Pożegnanie - Alya

  • Rozpoczynający wątek Alya
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie ma Centrum Pożegnań, więc piszę tu.

Wkurzyłam się. Nie podobają mi się zasady gry. Wysłałam do supportu prośbę o skasowanie konta.

Dziękuję wszystkim za grę i rozmowy na forum.

Zeganjcie i bawcie się dobrze, jeśli potraficie cieszyć się tą gra. :p
 

DeletedUser8110

Guest
Bardzo nam przykro, że nas opuszczasz, no ale nikogo nie zmusimy do zostania wbrew woli :(
Dziękujemy za wszystko!
 

DeletedUser14

Guest
Co dokładnie nie spodobało ci się w Zasadach Gry?

Powodzenia ;)
 

DeletedUser8457

Guest
żegnaj na przyszłość jak będzie ci się nudzic polecam FoE
 

DeletedUser9456

Guest
Ragequit? Nic dziwnego... Jak czytam temat w dyskusjach o atakowaniu sąsiedztw, to widzę że ładna draka tam była.

Bywaj zdrów.
 

DeletedUser8996

Guest
No cóż, jeśli taka twoja decyzja to powodzenia życzę ;)
A co do zasad gry, każda gra ma inne, FoE ma akurat takie i nic tego raczej nie zmieni.
Ale zawsze możesz wrócić ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Szkoda, mam nadzieję, że kiedyś może wrócisz chociażby na forum dla rozmowy ;)
A więc do zobaczenia :)
 

DeletedUser

Guest
Co dokładnie nie spodobało ci się w Zasadach Gry?

Powodzenia ;)

Moje oczekiwania były zupełnie inne. Zaczęłam grać, bo chciałam zbudować ładne miasto i Perły. Zczynając, nie wiedziałam, że to gra wojenna. Nie lubię gier wojennych, w końcu straciłam cierpliwość, że mnie atakują i żeby się rozwijać, zdobywać rozszerzenia terenu też muszę atakować.

Chcaiłam spokojnej gry, żeby sobie poklikać w przerwie na kawę, a tu się tak nie da.

Dlatego zrezygnowałam.

Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkim wojownikom dobrej zabawy.

- - - Zaktualizowano - - -

Ragequit? Nic dziwnego... Jak czytam temat w dyskusjach o atakowaniu sąsiedztw, to widzę że ładna draka tam była.

Bywaj zdrów.

Zdrowa. Jestem kobietą. Dzięki, Ty również bywaj zdrów.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Przecież nie musisz wcale atakować ;) Te rozszerzenia nie są konieczne, a ładne miasto można zbudować, grając eko :) Czyli bez stresu i walk, w przerwie "na kawę", a i pogadać można z innymi na czacie i forum :p Nie odchodź tak szybko ;)
 

DeletedUser

Guest
Bez rozszerzeń nie zmieszczą mi się wszystkie Perły. ;/ No i już za późno, wysłałam do Supportu prośbę o skasowanie konta.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Zawsze możesz ją jakoś anulować :) A perły się zmieszczą, wystarczy mądrze rozplanować ;)
 

DeletedUser9456

Guest
Sam mam u siebie już cztery perły, ale zaczynam się zastanawiać... Skąd ja wezmę miejsce na Alcatraz i Chateau. ;/
 

DeletedUser7483

Guest
Rozszerzenia terenu nie ważne czy z zadań, odkryć, za PvP - medale, czy diamenty i tak są niezbędne, im dalej w las tym więcej terenu potrzeba
 

DeletedUser3876

Guest
Bez rozszerzeń nie zmieszczą mi się wszystkie Perły. ;/ No i już za późno, wysłałam do Supportu prośbę o skasowanie konta.

Myślę że można by było to odkręcić, o ile szybko byś zareagowała. Tak czy inaczej powodzenia.
 

DeletedUser7261

Guest
Ja mam 8 Pereł i jeszcze mam wolne miejsca, więc ciekaw jestem jak Ty rozplanowałaś swoje miasto że Ci go brakło :)
 

DeletedUser

Guest
Zasady to są regulaminy, regulacje różne i tak zwane OWH (Ogólne Warunki Handlowe), a Tobie się po prostu styl FoE nie spodobał i tyle :p

Ale nie ma się co tym martwić, ja gram ponad 13 miesięcy z czego może z 2 miesiąca walczyłem, a reszta była typową grą ekonomiczną z której można spokojnie wyżyć i jeszcze się zostaje :D Masz wiele możliwości dostosowania sobie swojego stylu gry i wcale nikt Ci nie narzuca jak powinnaś grać, bo Ty sama sobie dekorujesz miasto i to właśnie Twoja taka chęć zdobycia Pereł i obawy przed brakiem miejsca Cię zgubiła lecz uwierz mi, że bez tych medali i Diamentów możesz spokojnie grać na rozszerzeniach z drzewka technologi, a gdy tylko uzbierasz odpowiednią ilość towarów po prostu sobie będziesz odblokowywała prowincje na mapach tak jak ja to robię od bardzo dawna :)

Na początku zawsze jest trudno, a później zobaczysz jak się wciągniesz :D
 
Do góry