[Inne] Premia do medali.

Czy premia do medali przydała by się?


  • W sumie głosujących
    24
Mam taki pomysł żeby dodać premię do medali.

Zdobywało się ją gdy otworzy się skrzynię premii albo z eventów lub z innych możliwości.

Napiszcie co o tym myślicie
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
pomysł dobry - może z tawerny ? jest premia do monet jest do zaopatrzenia więc do medali ok :) jestem za
proponuję np 25 % premii na 24 godziny za 1000 srebrników
 

chemik12

Wicehrabia
Jestem na nie. Po co? Jedna dobra wrzutka i możesz mieć ponad 100 000 medali...Nawet robiąc wrzutkę w Wyrocznie często dostaniesz więcej niż daje perła która daje medale ze zbioru.
 
A ja jestem na tak. Zaawansowani gracze nie muszą z takiej premii korzystać, bo i kto im każe? Ale pomyślcie o młodych graczach, niedoświadczonych, zaczynających czy grających innym tempem i stylem, bez Arki na wysokim poziomie, bez setek i tysięcy PR w zapasie, żeby robić inwestycje u innych. Takich graczy jest, uwaga, większość, a nawet ci najbardziej rozwinięci zaczynali od czegoś. Podejrzewam, że większość z nas nigdy nawet nie spojrzy na taką premię w tawernie, ale jeśli może komuś pomóc, to czemu nie?
 

mayder

Baronet
a nawet ci najbardziej rozwinięci zaczynali od czegoś.

Tak, i ci najbardziej rozwinięci też mieli problemy z niedoborem medali jak zaczynali. Nawet mieli gorzej bo nie było arki która by w jakiś sposób by zwiększała otrzymywaną ilość. Gra tak już wygląda że na początku jest ciężko i wszystkiego jest mało. Sęk w tym że aby było łatwiej należy grać i się rozwijać, a nie wymyślać coraz to nowe rzeczy które by tą na grę ułatwiły do tego stopnia że nie byłoby w ni jvzadnej zabawy ani celu.
 

Blade1984

Książę
Jestem na nie. Jak już zostało powiedziane kazdy kiedys zaczynal i każdy musial sie natrudzic żeby te medale zdobyc.
 

astrotaurus

Hrabia
A ja na tak!
Są premie do monet, młotków, ataku, obrony, są wsparcia dla motywki, skrócenia czasu produkcji itp., itd.
Czemu nie dla medali?
Nie musi to być niewiadomoco, ale niechby było.
 

HuanMing

Książę
A ja jestem na tak. Zaawansowani gracze nie muszą z takiej premii korzystać, bo i kto im każe? Ale pomyślcie o młodych graczach, niedoświadczonych, zaczynających czy grających innym tempem i stylem, bez Arki na wysokim poziomie, bez setek i tysięcy PR w zapasie, żeby robić inwestycje u innych. Takich graczy jest, uwaga, większość, a nawet ci najbardziej rozwinięci zaczynali od czegoś. Podejrzewam, że większość z nas nigdy nawet nie spojrzy na taką premię w tawernie, ale jeśli może komuś pomóc, to czemu nie?

Jak ja zaczynałam nie było pereł, nie było tawerny ani wielu innych rzeczy, które teraz są i ułatwiają start. Jedynym sposobem na zdobycie medali był turniej PvP. Wtedy było bardzo trudno je zdobyć, a teraz naprawdę trudno nie jest. Pojawiają się jako nagrody, można je dostać z pereł/eventów/zadań/studni/wrzutek w perły/budynków/etc. Nie widzę powodu żeby było jeszcze łatwiej.
 

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
Jak ja zaczynałam nie było pereł, nie było tawerny ani wielu innych rzeczy, które teraz są i ułatwiają start. Jedynym sposobem na zdobycie medali był turniej PvP. Wtedy było bardzo trudno je zdobyć, a teraz naprawdę trudno nie jest. Pojawiają się jako nagrody, można je dostać z pereł/eventów/zadań/studni/wrzutek w perły/budynków/etc. Nie widzę powodu żeby było jeszcze łatwiej.
Łaaaa to musiały być piękne czasy, medale tylko z PvP, jej czemu mnie wtedy nie było :( Tak łatwo popsuć grę i dać za dużo....
 
A ja na tak!
Są premie do monet, młotków, ataku, obrony, są wsparcia dla motywki, skrócenia czasu produkcji itp., itd.
Czemu nie dla medali?
Nie musi to być niewiadomoco, ale niechby było.

Otóż to. Mi osobiście to nie pomoże, bo i pomagać nie ma w czym, ale skoro i tak już są najróżniejsze premie, jakie tylko się chce, to ta jedna więcej nas nie skrzywdzi i nie obrazi, mogłaby więc być. Było kiedyś trudniej, a teraz jest łatwiej, to prawda, ale zbyt łatwo zaczęło się robić już dawno, dawno temu. Premia do medali to byłaby tylko dodatkowa kropla wody. Nawet nie szklanka.
 
Do góry