[Budynki] Premia do medali

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18796
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18796

Guest
Witam od dłuższego czasu zastanawiam się nad możliwością stworzenia budynku eventowego który by podwyższal premię do produkcji medali, bardzo proszę o rozważenie mojej propozycji stworzenia takiego eventu pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
już istnieje

- koloseum
- zamek z deal
- gaja
- arka

arka z bonuse 90% jest w stanie dać niesamowita ilosc medali zwlaszcza przy inwestycjach rzedu 2000 do 5000 pr
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie ma ankiety.

Budynek musiałby być tylko dla świeżych graczy i światów, dlatego odpowiedni balans i jestem za.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
już istnieje

- koloseum
- zamek z deal
- gaja
- arka

arka z bonuse 90% jest w stanie dać niesamowita ilosc medali zwlaszcza przy inwestycjach rzedu 2000 do 5000 pr

Wskazane perły po za arką produkują medale, autorowi pomysły chodzi o budynek, który o x% zwiększał by tą produkcję
nie każdy ma arkę z bonusem 90%, nie każdy inwestuje ponad 2k PRów, tak więc taki budynek by się przydał i sam bym nawet sobie go postawił

Po za tym dlaczego budynek ten miałby być tylko dla świeżych graczy i światów?
kto by chciał to by sobie go postawił, gram koło 2 lat i ciągle mi brakuje medali więc taki budynek by się przydał
 

DeletedUser

Guest
poczekaj chwile a bedziesz mial medale w milionach - mowie serio
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Po za tym dlaczego budynek ten miałby być tylko dla świeżych graczy i światów?
kto by chciał to by sobie go postawił, gram koło 2 lat i ciągle mi brakuje medali więc taki budynek by się przydał

Chodziło mi bardziej o wielkość i balans, możliwość zdobycia. Coś jak drzewko majowe dosyć małe, bonus jest.
Żeby nie zrobić z tego kolosa nie do zdobycia z bonusem marzeń, z którego ja nie skorzystam jak i wielu graczy bo jest etap gdzie medale wysypują się z każdego kliknięcia.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
poczekaj chwile a bedziesz mial medale w milionach - mowie serio
Jak tak czekam dwa lata i jakoś nie pomogło (przez te 2 lata postawiłem może z dwa, max trzy rozszerzenia)?
Pamiętaj, że są gracze, którzy nie grają jakoś super aktywnie i nie wrzucają dziennie po setki czy tysiące PR w perły.
Na tak
 

astrotaurus

Hrabia
Coś by się przydało...
Sam mam wszystkie rozszerzenia i ciut ponad 3 mln medali w zapasie, ale ja walczyłem jakis czas dośc ostro: 25 tys walk to nie rekord żaden, ale spory wysiłek i owszem. Nawet z tymi walkami było nielekko, niektórych ostatnich rozszerzeń nie robiłem w locie jak sie pojawiały, tylko musiałem cos dozbierać. Pewnie bez Arki 90% i inwestycji od czasu do czasu byłoby u mnie ciągle o wiele cieniej.
 

DeletedUser11629

Guest
Jak tak czekam dwa lata i jakoś nie pomogło (przez te 2 lata postawiłem może z dwa, max trzy rozszerzenia)?
Pamiętaj, że są gracze, którzy nie grają jakoś super aktywnie i nie wrzucają dziennie po setki czy tysiące PR w perły.
Na tak

Bonus przydatny dla 10% graczy, którzy przez 2 lata nie ogarnęli gry wcale... :/ Jestem na nie. Po roku grania mam Arkę 90%, inne perły też na niezłych poziomach, wykupione wszystkie rozszerzenia medalowe. Wydałam przez ten czas 30 zł na diaxy, więc spokojnie można bez tego się obyć. Pomysł do bani, więc pewnie za chwilę zostanie wprowadzony, jak przycisk plądrowania...
 

DeletedUser14109

Guest
Witam od dłuższego czasu zastanawiam się nad możliwością stworzenia budynku eventowego który by podwyższal premię do produkcji medali, bardzo proszę o rozważenie mojej propozycji stworzenia takiego eventu pozdrawiam

Jak widać kolega napisał, że może to być budynek eventowy, jest sporo różnych "śmieciowych" budynków, które jedni stawiają, a drudzy nie (chyba, że na becie :p).
Jestem na tak.
 

DeletedUser11629

Guest
Jak widać kolega napisał, że może to być budynek eventowy, jest sporo różnych "śmieciowych" budynków, które jedni stawiają, a drudzy nie (chyba, że na becie :p).
Jestem na tak.

Jest sporo śmieci, więc dorzućmy jeszcze jeden... kolega w ogóle o ekologii nie myśli...
 

DeletedUser11629

Guest
Jak tak czekam dwa lata i jakoś nie pomogło (przez te 2 lata postawiłem może z dwa, max trzy rozszerzenia)?
Pamiętaj, że są gracze, którzy nie grają jakoś super aktywnie i nie wrzucają dziennie po setki czy tysiące PR w perły.
Na tak

Aha, dwa, max 3 rozszerzenia... czyli za 50, 200 i 500 medali? Czyli razem przez dwa lata gry zebrałeś 750 medali? Czyli zbierasz więcej diaxów z gry, niż medali, tak? To potwierdza szeroko rozpowszechnioną teorię, że ludzie, którzy mają ogarniać tą grę, grają raczej w pasjansa i w Farmeramę, niż w Forge...

//PablooS
Nie zacząłem gry 2 lata temu...

Jeśli wcześniej, to tym bardziej bez sensu się tym chwalić w kontekście zdobytych medali - bo niedoświadczony gracz może zrozumieć, że tyle właśnie może ich dostać... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14109

Guest
Jest sporo śmieci, więc dorzućmy jeszcze jeden... kolega w ogóle o ekologii nie myśli...

Dlaczego nie? Sam wszystkiego nie stawiam, sam nie zawsze biorę udziału w eventach, ale nie zmienia to faktu, że nie może taki budynek powstać.
 

DeletedUser16730

Guest
Dlaczego nie? Sam wszystkiego nie stawiam, sam nie zawsze biorę udziału w eventach, ale nie zmienia to faktu, że nie może taki budynek powstać.

Popieram, im więcej "ptakowych" budynków w eventach tym ja mam więcej czasu. I piszę to najzupełniej serio, jak w evencie historycznym nie ma po co go robić to się cieszę, że nie muszę usuwać czegoś pożytecznego żeby kowali nastawiać. Bo w bilansie nie wiem wcale co się bardziej opłaca, ten jeden budynek wątpliwej jakości czy komfort psychiczny.

Jak tak czekam dwa lata i jakoś nie pomogło (przez te 2 lata postawiłem może z dwa, max trzy rozszerzenia)?

Może w złym miejscu stanąłeś po te medale? Może to kolejka po papier toaletowy.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Bonus przydatny dla 10% graczy, którzy przez 2 lata nie ogarnęli gry wcale... :/ Jestem na nie. Po roku grania mam Arkę 90%, inne perły też na niezłych poziomach, wykupione wszystkie rozszerzenia medalowe. Wydałam przez ten czas 30 zł na diaxy, więc spokojnie można bez tego się obyć. Pomysł do bani, więc pewnie za chwilę zostanie wprowadzony, jak przycisk plądrowania...

Gratuluję Ci wspaniałości
Pewnie w evenatach miałeś 100% fartach i zawsze trafiałeś same budynki produkujące PRy, albo miałeś wspaniałych sąsiadów co Ci ładowali kupę PRów w perły
 

DeletedUser11629

Guest
Dlaczego nie? Sam wszystkiego nie stawiam, sam nie zawsze biorę udziału w eventach, ale nie zmienia to faktu, że nie może taki budynek powstać.
Bo brzytwa Ockhama. Można, ale jest bez sensu mnożyć byty zbędne. Oczywiście, jeśli ktoś lubi zbierać pudełka po margarynie, to proszę uprzejmie, nic mi do tego :)
 

DeletedUser11629

Guest
Gratuluję Ci wspaniałości
Pewnie w evenatach miałeś 100% fartach i zawsze trafiałeś same budynki produkujące PRy, albo miałeś wspaniałych sąsiadów co Ci ładowali kupę PRów w perły

Tak, tak, oczywiście. Pfff.

Nie, zwyczajnie grałam, farta w eventach nie mam wcale, nie wygrałam 40 ŚW w poprzednim jabłkowym, bo byłam świeżakiem i cieszyłam się z wież zwycięstwa... Ale od tego czasu nauczyłam się wiele, obrałam swoją strategię i ona skutkuje - w przeciwieństwie do Waszej, najwyraźniej. A jestem blondynką - więc jeśli ja mogłam, to każdy może... :p
 
Do góry