Powrót do starych bonusów z pereł militarnych.

Czy jesteś za przywróceniem starego porządku - 10% za każdy lvl perły.

  • Tak

    Głosy: 4 36,4%
  • Nie

    Głosy: 7 63,6%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.
Jestem zawiedziona wprowadzonymi zmianami związanymi z bonusami z pereł militarnych. Nie podobają mi się one i wg mnie niekorzystnie wpływają na rozwój. Zmuszają do zmiany profesji z rycerza na kupca. Nie chcę tak prowadzić dalszej gry, a grać chcę. Uważam, że należy powrócić do poprzedniego systemu.
Kto jest za kciuk w górę, kto przeciw - w dół. Komu to obojętne, niech przestanie grać ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Argonautka, za szybka jesteś...

Bonus działa dopiero kilka godzin, a ty już jesteś na nie :p Nawet się dobrze z nimi nie zapoznałaś.
Proponuję przeczytać całą dyskusję o zmianach bonusów, bo tam są wszystkie argumenty przeciw oraz za ;)
 

DeletedUser5256

Guest
Nowe bonusy ograniczają ekspansję w GvG. Obawiam się że bez tej modyfikacji słabsze klany nie miały by szansy na posiadanie sektorów.
 
Oj zapoznałam się i to bardzo dokładnie... I jestem na nie.

Jakoś nikt się nie zapytał czy wszyscy są brać udział w wojnach. Tu się narobiło szkody, żeby tylko tam było dobrze. Trzeba było na mapach wojennych dać odpowiednie bonusy, a nie tu je zmniejszać.
 
Ostatnia edycja:

Hikari36

Polonista
Polonista
Oj zapoznałam się i to bardzo dokładnie... I jestem na nie.

Jakoś nikt się nie zapytał czy wszyscy są brać udział w wojnach. Tu się narobiło szkody, żeby tylko tam było dobrze. Trzeba było na mapach wojennych dać odpowiednie bonusy, a nie tu je zmniejszać.

Ale nie da się zrobić tak, aby tylko Ci mieli tak, a Ci drudzy tak - to niemożliwe, każdy może zmienić zdanie, że nagle po pół roku chce wziąć udział. Poza tym, to by miało odzwierciedlenie w sąsiedztwach - gdyby taki zwykły gracz bez bonusu zaatakował kogoś z bonusem, to to też byłoby niezbyt fair, czyż nie?
 
Właśnie wszystko jest zrobione pod wojny. Ojej mamy wojny, jak fajnie ! Teraz nie mogę przejąć sektor z szaserami i jegrami, który mają 125% ataku a ja zeje... iste 60 o a może nawet 90, co tu zrobić ? Hm... wykupić sektor ? Tak! Jupi... I wszystkie inne wykupię i wykupię te z mapy europejskiej żeby mieć bonusy technologiczne, o jak fajnie, że zamie mi to kilka miesięcy zanim nazbieram surowców, o jak fajnie mam pusto w magazynie, i jeszcze fajniej, bo będę następne tygodnie zbierać na odblokowywanie technologi. O jak cudownie... ;< Albo nie, przejdę do nowej epoki i wyszkolę nowe wojska, może one pokonają te z mapy amerykańskie... No szlag może wojownika trafić ! ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
...Ojej mamy wojny, jak fajnie ...

Ojej, a gdyby nie było to wszyscy narzekaliby, że nudno i nic się nie dzieje ;)

Nie ma już tak łatwo, wcześniej można było marszem przejść jedną prowincję bez żadnych problemów, ale czasy się zmieniły. Trzeba główkować i myśleć :D Nie wiem czemu, ale wszyscy zawsze, w jakiejkolwiek grze są zadowoleni gdy wchodzi jakieś ułatwienie, ale oburzają i rzucają g.... w Teamy, Administracje za to, że wchodzi zmiana choćby troszeczkę utrudniająca rozgrywkę, no ja was proszę... Nie można wszystkiego "ot tak" sobie przechodzić...
A z wykupywaniem nie widzę problemu - ze zgraną gildią lub sąsiadami można wykupić bez problemów, szybko i sprawnie, a nie "kilka miesięcy".
 
Ja tam nie narzekałam, że było nudno. Więc nie wszyscy wszystko wszystkim... I łatwi mi też nie było zdobywać prowincje, bo perły za diamenty się nie postawiły i dłuuugo wschodziły w poziomy, A teraz ? Teraz to ja sobie dopiero powalczę ! Utrudniać można, ale nie uniemożliwiać.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ty może nie, ale znalazłoby się tylko, co by krzyczeli na prawo i lewo "Co tam w Hamburgu robią?! Nic nowego...itd."
To sobie powalczysz trochę dłużej :D A czy stało się to niemożliwe? Nie, trudniejsze, ale bez przesady z tym :)
 

DeletedUser8507

Guest
Dobry pomysł

Jestem za, terz Zeus jest do niczego z tym bonusem itd. Lepiej było niż jak jest
 

DeletedUser

Guest
Zmniejszenie było dobre. W końcu sąsiedzi zaczną się odbijać od moich czołgów, klasztor w końcu się przyda. Super sprawa!

Głosuję na NIE!
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam sie z Argonautka. Przede wszystkim zmiany wprowadzone Wojnami Gildyjnymi jako fakultatywna zabawa dla zawodnikow majacych duzo wolnego czasu, miala nie wprowadzac zmian dla graczy ktorzy nie maja fun-u w wojnach i gildiach. Nawet nie chodzi mi o relacje Player vs Player ale przechodzenie na kolejne etapy gry zdobywajac kolejne sektory. Wydaje mi sie, ze jezeli nie mozna wrocic do poprzednich bonusow dla graczy to wlasciwe byloby procentowe obnizenie bonusow w sektorach, inaczej gra traci swoj charakter i dla wielu osob moze poprostu oznaczac no fun = no game :(
 

DeletedUser3

Guest
Bonusy na mapie może w przyszłości zostaną zmienione. Może też zostaną zmienione bonusy Pereł. Obecnie jednak nie ma takich planów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry