] Lista "Członkowie Gildii" przesuwa się na początek

Fatherland

Książę
Po wczorajszej aktualizacji, za każdym razem gdy gwiazdkuję członka z gildii, to rozwijalna lista wraca na sam początek - jest to denerwujące, ponieważ utrudnia i przedłuża gwiazdkowanie wszystkich graczy ... lepiej było, gdy lista wracała do ostatnio gwiazdkowanego gracza (a najlepiej żeby się w ogóle nie ruszała z miejsca, bo wcześniejsze śmignięcia tej listy po gwiazdkowaniu tylko czas zajmuje - niech lista pozostaje na ostatnio motywowanym graczu)
 

DeletedUser

Guest
dokladnie to jest jakaś masakra
2 razy wiecej czasu zajmuje jak wczesniej
zróbcie tak jak było wcześniej
 

DeletedUser2097

Guest
Ja go zobaczyłem wczoraj wieczorem gdy gwiazdkowałem sąsiedztwo.Jest to bardo denerwujące ale do naprawy nie naglące.
 

DeletedUser1228

Guest
tia, ja też to zauważyłem, dość denerwuje te ciągłe przesuwanie do tyłu i tyłu. Na szczęście u mnie w gildii jest ok 40 osób, bo przy 80 to była by masakra :(
 

DeletedUser1724

Guest
Tutaj trzeba szybko klikać na następną osobę by nie czekać aż się pasek przewinie tylko, że czasem się to nie udaje i fakt faktem troszkę utrudnia to odwiedzanie innych jak i też troszkę zniechęca co nie których nawet do odwiedzania osób w Gildii :(
 

DeletedUser2509

Guest
Nie tylko to jest denerwujące ale to samo się dzieje podczas walk PVP i plądrowania. Masakra jakaś.
 

DeletedUser1724

Guest
Ahhh zapomniałem dodać iż tak się działo już po wprowadzeniu aktualizacji 0.15 więc tutaj obwinianie nowej aktualizacji 0.16 jest bezpodstawne bowiem ten problem nie tyczy się jej tylko wcześniejszej :)
 

DeletedUser

Guest
faktycznie nowa aktualizacja nieco utrudnia dawanie bonusów graczom 'centralnym' (w środku rankingu gildii).... liczę, że wraz z nową aktualizacją to naprawią.... tylko kiedy to będzie?
 

DeletedUser971

Guest
Ahhh zapomniałem dodać iż tak się działo już po wprowadzeniu aktualizacji 0.15 więc tutaj obwinianie nowej aktualizacji 0.16 jest bezpodstawne bowiem ten problem nie tyczy się jej tylko wcześniejszej :)

I tu się mylisz :). Ten problem pojawił się z tą aktualizacją. Wcześniej oczywiście pasek przeskakiwał na początek ale zaraz wracał z powrotem a teraz przeskakuje na początek i już tam zostaje :).
 

DeletedUser

Guest
hehehe, apocalypto zaliczył 'wpadkę'. i jest w tym odrobina humoru, bo jako gracz z tej samej gildii co on, wiem jak bardzo mu zależalo na aktywnosci graczy pod kątem dawania bonusów.... a wyglada na to , że sam ich od paru dni nie daje. bardzo nieładnie ! ;)
 

DeletedUser1724

Guest
a wyglada na to , że sam ich od paru dni nie daje. bardzo nieładnie ! ;)

hehe jakich znów paru dni ^^ Raptem 2 dzień nie odwiedzałem, a zazwyczaj odwiedzam i to wszystkich (80 osób) :D Teraz po prostu czasu nie miałem i temu nawet nie wiedziałem, że taki błąd występuje :p
 

DeletedUser1724

Guest
Nawet nie wiemy czy to zostało zgłoszone jako błąd czy coś innego :) Poczekamy, może ktoś z Team-u coś o tym nam powie :)
 

Fatherland

Książę
Wysłałem zgłoszenie do Supportu jako Błąd (nie wiem czy poprawnie się do tego zabrałem). Ale nakierowałem Ich na ten temat na forum aby było wiadome, że problem jest globalny. Mam nadzieję, że szybko ten problem naprawią:)
 

DeletedUser

Guest
Też wysłałem ten problem do supportu jako błąd i dostałem odpowiedź:

Witaj chrix,

Wiemy już o problemie i czekamy na jego naprawę.

Pozdrawiam,
Newer91
FoE Team

Mam nadzieję, że to szybko naprawią bo się odechciewa grać.
Ja już mam mniej odwiedzin z gildii niż zwykle.
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że już naprawione, miałem tylko 1 osobę do motywacji, więc nie mogę się upewnić, ale wróciło :)
 

DeletedUser

Guest
Właśnie dokończyłem restaurować pozostałych gracz z gildii ;)
U mnie już działa normalnie, muszę przyznać że szybko naprawili.
 
Do góry