Poziomy jednostek ( KOLEJNY)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1403
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1403

Guest
Wiem,wiele jest postow na ten temat i wlasnie dlatego nie wiem w ktorym sie wypowiedziec.


Wlasnie niedawno przyszlo mi do glowy taki pomysl by jeszcze wiecej przyjemnosci czerpac z walki,zeby jeszcze bardziej byla rozbudowana i by dawala wiecej korzysci.
To co napisze bedzie ogolnikowe ale to przeciez tylko pomysl i zawsze mozna go poprawic/dopracowac.

Wiadomo..na ciezszych walkach ( nie chodzi mi o atakwoanei graczy ktorzy juz zaprzestali gre ;p) jednostki czesto gina wiec nie potrzeba duzego max lvl ustalac-tez minus duzego lvl by byl taki ze mogla by sie stac niemal ze ,,niezniszczalna,,.
Moze gdzies tak 3 lvl-przykladowo:
-wojownik rekrut
-wojownik weteran
-elitarny wojownik

pd dostawaly by za zadane obrazenia i bonus jesli zabija tego wroga.
Po zdobyciu lvl korzysci powinny byc takie ze otrzymaja bonusowe modyfikatory wspolczynnikow( obrazenia,wytrzymalosc,zasieg ruchu) moze tez nawet niewielkiej zmianie ulegl by ich wyglad :)


Prosze o wypowiadanie sie na temat i nie bycie zbyt surowym xd


Pozdrawiam: Qba11 ; ]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser426

Guest
Odp: Poziomy jednostek ( KOLEJNY)

Napisze Ci to co powie marszo.
1. Temat poruszany wiele razy
2. Nie ma ankiety więc do zamknięcia
3. Pomysł wcale nie jest dopracowany.
4. Wszelkie zmiany zostaną wprowadzone po zakończeniu prac nad wersja beta. I tu powtórze punkt 1 , temat poruszany wiele razy więc nei wnosi zadnego nowego.
 

DeletedUser1403

Guest
Odp: Poziomy jednostek ( KOLEJNY)

Ankieta
Jak pomysl sie podoba??
1) tak(pod postem czemu)
2)nie(pod postem czemu)
 

DeletedUser426

Guest
Odp: Poziomy jednostek ( KOLEJNY)

Teraz to padłem xd
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poziomy jednostek ( KOLEJNY)

Ankieta
Jak pomysl sie podoba??
1) tak(pod postem czemu)
2)nie(pod postem czemu)

Nad postem masz niebieskie zakładki.W jednej z nich masz mozliwosc dodania ankiety:). Koledzy nie nasmiewamy się tylko pomagamy.:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry