Powiekszanie terenu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2102
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2102

Guest
Mam dziwny problem bo po wynalezieniu i zdobyciu poszerzenia terenu nic sie nie stało dalej mam tyle co na początku.
To normalne czy jakiś bug bo nie idzie sie rozwinąć przez to
 

DeletedUser1613

Guest
o, stary! Ty dopiero zdobyłeś prawo do powiększenia terenu. Za samo powiększenie musisz jeszcze zapłacić. Kliknij w zakładkę >Buduj< i na samym dole masz rozszerzenia :)
 

DeletedUser2102

Guest
Przez odkrycia masz darmowe poszerzenie terytorium według FAQ
 

DeletedUser

Guest
Nie ma darmowego rozszerzenia terenu... Musisz je wykupić za złoto, medale lub diamenty.
 

DeletedUser101

Guest
Nie ma darmowego powiększenia terenu. W FAQ jest napisane:

- podbijając prowincje, które w nagrodę dają rozszerzenia
- odkrywając odpowiednią technologię
- wygrywając medale w walkach PvP
- kupując za diamenty (premium).
1 i 2 opcja pozwala na KUPNO tego rozszerzenia za monety. 3 opcja pozwala kupić rozszerzenie za medale, które dostajesz będąc na pozycji 1-5 w wiezy PVP danej epoki (każda epoko i miejsce daje inną ilość medali) natomiast ostatnia pozwala na kupno rozszerzenia za diamenty, które kupujesz za realne pieniądze.
 

DeletedUser2919

Guest
Nie ma darmowego powiększenia terenu. W FAQ jest napisane:


1 i 2 opcja pozwala na KUPNO tego rozszerzenia za monety. 3 opcja pozwala kupić rozszerzenie za medale, które dostajesz będąc na pozycji 1-5 w wiezy PVP danej epoki (każda epoko i miejsce daje inną ilość medali) natomiast ostatnia pozwala na kupno rozszerzenia za diamenty, które kupujesz za realne pieniądze.[/QUOT] A ja wynalazłem technologie i odblokowałem a nic nie zyskałem na terenie.
 

DeletedUser2383

Guest
- podbijając prowincje, które w nagrodę dają rozszerzenia
- odkrywając odpowiednią technologię

1 i 2 opcja pozwala na KUPNO tego rozszerzenia za monety.

czyli zdobycie w nagrodę za prowincje lub wynalezienie technologii daje ci tylko możliwość kupna rozszerzenia terenu.
 

DeletedUser

Guest
Mam problem z rozszerzeniem terenu.Za diamenty rozszerzylam teren tylko raz.Kdy chalam roszerzyc teren o dalsze 4x4 opcja juz nie byla dostepna i nadal nie jest.Nie moge rozszerzcy tereny ani przez monety ani przez diamenty.Jedyna opcja jest by walczyc w turnieja PvP i miec 10 medali.Czy ktos ma taki sam problem?
 

DeletedUser5

Guest
Mam problem z rozszerzeniem terenu.Za diamenty rozszerzylam teren tylko raz.Kdy chalam roszerzyc teren o dalsze 4x4 opcja juz nie byla dostepna i nadal nie jest.Nie moge rozszerzcy tereny ani przez monety ani przez diamenty.Jedyna opcja jest by walczyc w turnieja PvP i miec 10 medali.Czy ktos ma taki sam problem?
Rozszerzenia terenu mają ograniczoną ilość, należy po prostu grać, przechodzić z epoki do epoki, żeby pojawiały się kolejne możliwości ich zakupu. Jeśli jednak uważasz, ze rozszerzenie powinno być a nie ma, to proszę napisać do supportu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry